poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tolerancja - polski elvis spiewa disko polo rap

Zostałem skierowany z redakcji na, jak to szef powiedział "słuchaj Mocart (to do fryzury), przyda ci się trochę rapu, go to home, weż z closetu długi sweter, zmień lenonki na ciemne okulary, bo o 8 pm przyjadą po ciebie.
Od siódmej czekałem w pełnej gotowości czwicząc kroki posuwiste, wrzask rytmiczny z wymachiwaniem łapami. Próbowałem założyć spodnie tyłem do przodu, ale uwierały mnie straszliwie - może jestem tam lepiej zbudowany niż ci rapowcy.
o osmej wszedł murzyn wielki jak stodoła i rzekł hej gajs kamą za mną. wlazłem za nim do samochodu a tam 2 innych wielkich murzynów z tyłu. sciscneło mnie jak nalesnik i pojechalismy do martyrsa. odpalili muzykę i skręty, w wozie zrobiła się tak gęsto, ze moment i byłem na lekkim haju. chwiejnym krokiem wlazlem do baru i zamurowało mnie - było tam całe stado elvisów preslejów - chudych, grubych, elvisy murzyńskie, chińskie i meksykańskie. całą noc te elvisy pili piwo i śpiewali, przesłuchałem w różnych wykonaniach całą dyskografię elvisa, zrobiłem sobie parę zdjęć z różnymi wiecznie żywymi elvisami i pogadałem po murzyńsku z najpiękniejszą murzynką na świecie. rano dwóch wielkich murzynów zostawiło mnie pod domem. zamiast czarnego swetra miałem niebieską koszulę i chwiałem się na nogach jak Forest gump, który uczył presleja tańca.
Abstrachując - w takiej łomży jest to rzecz niemożliwa. Tam gdy człowiek ubierze się inaczej wytkną go palcami, tam młodzież lubi szpan. tu bez pieniedzy można spędzić całą noc przy 1 piwku, pośmiać się do rozpuku z poważnych ludzi śpiewających w wesołych strojach karaoke. I następnego dnia nikt cię nie wyśmieje, że całą noc ryczałeś do mikrofonu jakąś piosenkę kobylim głosem. Umiesz spiewac - dobrze, nie umiesz drugie dobrze.
Ludzie trochę luzu i zrozumienia.
Trzeba umieć pośmiać się z siebie.
ps. Chicagowski teatr Trap Door zaproponował mi rolę w przedstawieniu - mam zagrać diabła. Trochę to dziwne przy mojej anielskiej urodzie, ale... pierwszy to krok do kariery. wszak znajomości już mam - znam z 50-ciu elvisów presleyów - wygrałem tam po 6 piwach trzecią nagrodę - płytę z autografem elvisa który zdobył 1 nagrodę.
Ludzie życie jest piękne. Wystarczy trochę luzu i zrozumienia dla pasji innych. Wszak wcale nie trzeba umieć spiewać by być elvisem presleyem.
Fajnie gdy świat jest trochę zakręcony.
TOLERANCJA, TOLERANCJA, TOLERANCJA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tolerancja - polski elvis spiewa disko polo rap

Ty przysnicielu a kogo to interesuje a tak wogole to jak sie gada po murzynsku bo chcial bym si edowiedziec a te historyjki to sam wymyslasz czy znalazles jakas strone w necie z takimi pierdolami.

Dziekuje to wszystko w tym temacie:)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tolerancja - polski elvis spiewa disko polo rap

QQ-Majsta jak nie znasz DaSto to nie komentuj, bo narazasz sie wielu osobom, ktore lubia opowiesci DaSto jak i jego osobe.

