sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kuchnia

poszukuje firmy/stolarza wykonujacych zabudowy kuchenne. Prosze o wszelkie adresy i namiary.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kuchnia

506084048 Piotr

Moi stolarze od bardzo dawna, są rewelacyjni, nie odwalają fuszerfki, a do każdego zamówienia się przykładają jak trzeba. Cenowo pewnie jak wszyscy inni. Powołaj się na mnie - Marcina (Młodego), na pewno Ci pomogą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kuchnia

Osobiście polecam Pana Czarka z ul. Spokojnej. Właśnie wykonuję dla mnie Kuchnię. Namiary podam poźniej jak znajdę wizytówkę. Jest dosyć niedrogi porównując innych stolarzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kuchnia

Na przykoszarowej dobry stolarz naprawdę.
Robił u mnie w mieszkanniu kuchnię.
A tematów było dosyć sporo na forum,możesz poszukać tam znajdziesz dużo adresów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kuchnia

a dokladniej? gdzie na przykoszarowej? jakis nr telefonu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kuchnia

a mnie interesuje ktoś kto zrobi dobrze lazienkę, ktoś kto zna się na rzeczy i że tak powiem " nie spieprzy"...może ktoś kogoś poleci?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kuchnia

Perkoz na przykoszarowej to chyba chodziło o ten zakład stolarski przykoszarowa 12 tuż obok okruszka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kuchnia

Skoro zamierzasz odświeżyć swoją kuchnię, na pewno warto zadbać o odpowiednie jej wyposażenie. W końcu to od tego zależy jak Ci się będzie w niej pracować i czy łatwo będzie Ci się w niej utrzymywało czystość. Na pewno warto mieć w kuchni większy zapas pojemników, w których możesz przechowywać żywność, aby była dłużej świeża, a przy okazji w nich zajmują mniej miejsca. Na stronie: https://seeyoo.pl/ znajdziesz duży wybór świetnych jakościowo pojemników w rozsądnych cenach. Dzięki swojej szczelności na pewno będą się świetnie sprawdzać, a Wy będziecie z nich zadowoleni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kuchnia

Badziew. Odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kuchnia

a może zobaczysz gotowe propozycje kuchenne? Bądź kuchnie modułowe? Wychodzi to znacznie taniej, a wyglądają nieziemsko ;)

kamyki_80

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kuchnia

Gdyby ktoś z was szukał dostawcy gazu płynnego to ja mogę wam polecić amerigas opinie 2019 sprawdźcie koniecznie na ich ofertę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kuchnia

a stosujecie jakieś suplementy ?Bo ja własnie tak, kupiłam sobie całkiem niedawno https://7-nutrition.com/ na odchudzanie od nich produkty i jestem bardzo zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kuchnia

Suplementy to najgorsze co może być...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kuchnia

Tradem a masz coś na impotencję bo szwagier zaczyna narzekać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kuchnia

Sporo wolnego czasu spędzam w mojej kuchni i staram się, aby była ona dobrze wyposażona, dlatego regularnie korzystam z oferty sklepu, w której znajdziecie np. Chlebaki sklep internetowy . Ktoś z Was również robił u nich zakupy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org