sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
I LO czy II LO?

Którą szkołę wybrać?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I LO czy II LO?

Idź, popatrz, porozmawiaj - i wybierz tę, do której przylgnie serce... (jeśli serce może "przylgnąć" do jakiejkolwiek szkoły)!

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I LO czy II LO?

Jestem w I i tam jest fajnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I LO czy II LO?

osobiście poleciłabym III
tyle że ja skonczyłam pare ładnych lat temu, i nie wiem jaki jest stan obecny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I LO czy II LO?

ja sie ucze w pg6 przy I lo. Tam duzo wymagaja, ale przynajmniej nie ma takich patologii jak dresy itp. to wcale nei jest szkola dla kujonoof. dla bystrych dzieci. tylko tu nauczyciele nie zawsze potrafia byc w porzadku i mysla ze jesli maja zdolne dzieci to nic nie musza robic. i czaseto nie robia nic.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I LO czy II LO?

broń cię panie Boże żebyś poszedł do 1 tam jest rygor nauczyciele do bani i inne a i jeszcze ci co chodzą do 1 to mają 50 cm długości włosy ;p

LoRd.^oo7*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I LO czy II LO?

Zlituj się człowieku! Widać że się tam nie uczyłeś! Nauczyciele, jak wszędzie i dobrzy i źli, rygor u nas taki, jak w Iraku pokój, a ci co tam chodzą (w większości) nie są za to WYGOLONYMI DRESIARZAMI! A mi do 50cm jeszcze sporo brakuje :-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I LO czy II LO?

takich z 50 cm włosami to w kazdej szkole jest a wytępic tego nie ma jak



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I LO czy II LO?

Ja ci zaraz powytępiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I LO czy II LO?

Matyjasz, ja się ucze w ekonomiku i "dresiarzów" tam nie widziałem, wskaż mi szkołe gdzie widziałeś prawdziwych dresów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I LO czy II LO?

Nie wiem, chodzi mi o to, że trzeba przyznać, że w Łomży dresów w wieku 15-19 mało nie jest i muszą gdzieś się gdzieś uczyć, ale raczej (wyjątki się zdarzają) nie w ILO i to jest zaletą tej szkoły, a gdzie, tego już nie wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I LO czy II LO?

Przeciez to jasne ze 1 lo....
A jeśli ktoś tu się nie uczył to skąd moze wiedziec jak tu jest??
Przecież to oczywiste, ze wszyscy ktoorzy sie tu nei dostali beda te szkołe oczerniac jak tylko moga...
Tak na serio to szkoła jak kazda inna mozna trafic lepiej mozna trafic gorzej.... ale chyba po wynikach w maturach, laureatach w konkursach mozna co nieco stwierdzic :]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I LO czy II LO?

Matyjasz, ja nie wiem co się tak przyczepiłeś tych dresów, ja tam ich nigdzie nie widze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I LO czy II LO?

To masz stary fuksa :-) U nas na osiedlu widuję ich codziennie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I LO czy II LO?

a idzcie dres tez czlowiek...chyba.... a jak cecie o nich gadac to moze zmiencie temat tego forum?? :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I LO czy II LO?

Podsumowując: Idź do pierwszego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I LO czy II LO?

tak wlasnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I LO czy II LO?

Weeeeee. Najlepiej do II iśc jeśli chcesz mieć troche luzu. Jak masz średnią ok. 5.0 to pędź do 1, jeśli nie to radze do 2! W 2 mamy woźnego-smolenia a w 1 woźny-szachista-szablozębny. obaj są spoko, jeden jest podobny do B. Smolenia , sypnie kawałami i z lekcji zwolni żeby niby liście w zime pograbić:-)))) A z Wieskiem z 1 to w szachy pograsz. Wybór należy do ciebie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I LO czy II LO?

Co do Wiesia to naprawde spoko gosciu, niezle cyry sie z nim czesto odwala ... a w szachy jak sie ucze 4 lata juz w tej szkole to daje slowo ze nie widzialem ... oczywiscie moja ocena nie bedzie bezstronnicza ale uwazam ze jednak lepiej 1 lo .. takie moje zdanie.

Get The Best B.C. Rich And F*** The Rest

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org