DaSto czekamy na wiecej, szczerze mowiac twoje opowiesci przyblizaja obraz Stanow, gdzie nawet najwieksze dziwaki maja takie samo prawo do zycia i zabawy :)

Pozdrawiam

R
-------------------
"Lepsze jest wrogiem dobrego"
"Brak inwestycji w naukę to inwestycja w ignorancję"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tolerancja - polski elvis spiewa disko polo rap

Panie QQ-costam, jak kogos cos nie interesuje to tego nie czyta. Adekwatnie jest z filmami w TV, czy siedzisz caly czas z pilotem w reku i ogladasz wszystko co podaja na srebrnym ekranie zeby potem marudzic? Zreszta nawet jak Ciebie nie interesuja programy przyrodnicze to ktos zaciekawiony zpewne sie znajdzie.
Tolerancji, tolerancji nam trzeba!

klaniam sie nisko
Krzysztof "Indar" Babinski
Choragiew Ziemi Lomzynskiej

ps. "Mało ludzi myśli, ale każdy chce mieć swoje zdanie." - Jerzy Berkeley



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tolerancja - polski elvis spiewa disko polo rap

A ja jestem Twoim sympatykiem DaSto i czekam zawsze i niecierpliwie na kolejne teksty. Pisz więc i nie przejmuj się 'przyśnicielami".

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tolerancja - polski elvis spiewa disko polo rap

DaSto! Bardzo mi się podobają Twoje posty , styl pisania i świeże spojrzenie młodego człowieka na to co się wokół dzieje. Potrafisz znależć ciekawe miejsca , ciekawych ludzi i obalać mit Polaka który zna tylko drogę do pracy i do shopu z żarciem i smirnoffem. Zazdroszcze Ci trochę bo kiedyś też trochę mnie nosiło po Polsce , Europie wschodniej i zachodniej gdzie poznawało się wszelkie barwy życia. To jest to. Tak trzymać . Pozdrawiam:
______________
autochton
______________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tolerancja - polski elvis spiewa disko polo rap

Kurcze no bez kitu zaczynam juz sie bac czuje ze narazilem sie czalej mafii z czata albo przynajmniej jakiemus malemu gangowi sympatykow opowiadan.
INDAR

ps."Balcerowicz musi odejsc" Andrzej Lepper:)

Dziekuje to wszystko w tym temacie:)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tolerancja - polski elvis spiewa disko polo rap

QQ-Majsta naraziles sie tylko ludziom na pewnym poziomie, do ktorego Tobie jak stad do Arggentyny. Mam nadzieje, ze nie reprezentujesz Łomżyniakow, a tylko waskie grono ograniczonych zasciankowych malolatow zamknietych na jakikolwiek rozwoj kulturalny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tolerancja - polski elvis spiewa disko polo rap

Jasne rozumiem wasz poziom, lubicie sobie czasem poczytac co tam u innych sie dzieje i bardzio was to zachwyca piekna sprawa. Jakos niezaluje ze niereprezentuje Twojego poziomu bo zawysoki to on chyba niejest, a tak wogole to widze ze gdyby nie moja opinia to w tym temanie gdybym tego nieskomentowal to wy "ludzie na poziomie" niemieli byscie zbyt wiele do powiedzenia o tej historyjce. CO?

Dziekuje to wszystko w tym temacie:)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tolerancja - polski elvis spiewa disko polo rap

QQ-Majsta ma trochę racji. To tylko historyjka, którą opowiedziałem na bieżąco, po tej imprezce. Byłem pod wrażeniem tej przygody, bo jest to coś w gruncie rzeczy niemożliwego w Polsce. Myśle że QQ-Majsta niepotrzebnie szuka w tym czegoś więcej niż zwykłej opowieści z życia - (język murzynów w ameryce różni się znacznie od angielskiego, jest to raczej slang - może tego słowa powinienem użyć). QQ-Majsta po prostu zapewne jest wychowany na literaturze faktu i zabawa słowem, użycie jakiejś przenośni, próba wytworzenia plastycznego obrazu pod powiekami ludzi, przekracza zdolność jego percepcji.
Większość moich postów tworzone jest w danej chwili, przekazują to o czym myślę. Jest to taki blog, który piszę dla przyjaciół z forum (dzięki za pamięć, emaile...). Nie mogę mieć na razie strony internetowej, więc jeszcze jakiś czas będę się tu pojawiał.
A dla Ciebie QQ-Majsta mam propozycję- ja się nie ukrywam, jak zobaczysz nick DaSto, po prostu nie czytaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tolerancja - polski elvis spiewa disko polo rap

