piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto w Łomży używa CB?

Witam jestem ciekawy ile os. uzywa w Łomży Cb radio kto ma baze w domu a kto mobile Thx i jak cos jak wywolac go na 19

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

mobil :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

ja używam codziennie i tak już od 10 lat były jakieś małe przerwy żę nie miałem radia

19=Tommy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Ja mam mobilka aczkolwiek na codzień nie wystawiam antenki bo już mi raz ją odcieli przy marc polu wrrr....
połakomili się na taką za 30 zł ;P
teraz mam za 240 i chowam :)

używam jak wyjezdzam w trasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Ja tak samo jak enya.......... ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Witam ja uzywam na codzien cb-radio mobilnie i jeszcze nikt mi antenki nie ukradl :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Do czasu bogusek...do czasu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

A kto ma baze w domu ? Kto ma do sprzedania antene mobilową niedrogo a dluga pisac jak cos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Kto ma sprzedać?...pewnie Ci co mi ją zdjęli z dachu :)
Pod warunkiem, że dali radę dorobić przewód :)

Ale ale...jak chcesz to mam przewód :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Kto ma sprzedać?...pewnie Ci co mi ją zdjęli z dachu :)
Pod warunkiem, że dali radę dorobić przewód :)

Ale ale...jak chcesz to mam przewód :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Siema ja mam do sprzedania antene presidenta ML 145

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Witam i pozdrawiam wszystkich sympatykow CB RADIO ,Milo slyszec ze cos sie dzieje w Lomzy . Jateraz mieszkam w stanach ale kiedys zalozylismy wspanialy KLUB CB RADIO LIMA OSCAR ............. ro byly czasy.............................. , Jesli jest wielu intzjastow wsrud Was zaluzcie wlasny klub to bardzo pomaga , wspolne wypady , doswiadczenie innych czlonkow , wzajemna pomoc...... Naprawde warto pozdrowionka i powodzenia 73 161LIMAOSCAR59 op.ADAM
Stacja BRISTOL CT USA
radio Yaesu 1000HF , 60 fit tower, antena Yagi 6 element na 11 m , TYTAN DX , dipol na 2 metry.

Lima Oscar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Te czasy niestety odeszły do lamusa. Wtedy to taki tłok był na kanałach, że trudno było się dogadać na podstawowej czterdziestce i trzeba było kombinować gdzieś dalej aby się schować i w spokoju pogawędzić... Fajnie, fajnie. No ale cóż czasy się zmieniają i "zabawki" też;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Dokladnie. masz racje . Kiedys musielismy Dbac o pozadek na podstawowej 40 , rozmowy usfiadamianie , itp . teraz . to samo jest w stanach najbardziej uzywany kanal to 19 ( drogowy ) reszta cisza , bardzo lubie sluchac co sie dzieje w europie
wstega USB 26.425 ( stary kanal LIMA OSCAR ) 26.555... miedzynarodowy . to tyle do uslyszenia 161LO59 op adam 73

Lima Oscar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

nie mówiąc już o przyjemnościach o ogniskach, spotkaniach, rajdach itp:)
Radia wstęgowego pozbyłem się już wieki temu. Wraz z upadkiem świetności" CB w Łomży. Teraz miejsce CB zajęły telefony komórkowe ( wtedy nie były tak powszechnie dostepne hehe), internet, gry sieciowe itp.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

ja mam cb w domu antena samoch. przykręcona do parapetu cb i działa :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

no Ja tez tak mam ale cos nie tak bo mnie wogle chyba nie slysza a ja innych tez ledno slysze ;/ a na jakim osiedlu mieszkasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

alien1502 sproboj moze masedo antenki podlaczyc albo swr maszzle ustawiony
zalecamsprawdzenie czy radyjko ci si nie grzeje przy dluzszym uzywaniu na nosnej . koncoweczki mozna spalic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Witam.
Lima oscar 13 "

zielony kombajn" kłania się.

73 dla wszystkich.

