poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sale weselne

Szukam informacji na temat sal weselnych w Łomży. Jeśli ktoś mógłby mi w tym pomóc byłabym wdzięczna. W szczególności interesują mnie adresy i nr telefonów. Mile widziane są opinie osób, które skorzystały z tych sal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale weselne

Co prawda lokal, który chciałbym Ci polecić nie znajduje się w Łomży, ale blisko, a mianowicie w Nowogrodzie i nazywa sie "Pasjonata". We wrześniu ubiegłego roku odbyło się tam moje wesele i jestem pod wrażeniem zarówno wyglądu sali, obsługi jak i menu. Wcześniej obejrzeliśmy z żoną wiele sal i żadna nie zrobiła na nas takiego wrażenia jak ta. Może z zewnątrz lokal ten nie robi większego wrażenia ale od wewnątrz - rewelacja. Goście byli zachwyceni, ponieważ jest to stosunkowo nowa sala i niewiele osób jeszcze o nim słyszało. Co najważniejsze cena nie zwala z nóg jak w przypadku niektórych innych lokali. Polecam!!

Paweł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale weselne

Sala weselna w Elżbiecinie - lokal również pod Łomżą, w którym miałem się przyjemność bawić. Sala dosyć ciekawa i co ważne bardzo dobre jedzenie :)
Szefuje tam Pani Janina Góralczyk - telefon możesz znaleźć w książce telefonicznej

Pozdrawiam

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale weselne

A ja polecam Ci sale w Budach Czarnockich. Tam bylo moje wesele i bylo milusio. Sala wewnatrz jak sala- bez jakichs super atrakcji. Jednak na zewnatrz jest fajnie. Oczywiscie jesli imprezka odbywa sie latem ( moja byla latem). Fajny plener do robienia zdjec. Kaskada wody lejaca sie po kamieniach, jakies rybki plywajace pod mostkiem i takie tam. To bylo 2 lata temu, wiec od tego czasu facio cos tam ulepszyl z pewnoscia, bo ciagle wprowadzal jakies innowacje. Mozesz nawet wjechac autem weselnym na sale jesli sobie zazyczysz, bo taka mozliwosc istnieje. Dodatkowo gdzies w okolicy jest klub paralotniarzy czy czegos w tym stylu i oni za drobna oplata beda z powietrza sypoac na ciebie takie mile biale badziewie:) Z tego co pamietam ceny tez rozsadne gosc ma. Jest jedno ale. Trzeba uwazac na mamusie wlasciciela, ktora chyba lubi sobie popic i potem wylazi z kuchni i chce sie udzielac zapominajac , ze jej lata swietnosci dawno juz minely :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale weselne

rowniez polecam ten lokal w budach czarnockich bawielem sie tam na weselu u brata... wlascileciel moze tez rozstawic tam nadmuchiwnay zamek dla dzieci do skakania oraz ma cos w stylu wesolej kolejki.... czyli malucha przerobionego na ciuchcie ciagnacego przyczepke w ksztalcie zyrafy.... idealna zabawa dla dzieci :) [sam nie raz jezdzilem na tym ;p]


szczeze polecam :)

wada moze byc to ze nie ma tam miejsc noclegowych dla gosci z dalszych miejscowosci... chociaz teraz to nie wiem bo na tym weselu bylem trzy lata temu....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale weselne

A ja polecam Ci same w Baranowski jest spoko no a dla pary mlodej apartament z duzym upustem

Dziekuje to wszystko w tym temacie:)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale weselne

A czy może pamiętasz nazwisko właściciela sali w Budach Czarnockich lub może jakiś nr tel.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale weselne

Becia, prosze numer telefonu. Nie wiem czy aktualny, ale nie zaszkodzi sprobowac. 219 26 61. Poza tym o tym zamku i kolejce, o ktorych wspomnial moj przedmowca, faktycznie tak jest. z kolejka jest fajn a sprawa, bo jak starzy popija, to tez maja niezla frajde:) dodatkowo facet oferuje ci grila jesli chcesz. A tak na marginesie: gdzie bys nie robila wesela, i tak wszytskim gosciom nie dogodzisz, a dla ciebie i tak bedzie to najfajniejszy wieczor w zyciu:) pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale weselne

Dziękuję iguana. Numer okazał się aktualny. Wesele nie jest moje tylko siostry, ale to raczej ja zostanę główną organizatorką. Więc na razie zbieram informacje i adresy.
Dzięki wszystkim, którzy odpowiedzieli na moje zapytanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale weselne

To ja dorzucę jeszcze coś od siebie - hotel Zbyszko w Nowogrodzie - apartament dla nowożeńców gratis, a dla gości przyjezdnych upusty na apartamenty. obsługa bez zarzutu, dyrektorka pomoże zorganizowac każdy pomysł i zachciankę.

Elżbiecin też polecam, bawiłam się tam w wakacje i było super. szkoda tylko że nie ma tam noclegów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale weselne

polecam Koronę.Bardzo dobra kuchnia,konkurencyjne ceny.Mają dwie sale:duża na piłsudskiego i mała na łomżycy.Tylko trzeba się spieszyć.Moja siostra np.załapała się dopiero na koniec sierpnia.Ale może jakiś wcześniejszy termin jest realny.Moi znajomi bawili się na różnych balach w tym lokalu i sobie chwalą.

tratata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale weselne

a co sadzicie o sali w Konopkach??

... PIENIADZ TO WLADZA, SUKCES TO WIEDZA ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale weselne

Bylem 2 tygodnie temu na weselu w Konopkach i jak dla mnie rewelacja.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale weselne

Najładniejsza sala jest w Amadeusie nad Okruszkiem - ul. Przykoszarowa. Jedzonko spoko, obsługa też. Jeżeli jesteś z Łomży, szukaj sali w Łomży a nie w okolicach. Potem będą tylko kłopoty z powrotem gości do domu - taksówki nie chcą przyjechać, itd. raz tak miałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale weselne

a ja polecam sale w morgownikach ,ja tam miałem wesele ,teraz jest po remoncie i wogóle jest tam super ,sala jest ogromna miesci nawet 250 osób ,jedzenie rewelacja nie tak jak gdzie indziej pustki na stołach tu pełen przepych,a cena chyba najnizsza w okolicy i tylko 15 km od łomzy ,fajna jest tez w ostrowi albinos ,numer do morgownik to 86 2175721

karolek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale weselne

http://www.slub.lomza.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1 na tej stronie internetowej znajdziesz wszystko czego szukasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale weselne

a ile biora od osoby ????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale weselne

Amadeusz moim zdaniem ********* sala miła obsługa i wogóle fajnie :D i nie drogo;] pozdrawiam miałem tam wesele 25 grudnia. :D
a kontakt
Łomża, ul. Przykoszarowa 16
Tel. 0-602 725 157



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org