czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomżynska uczelnia.WSA

Mam pytanko.Zaznaczam, z gatunku podchwytliwych.Czemu to WSA szuka spragnionych wiedzy na Białorusi, a nie np.Niemcy, Francja,Anglia a może nawet same USA?.
Wreszcie jest to przyzwoita uczelnia.A miasto Łomża miastem akademickim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżynska uczelnia.WSA

Do czego zmierzasz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżynska uczelnia.WSA

na Białorusi często są dużo bardziej inteligentni ludzie niż na zachodzie. Na pewno lepiej jest utrzymywać kontakt na pierwszym miejscu z krajami bardziej rozwiniętymi intelektualnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżynska uczelnia.WSA

i biedniejszymi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżynska uczelnia.WSA

to proste na wschodzie jest duZo młodych Polaków którzy są tam nie dla przyjemności tylko ich dziadkowie zostali tam po wojnie i niewrócili a może chcielli wrócić.
w Niemczech jeżeli są Polacy to z innych względów
WSA jest otwarta na współpracę z tymik ludźmi ja artykułu nieczytałam ale podejżewam że współpraca została nawiązana z polską czelnią a wątpie żeby takoowe były np.w Niemczech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżynska uczelnia.WSA

Mieczkoś, dzisiaj ja pytam, a Ty odpowiadasz.O ile oczywiscie masz cokolwiek do powiedzenia w tej materii.Nie staraj sie odgryżc, za pisownie tego wulgaryzmu.OK?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżynska uczelnia.WSA

Ok,ok juz dawno zapomnialem o tym incydencie :)
A temat rzeczywiscie mnie nie interesuje i nie jestem w nim obeznany tak wiec nie bede zabierał głosu :)
Pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżynska uczelnia.WSA

na zachodzie nikt nie chce studiować (nie dosłownie). U nas jest taki przelicznik: ilość osób na miejsce a na zachodzie ilość miejsc na ucznia. Tylko nieliczne wysokie uczelnie na zachodzie mają jak u nas. tam jest walka o ucznia. Dlatego też nie robią wymiany z zachodnimi uczelniami. tam się uczą bo chcą/muszą. dobrzy odrazu mają pracę. Robiąc wymianę ze wschodnimi uczelniami jest gwarancja że wymienia się z najlepszymi uczniami. Popularne krajena wschodzie to Ukraina, Indie i Chiny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżynska uczelnia.WSA

Hejka.

Z tego co wiem to WSA patrzy nie tylko na wschód ale i na zachód.
Od 2 lat studia dualne podpisane z niemiecką Uczelnią czekaja na zgodę ministerstwa a w Wa-wie nikomu się nie spieszy (no bo po co?)

mavidill

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org