piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SIMMTECH-jak to jest?

Co uważacie na temat sklepu SIMMETCH. Oferuje bardzo przystępne ceny, ale co do obłsugi można mieć duże zastrzeżenia. Co o tym myślicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMMTECH-jak to jest?

||| Ceny w Simmtechu nie są wcale takie przystępne. Porównaj je z cenami w sklepie Damcom lub KonradNet. Różnica na cenie dysku Seagate 80gb (7200.7) pomiędzy Simmtechem a KonradNet'em sięga 30 zł. Może nie jest to dużo ale przy zakupie zestawu, na który składa się kilka części, jest to spora różnica.

||| Co do obsługi to nie mam już słów żeby o tym pisać. Jeśli masz ochotę, to poszukaj na forum tematu mojego autorstwa, o sklepach komputerowych w Łomży. Napisałem tam, jakie przygody miałem w Simmtechu i jak poważnie traktują tam klienta. Właściciel to ham, gbur i prostak, który nie umie załatwić prostej reklamacji w terminie i na poziomie.

Nikomu nie polecam sklepu "Simmtech" przy Starym Rynku.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMMTECH-jak to jest?

Przestan wyzywac wlascicieli od hamow ,gburow i prostakow.
Kim ty jestes prymitywie!

zx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMMTECH-jak to jest?

sklep simmtech? słyszałem jak wymalowali autobusy mpk napisami typu: simmtech to złodzieje itp. Może mieli rację! Ja osobiście zawiodłem się na tym sklepie 2 razy i poprostu niemam ochoty już nawet patrzyć w tamtą stronę! A pozatym od jakiegoś miesiąca zaczeło walić (brzydko pachnieć) od obsługi! Poprostu zwykłe chamy co o kompach niemają zielonego pojęcia! POZDRAWIAM!

skąd to przeczytałeś, chyba z kontaktów! laptop ze skanerem i drukarką w samochodzie? bajke sypiesz albo ty albo policja z bukowiny tatrzańskiej! i tak fantazjujecie wszyscy! niema jak to plota! no ni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMMTECH-jak to jest?

zx mówię ostatni raz: do wora głupi buraku. Nie znasz tematu i nie masz żadnej orientacji więc się zamknij.


Do administratora:

Proszę o zablokowanie IP użytkownika zx. Dość buractwa.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMMTECH-jak to jest?

witam

w sklepie Simmtech od początku obsługa nie wiedziała jak się traktuje klienta, byłam tam dwa razy i stanowczo o dwa za dużo

co do cen się nie wypowiadam, bo po prostu nie wiem

btw. do zx: znajdź sobie człowieku lepszą rozrywkę i nie zaśmiecaj forum. możesz na przykład iść i sobie pobiegać trochę po lesie, tam nikumu nie będziesz zatruwał dupy

pozdrawiam
k.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMMTECH-jak to jest?

Simmtech...fakt, to buractwo:/ Obsługa fachura, niema co.Jednym slowem sklep na poziomie. Żeby za reklamację trzeba było płacić to już przegięcie.Ale cóż poradzić.Mojemu koledze spalił się zasilacz.oczywiście był na gwarancji. Za reklamację zapłacił 30 zł. Coś mu tam wyczyścili podczas wymiany zasilacza. Żeby było jaśniej- jakiś koleś pomachał sobie pędzelkiem po flakach tegoż kompa i zaśpiewał sobie 30 zł. Nie będe tego komentował. Szkoda mi literek...

Myślę więc jestem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMMTECH-jak to jest?

Dołanczam się do opini kolegów, że obsługa jak i cały sklep Simtech jest do bani. Polecam wszystkie inne sklepy aby nie Simtech.

MARCIN

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMMTECH-jak to jest?

Taki temat mozna by zalozyc o kazdym sklepie komputerowym w Lomzy. Ja nic zlego narazie nie moge powiedziec o Simmtechu. Moge za to powiedziec o Speedzie i Alienie (teraz pod inna nazwa chyba Expert).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMMTECH-jak to jest?

Wszystkie sklepy są do DUPY ......., nic niekupisz odręki, kupujesz na zamówienie niewiadomo naprawde co?(brak zdięć,wszystkich parametrów), i przywożo towar jak się im zechce, a co do profesionalizmu to IM wszystkim daleko......, a wybór towary też BARDZO bogaty ;)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMMTECH-jak to jest?

Witam. Nikomu niepolecam Łomżyńskiego sklepu simmtech, ale szczeże moge polecić Białostocką filie tego sklepu w C.H. MARKO jest tam super obsługa znająca się na kompach, naprawde ogromny wybór i ceny są super np. płyta ABIT NF7 jest o 60 zł tańsza niż w Łomży. Wiem bo kupiłem właśnie tam taką płyte, pozostałe żeczy tez są dużo tańsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMMTECH-jak to jest?