ŁOMŻA O.K

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

czesc LO13 tu lo59 chcialbym porozmawiac na temat Tomka Wisniewskiego , na pewno pamietasz , On Byl jednym z zalozycieli Lima Oskar . mieszkal przy 1 ogolniaku, wczesniej mial 3 elementowo YAGI antene .a pamietasz RONDO. to byly czasy,jak matka wojtka caly czas przeganiala nas z parkingu bo bylo za glosno .... hihihi. pozdrowionka 73 , 88 dla rodziny

Lima Oscar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Cześć LO59.Tomek to mój kumpel z podwórka.Oczywiście wszystko pamiętam.Ty też pewnie pamiętasz mnie i mojego pomarańczowego malucha z wypisaną ksywką na tylnej szybie.
Jeśli chciałbyś pomówić o Tomku,zapraszam na GG.Mój nr10752488.Niestety dosyć trudno mnie zastać.Jednakże zapraszam.
Pozdrawiam.

ŁOMŻA O.K

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

ja mam baze w domu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

na jakim osiedlu mieszkasz? moze zaras sprawdzimy jak mnie slychac . moj gg 2580922

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

LO 13 Milo mi to slyszec teraz nie uzywam GG troche zona mnie nwigieluje .. hihihi napisz na moj adres ja odpisze . jordann@wp.pl , a opropo ro pamieam tego malucha .... milo ze odpisales . 73 narazie

Lima Oscar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Witam i pozdrawiam wszystkich LO 842 HUNTER



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

a tak apropo ma ktos może skanerek i skanuje troche inne częstotliwości ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Kolejny raz łza w oku.
Panda1, Pirat, Pisarz, Zielony, Bańka Piwa, Szalony Kefir, Poranna Gwiazdeczka, Jordan, Kuter, Majka, Jagielon, Kociak, Bajbus, Biały Benz, Majster, Doktor, Zwierzak, Probi...
To było dobre 15 lat temu :) A jakie były wspaniałe ogniska w lasku, spotkania na rondzie, cotygodniowe zebrania klubu LO (nie pamiętam na którym) - kiedyś CB uzywaliśmy jak obecnie "czatów"...
To se ne vrati. :(
73, 88
Pandziocha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

hehe sami bywalcy widzę:) Miło, miło...również 73!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Patrze nawiazalem do wspomnien ^^ moze jakies spotkanie na jakims kanale ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

jestem za

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

np 09.07.2007 godzina 21:00 kanal 30 AM moze byc? Ja moge nie slyszec wszystkich bo jade narazie na mobilowce na dachu heh xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Obecnie nie dysponuję żadną stacją. Niestety.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Jordann i Panda macie pozdrowienia od Mapeta.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Boże jedyny, pamiętam jak Mapet był wrogiem nr 1 Lima Oskarów. Lubił ich wnerwiać, kładł nośną na rozmowy i inne takie :) Zawsze jeżdził swoją motoryneczką na spotkania do Lasku, po czym zawsze stamtąd uciekał - czasy dzieciństwa...
A czy ja go wczoraj nie widziałem na Łomżycy? Jako żywo to był on - tylko się zastanawiałem skąd znam tą twarz.
kłaniam
Indar



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Zgadza się, tak to było ale póżniej zawarł rozejm i wszystko było ok. To były początki CB w Łomży.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Apropo: Pamiętacie, kto zginął wtedy w tym wypadku z nieoświetlonym ciągnikiem???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

witam i pozdrawiam wszystkich z cb a szczegolnie lima oskar 59.....pozdrawia stacja ktora nadaje do dzisiaj w lomzy ze stacji bazowej jak i mobilnej lima oskar 714 mustang lomza

mustang

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

A czy stoi cos na przeszkodzie zeby wskrzesic LO?? Wiadomo, ze dawny klimat odzszedl w sina dal wraz z nadejsciem pewnej ustawy, ale mozna by czasem zrobic jakies spotkanko...Zebrac sie pod jedna "bandere" i powalczyc troche z hamstwem, bo co raz gorzej zaczyna sie robic w naszym miescie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

