czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
praca w Łomży dla młodzieży

wie ktos moze gdzie mozna znalezc dobra prace dla mlodziezy? 17 latkow? zblizaja sie wakacje a robic cos trzeba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Łomży dla młodzieży

OHP tam poszukaj na bank cos jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Łomży dla młodzieży

to już kolejny temat o tym w ostatnim czasie

przeszukaj archiwum - pisałem tam ja i inni użytkownicy, co i jak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Łomży dla młodzieży

conajmniej 3 temat...

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Łomży dla młodzieży

hej dla młodocianych to chyba tylko roznoszenie ulotek, np. w pizzerii na długiej wcześniej potrzebowali, a takze na polowej jest taki budynek na przeciwko urzędu skarbowego, tam potrzebują do roznoszenia ulotek nawet poza miastem. udanych łowów

Martusia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Łomży dla młodzieży

Tylko nie bądz głupi i nie rób za grosze przy zbieraniu truskawek.
A tak oddalając się od tematu,w Polsce ci urzędasy wcale nie myślą żeby dać takim 16,17-latkom zarobić na wakacje.
Moja siora w Islandii jest na wakacje przyjeżdza,to mówi,że na wakacje tam zatrudniają właśnie młodzież i to nie za jakieś marne pieniądze.
Tak i u nas mogło by być,ale przy takim myśleniu naszych urzędników itp tak nie będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Łomży dla młodzieży

korzystaj z wakacji - moga być ostatnie. jeszcze całe życie się napracujesz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Łomży dla młodzieży

Przeciez nie bedzie pracowal caly dzien. Mi by pasowalo od 8 do 16, wracam na chate i na dwor mozna leciec. Tak przez miesiac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Łomży dla młodzieży

od 8 do 16 najlepsza pogoda na plaze. dluzszych (tygodniowych) wypadow na naioty tez nie.

Ale jak kto woli. Tez za kilka dni sobie cościk poszukam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Łomży dla młodzieży

Całych wakacji nie musi robić.
Wystarczy pierwszy miesiąc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Łomży dla młodzieży

Moge robic i cale wakacje, po robocie mozna odespac troche i isc gdziekowiek. To ze sie napracuje przez cale zycie to wiem ale jak kasa teraz potrzebna a wolnego troche jest to moznaby bylo troche skozystac. W OHP trzeba sie dowiadywac na bierzaco, na dzis dzien nie maja nic. Praca przy truskawkach itp. odpada. Chodzi glownie o robote na budowie etc. jak ktos ma jakies oferty niech poda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Łomży dla młodzieży

akurat o tym z budowie to ofert na tym portalu jest sporo. wystarczy zajrzec



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Łomży dla młodzieży

ogloszen jest sporo. ciekawe zajecia proponowane sa dla tzw. chalupnikow, a takie ogloszenia mozna znalezc na tej stronie. oferty sa rozne, ale zalozenia podobne. najciekawsza sprawa jest to, ze nie jestes od nikogo zalezny, mozna samemu ustalic sobie czas pracy i nie dotaniesz nigdy zadnej nagany od szefa, bo sam jestes sobie szefem. w przyszlosci moze to pomoc w wielu sprawach, chociazby przy zakladaniu wlasnej dzialanosci, czy zalatwianiu spraw w urzedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Łomży dla młodzieży

EJ 001 gdzie mozna te ogloszenia znalezc?? Dla 16 latka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Łomży dla młodzieży

hej :) chciałabym pracować w czasie wakacji :) za miesiac bede miała 18 lat :p wiec chce troche popracowac na własna rekę i zdobyć jaies doświadczenie :) moge pracowac w sklepie , roznosic ulotki , ogolnie prawie żadnej pracy sie nie boje :) wiec jeśli Ktos bedzie miał jakies informacje to o nie prosze i z góry dziekuje :)

moj mail aska333@interia.pl

Jestem zainteresowana pracą w czasie wakacji :) . Jesli ktos by miał jakaś propozycje była bym wdzieczna :) i czekam na informacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Łomży dla młodzieży

Problem może nie polega na tym że nie jesteście pełnoletni lecz na tym że na krótki okres. Miesiąc czasu? Czego się nauczysz? Jaka będzie twoja wydajność? Chciał byś od... do... nikt nie będzie się pytał jak Ci pasuje. Jedyne co to praca dorywcza. Spytajcie się wujka, ciotki, dziadka mieszkających na wsi czy nie trzeba im lub sąsiadom pomocy. Napewno kilka groszy dostaniecie a i wakacje na wsi to dobra sprawa. Jakaś pobliska stacja paliw i mycie szyb (żadna praca nie chańbi). Musicie sami kombinować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Łomży dla młodzieży

dokladnie...pracodawcy wola zatrudnic osobe, ktora popracuje np pol roku niz 2 miesiace...bo troche obycia juz bedzia miala i inne podejscie...a najwazniejsze, ze bedzie wiedziala o co chodzi w tej pracy

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Łomży dla młodzieży

Czy może by sie znalazła praca dla dwóch chłopaków jeden ma 15 lat a drugi 16 bo są wakacje a nie ma co robić

Mateusz kurztakowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org