Kupiłem dysk w Simmtechu na dwornej był zepsuty, oddałem na gwarancje.
dali nowy rzekomo, ale tez nie działał, dostałem trzeci i tez nie jest sprawny. Kiedy chciałem zwrócić dysk i odzyskać pieniądze serwisant go uszkodził mechanicznie gdyż zostawiłem dysk na dole w serwisie i obydwaj panowie stwierdzili ze to ja uszkodziłem ten dysk, a oglądałem czy nie jest uszkodzony przed oddaniem. W ten sposób pozbawiono mnie i gwarancji i pieniędzy. Po chamsku ale cóż. Nie polecam tego sklepu, a serwisu tym bardziej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMMTECH-jak to jest?

wszystko jest zle obsluga i skllepy , lomza zawistna, pracy tez niema, a moze wyksztalcenia? wyprowadzcie sie z tej dziury

Zaara pusta samotna idiotka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMMTECH-jak to jest?

pamiętajcie że zawsze lepiej dopłacić te 20zł i kupić coś w sklepie który ma dobrą opinie. Cielce które jeżdżą i szukają rzeczy najtańszej w mieście a tak naprawdę gówno oszczędzą bo wypala więcej benzyny lub paliwa niż różnica pomiędzy najdroższym i najtańszym produktem. Po za tym są takie czasy że mona się z ceną targować i prosić o rabaty nikomu język chyba nie odpadł od prośby. A żeby nie odbiegać od tematy simtech badziew już od x lat nie wiem jak z obsługą ale słyszałem o wielu przekrętach. To samo można powiedziec o expercie gdzie podam wam przykład: człowiek kupował tam komputer składak. części "nowe" dwie technologie do tyłu, zapłacił 4000zł na rachunku brak jakiejkolwiek części którą można wsadzić do komputera, znając życie pewnie był byrdel po remamencie i wystawili na rachunku wszystko co popadło z nadwyżek. Gwarancja na cały komputer powiedziano że rok chociaż na podzespoły jest 3-4 lata gwarancji w niektórych dwa, po zareklaowaniu dysku powiedzili że gwarancja jest odrzucona, tylko pytanie czy go wogóle wysyłali. Hehe. mógł bym napisać wiele historii na temat różnych sklepów ale to nie od tego temat. Ogólnie SIMtech jak i Expert odradzam w 100%. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMMTECH-jak to jest?

miało być benzyny lub gazu taka mała poprawka;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMMTECH-jak to jest?

Jam tam załatwiałem kilka rzeczy z komputerem i jestem zadowolony. Nie wiem o co wam chodzi z tym chamstwem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMMTECH-jak to jest?

simmtech to kibel bo drogo.
Allegro jak zawsze wygrywa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMMTECH-jak to jest?

otwierasz drzwi sklepu simteh i od razu widzisz takiego Wallego za barem,to dopiero Kocur :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMMTECH-jak to jest?

osobiście preferuję ten sklep przy zakupach osprzętu komputerowego i nie tylko, mają najtańsze płyty dvd i cd oraz ich duży wybór...potrafią doradzić przy sprzęcie...nie wiem jak z ta obsługą można się nie dogadać...co jak co ale cierpliwość mają...Polacy tylko kultury trochę a każdy z nas chciałby już teraz natychmiast...ludzie marudzą bo nie znają się na sprzęcie...a tam siedzą fanatycy...czasami nawet odradzą jakis zakup na długo przed informacjami "komputer świata" czy innej gazety...dla mnie spoko...korzystam od 3 lat...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMMTECH-jak to jest?

Witam !
Czytam o Simmtech i mogę się zgodzić tylko z tą ostatnią opinią autorstwa Harnasia . Też od kilku lat kupuję w tym sklepie i nie mam zastrzeżeń ani do kultury ani do fachowości personelu. Wręcz przeciwnie są bardzo pomocni, cierpliwi i wiedzą co jest aktualnie najbardziej korzystne dla klienta w zasięgu jego możliwości finansowych. Kupowałem tam nie tylko poszczególne podzespoły do PC ale także całego PC-ta i się nie zawiodłem. Komp spełnił wszystkie moje oczekiwania a były one dość wymagające. Co do cen do sprawdzałem je na podstawie sklepów internetowych i nie spotkałem ani jednej która by w sposób zdecydowany różniła się od cen w simmtechu. Wachały się one raz w jedną raz w drugą stronę. Co do reklamacji to się nie wypowiadam bo wszystko co tam kupiłem działa mi bez najmniejszych problemów :). Reasumując jeśli szukasz fachowej obsługi i nie chcesz przepłacać to polecam ten sklep.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMMTECH-jak to jest?

A po co wygrzebywać wątki z 2004 roku?

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMMTECH-jak to jest?

ja tez osobiscie polecam, doradzaja sprawdzony sprzet nigdy sie na nich nie zawiodlem co do wiedzy rowniez maja szeroka- na pewno nie dogodza kazdemu jesli chodzi o wszystkie sprzety i programy bo to jednak wiedza nie dla jenego czlowieka, ogolnie polecam

CACPER___

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMMTECH-jak to jest?

Szczerze odrazam.Sprzedaja trefne plyty dvd a i inne akcesoria wzbudzaja watpliwosci co do jakosci no i drogo w porownaniu do innych sklepow.Do tego ten Rzeźnik sprzedawca.Masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org