Uderz w stół, to nożyce się odezwą, hę? TOLERANCJI!! To to akurat na pewno jest prawda, inna prawda jest taka, że ten QQcośtam ma prawdopodobnie rację, że gdyby nie jego dąsy nad postem DaSto, to nikt by tego postu nie skomentował. Z dwóch co najmniej powodów. Jeden, że to święta prawda jest co DaSto pisze i że niecelowe jest ciągłe się dopisywanie "Pisz dalej", a Dwa, że to jest amerykańska specyfika, która się w pipidówq polskim nie przyjmie, w związku z tym nikt nie zapyta : "DaSto, a jak to zorganizwoać w Łomży" bo każdy wie że w Łomży się tego nie da zorganizować. Więc jak się odnieść do takiego postu? Można :
- zazdrościć;
- podziwiać;
- krytykować.

QQ uprawia 3, ja 1 i trochę 2, reszta jak tam woli.

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tolerancja - polski elvis spiewa disko polo rap

Dzięki, prawda jest taka że wszystko co piszę wypływa z ogromnej tensknoty za Polską...
Jej, świat światem ale... POLSKA POLSKĄ to jest to!!!
ps. Impreza w łomży, 50 Niemenów lub ostrowskich... co wy na to...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tolerancja - polski elvis spiewa disko polo rap

DaSto zwracam honor opowiadanie jest calkiem fajne , tylko ze moje jedno zdanie krytyki narobilo wiecej szumu niz historyjka.
Jeszcz tylko jedna sprawa do tych wszystkich ktorym napisanie QQ-Majsta sprawia trodnosci i pisza "QQ costam" , troche wiecej polotu i finezji pajace.




Nieinteresuje mnie to co ktos mysli omnie ,bo dlamnie wazne jest to co ja mysle okims.

Dziekuje to wszystko w tym temacie:)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tolerancja - polski elvis spiewa disko polo rap

QQ Majtas, zwracam honor i przepraszam....

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tolerancja - polski elvis spiewa disko polo rap

DaSto napisałeś o QQ-Majtku tak: "QQ-Majsta po prostu zapewne jest wychowany na literaturze faktu..."
A co to za "literatura", po której QQ-Majster(ek) pisze (pomijan normalne literówki): wogole, niezaluje, niereprezentuje, zawysoki, niejest, nieskomentował, niemieli byście...
Oj, QQ-Kuśka... to Ty nie pajacuj, ale jak zaczniesz czytać to Ci się może cościk odmieni:-))) Pozdrawiam.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tolerancja - polski elvis spiewa disko polo rap

Wez Zbysiu pal gume ktos tam mowil pisal o tolerancji i wogole no ja widze ze wam te slowo obce jest, bo mi napewno (dalem tego przyklad) tak ale wam takim normalnie na poziomie ludziom. Uwazasz ze mnie tym obraziles tym ze przekrecasz nicka mojego wali mnie to frajerze bo net niejest dlamnie calym zyciem niesiedze tu popto zeby oderwac sie od szarosci i poto zeby pogadac z ludzmi wymienic swoje zdanie bo ja jak ma cos komus do powiedzenia chce z kims pogadac to wychodze gdzie do baru pubu a nie komentuje kazdy temat na forum tak jak ty pajacu.

Dziekuje to wszystko w tym temacie:)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tolerancja - polski elvis spiewa disko polo rap

A widze ze nas dwoch QQ i Majsta co maja 17 i 16 lat dobrze wam namieszali. Dal DaSto Przeprosiny!! Dla innych pchlarzy ktorzy udzielali sie komentujac nasza wypowiedz i dla kaflary iguany , mozecie nam naskoczyc a w realu to juz napewno cieniasy dobrze poszczekac na forum bo pewnie w oczy byscie tego nikomu niepowiedzieli.