W Łomży to nie jest jeszcze tak zle.ostatnio bylem w bialymstoku,tam to dopiero hamstwo, uszy więdły.musialem wylaczyc radio bo nie dalo sie tego sluchac ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Sprzedam antene do cb 1/2 fali stacjonarna,długosc 6 m ,tel 503967796

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

To w takim razie pozdrawia LO 14
wiecie kto to ??

co się martwisz co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Uzywalem CB przez 10 lat .... teraz nie ma tam nic . Po za starymi lidzmi z klubu L.O



ben Laden - czlowiek emeryt z CB radia...temu to juz PAR niedlugo wpadnie na mieszkanie za piratowanie w pasmie 70cm

4lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Cześć! A wiecie może ile kosztuje zrobienie sobie CB Radia w domu? Chciałbym, żeby sprzęt nie był za drogi, ale żeby nie był też i badziewny...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

a to zależy czy nowi sprzecik czy używany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Wolałbym nowy, chyba, że lekko używany w dobrym stanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

no to popacz sobie na allegro jest tego pełno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

a ma ktoś moze coś ze wstęgami na sprzedasz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

cb!!!dlamnie nie ma głupszej zeczy niz ta głupota!!!kedys miałem i wogule jest nie przydatna jedynie w korkach...ale my zyjemy w łomzy wiec nie ma korkow!!!bes sensu samochod obwieszac jak choine!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

scaning505 PAR juz nie istnieje tak nawiasem :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Radzik na al. Legionów koło jednostki jest komis możesz tam popytać troszkę się znają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

pewnie ze pamietam fanka bocianka LO01 brat LO03 nikt tego niezapomni . a pamietasz jaki film otym powstal , zmontowal marek . pozdrawiam LO59

Lima Oscar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Mustang stacja Lomza 161LIMAOSCAR714 ... Diekuje za pozdrowienia Marcinie . i wzajemnie 73 2LIMAOSCAR59 op.Adam QTH Bristol CT USA

Lima Oscar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?


LO14 oczywiscie ze wiem PIRAT .......zaluz czapke Skinie , Skinie zaloz czapke , Gdzy wiaterek Wie i pogoda w kratke ........ pamietam . spoko . no to troche w tej naszej kochanel lomzy ANTEN POSTAWILISMY razem POZDROWIONKA 73 LO59

Lima Oscar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Legendarne nadawanie z widelców oraz innych cudów robiących za antenę... :)
- "boże jedyny, Pandziocha skąd Ty nadajesz? Ledwo Cię czytam"
- Z domu, tylko jadę na antenie od telewizora"
Umiecie ustawic eSWueRek na widelcu? :)

ps. A ktoś wie co się dzieje z Bańką Piwa, pracował kiedyś w barze "16" na Skłodowskiej...
Ja tam z chęcią bym zobaczył stare znajome twarze, jakby coś się kroiło to ja chętnie.
Pandziocha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Ja też:)
fajne czasy. Dziś wszyscy jesteśmy już zupełnie inni niż te 10 -15 lat temu, ale wspomnienia wracają;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Czesc , apropos starej wiary 3 lata temu OPUSCIL NAS TOMASZ WISNIEWSKI (SZALONY ZAJAC) , odnalazlem GO rok przed smiescia , mieszkal 20 minut od mojego QTH ,Pozotal na zawsze fanatykiem CB i HAM RADIO , wybudowal wielki maszt 60 FIT TOWER , niewspomne o antenach . Cale stado ....... , Tomka znak KE1DZ , Wygrywal bardzo wiele konkursow loacznoscoiwych w USA , to narazie tyle pozdrawiam 73 LO59 op adam

Lima Oscar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Benziak to moj braciak LO8.
Klub CB juz dawno sie rozpadl, kto teraz ma czas i kase na radia ucieka w pasmo 2m lub 70cm. Gdzie jest kultura i kazdy musi miec licencje zeby uzywac nadajnika.

4lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

Ja mam przenosniaka, bo Unidena rozwalilem :P

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży używa CB?

auuu teraz tylko na radyjku biladen takie czasyy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org