poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jakie jest prawdziwe oblicze Żydów

czy sprawa związana z przejściem kamienicy przy Senatorskiej 7 w Łomży odkrywa to oblicze?

Pasja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie jest prawdziwe oblicze Żydów

Dobra to ja też dorzucę coś od siebie: skoro Żydom ma być wypłacana rekompensta z tytułu utraty mienia(ziemi) to dlaczego takowa rekompensata nie ma być wypłacana Niemcom przesiedlonym z "Ziem odzyskanych"??? Oni też utracili to co do nich należało. Nie umniejszam oczywiści faktu iż to Niemcy rozpoczęli wojnę. Ale z jakiej racji jednej nacji to się należy a innej nie?? Nie jestem antysemitą ale faworyzacja Żydów jest widoczna gołym okiem. Pytam się dlaczego??? Holocaust?? Wojna??? Liczba zabitych??? Tyle samo, aby nie więcej, zginęło Polaków!! A reparacji wojennych od Niemiec do tej pory się nie doczekaliśmy!! Może by tak w końcu zamknąć finansowy etap 2 wojny światowej, a Żydzi niech przestaną grać "pobitej i pokrzywdzonej dziewczynki" bo to staje się już denerwujące!! Ile można żerować na doświadczeniach swego narodu???
Potrzebna jest w końcu jedna mocna ustawa która ukróci zapędy odszkodowań powojennych, zarówno Żydów, Niemców , jak i innych narodów!
Skończyłem.
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie jest prawdziwe oblicze Żydów

Kornik dobrze mówisz, ale to co w ostatnim czasie oglądamy w wiadomościach iż Żydzi oskarżają Eyropejczyków o Antysemityzm to juz szczyt wszystkiego, nie przecze że nie ma antysemityzmu,ale dlaczego Żydzi nie spytają sie dlaczego ANtysemityzm powiększa się z roku na rok. A może znajdziemy wszystko w wojnie Izraelsko-Palestyńskiej. Przeciez Izrael zaatakował Palestynę wchodząc wojskiem na jej terytorium i cały czas Palestyna jest okupowana i teraz Żydzi uważają że w Palestynie rodzi się terroryzm, a czym do diabła mają walczyć Palestyńczycy z Izraelem. Przecież nie mają ani samolotów ani czołgów. Ja uważam że Izrael powinien sie jak najszybciej wynosić z Palestyny i zburzyć mur, którym ją oddzielił. Żydzi przestańcie rządzić Światem, będąc narodem wybranym starajcie się czynić DObro a nie ZŁO!

MARCIN

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie jest prawdziwe oblicze Żydów

, będąc narodem wybranym
DO CZEGO ???

najważniejszy jest higieniczny, bezalkoholowy tryb życia !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie jest prawdziwe oblicze Żydów

, będąc narodem wybranym
DO CZEGO ???

najważniejszy jest higieniczny, bezalkoholowy tryb życia !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie jest prawdziwe oblicze Żydów

W Polsce wystarczy powiedziec glosno "ŻYD" a juz jestes posadzony o antysemityzm. Moze zrobic im jakas dyskoteke w STODOLE:)

Hoł, Hoł ,Hoł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie jest prawdziwe oblicze Żydów

Jeśli ktoś komuś odebrał majątek siłą to chyba powinno mu się ten majątek zwrócić (lub rekompensatę). I nie powinno mieć znaczenia czy tym kimś jest Polak, Niemiec, Żyd czy Eskimos. Ale...
To nie państwo polskie odbierało siłą te majątki - robiło to państwo niemieckie... i to ono a nie polski podatnik powinno ponosić konsekwencje finansowe tych "zwrotów".
Nazwanie Żyda Żydem nie jest przejawem antysemityzmu (w potocznym tego słowa rozumieniu). Ja nie pognniewam się jak ktoś mnie nazwie Polakiem, Żyd nie obrazi się za nazwanie go Żydem. Nazwanie Polaka Żydem już jest antysemityzmem.
Palestyna jest państwem, które nie potrafi/nie chce walczyć z mnogą liczbą terrorystów, którzy wydają się być w Palestynie całkiem bezpieczni. A terroryści to nie są ludzie, którzy walczą z Izraelem. Terroryści to ludzie, którzy walczą izraelskimi cywilami (głównie) - z kobietami w supermarketach, z młodzieżą na dyskotekach, ze sprzątaczkami i studentami jadącymi autobusem do swych codziennych zajęć.
Niech walczą z wojskiem - no chyba, że nie czują się na siłach... Wtedy powinni z walki raczej zrezygnować a nie szukać i zabijać bezbronnych przeciwników.
Prawdopodobnie dlatego władze Izraela postanowiły się odgrodzić od takiego państwa i budują mur. Czy mają do tego prawo ? A co, gdyby Polska chciała wybudować mur wzdłuż swojej granicy np. z Rosją ? Możemy go budować ? Po naszej stronie granicy to chyba możemy...
Wojska izraelskie są obecne w Palestynie i raczej będą do czasu ukończenia tego muru. Po wybudowaniu powinny (i prawdopodobnie to zrobią) wycofać się z Palestyny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie jest prawdziwe oblicze Żydów

Oto prawdziwe oblicze Żydów - oto "polskie" korzenie obecnego kandydata na prezydenta USA J. Kerry:
..."Prababka Johna Kerry'ego wywodzi się ze znanej żydowskiej rodziny Frankel - współzałożyciela przemysłu bawełnianego w Prudniku. Według informacji zebranych do tej pory rodzina Frankel prawdopodobnie wzbogaciła się na handlu i przeniosła się do Białej (d. Zulz) i później Prudnika (d. Neustadt)".../cytat z Onetu/
I co Wy na to?

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org