Dziekuje to wszystko w tym temacie:)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tolerancja - polski elvis spiewa disko polo rap

QQ-Majsta ma racje. DaSto to fantasta, a tak gadacie o tolerancji. Sami nie tolerujecie wypowiedzi QQ-Majsta przecież to wolny kraj każdy może wyrazić swoją opinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tolerancja - polski elvis spiewa disko polo rap

No w sumie to widze ze jest tak DaSto jest spoko pelna toleranca Choc wysmialem jego historyjke on odpowiedzial normalnie nieobrazajac nas , a reszta to pajace ale pewnie inni nietoleruja ich na codzien w zyciu lub nimi pomiataja to oni przynajmniej moga anonimowo na takim forum sie wykrzyczec.

Zbychu kondonie pomijajac moje literowki i reszte tego co tam nawymieniales to Ci powiem pajacu ze ja ksiazki niepisze

Dziekuje to wszystko w tym temacie:)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tolerancja - polski elvis spiewa disko polo rap

W tytule tematu jest o tolerancji. A jaka u nas jest to widać po niektórych postach. Myślę , że należy dać sobię trochę luzu. A teraz dla rozładowania napięcia trochę humoru:

Autentyczne ogłoszenia parafialne.
------------------------------------------------

1. Cała wspólnota dziękuje chórowi młodzieżowemu który na okres wakacji zaprzestał swojej działalności.

2. Za tydzień Wielkanoc. Bardzo proszę wszystkie panie składać jajka w przedsionku.

3. W każda środę spotykają się młode mamy. Na te panie, które pragną do nich dołączyć, czekamy w zakrystii w czwartki wieczorem.

4. Pan Kowalski został wybrany na urząd kustosza naszego kościoła i zaakceptował ten wybór. Nie mogliśmy znaleźć nikogo lepszego.

5. W niedzielę ksiądz rektor przewodniczył swej pożegnalnej mszy. Chór odśpiewał hymn "klaskajmy wszyscy w dłonie".

6. Na wspólnej wieczerzy było jak w niebie - brakowało wielu z tych, których się spodziewaliśmy.

7. Z tablicy ogłoszeń: "Dzisiejszy temat: Czy wiesz jak jest w piekle? Przyjdź i posłuchaj naszego organisty".

8. Po południu w północnym i południowym końcu kościoła odbęda się chrzty. Dzieci będą chrzczone z obu stron.

9. W czwartek o 16.00 wspólne lody. Panie dające mleko prosimy przyjść wcześniej.

10. W środę spotkanie żeńskiego kręgu literackiego. Pani Kowalska zaśpiewa "Połóż mnie do łóżeczka" razem z wikarym.

11. W podziemiu panie zrzuciły wszelkiego rodzaju ubrania. Można je oglądać w każdy piatek po południu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tolerancja - polski elvis spiewa disko polo rap

QQ-kusie, piszecie coś o tolerancji i wolności wypowiedzi, ale chyba nie wiecie o czym mówicie (jak zresztą zawsze). Na tym "poziomie" dyskusji nie podejmę bo i o czym? Mimo to życzę wszystkiego dobrego i postępów w nauce.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tolerancja - polski elvis spiewa disko polo rap

Wiesz co Zbych pajacu mozesz nam naskoczyc kondonie bo jak juz pisalismy poszczekac to se mozesz, my tolerancjo dla ciebie niemamy bo jestes za cienki w uszch i a jak chcesz to mozemy cie sprowadzic do poziomu ale gleby kondonie.

Dziekuje to wszystko w tym temacie:)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tolerancja - polski elvis spiewa disko polo rap

...żenada...

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tolerancja - polski elvis spiewa disko polo rap

Racja.

Z poważaniem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tolerancja - polski elvis spiewa disko polo rap

A gdzie się podział moderator? Chyba śpi... Za coś takiego na normalnym forum te QQcośtam odrazu mialoby bana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tolerancja - polski elvis spiewa disko polo rap

...spokojnie, spokojnie,DaSto pisz jeszcze troche a tam bede chociaz bardzo niechce i wiem co to tesknota tam i jak ona/tesknota/ boli/pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org