czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kierowcy musza trzymac sie razem

http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/kierowcy-musza-trzymac-sie-razem,871690,415

Jeszcze pomysl tego zula-pijaka ministra zdrowia wzrost OC o 40-45% taki bedzie faktyczny trzeba to by zaskarzyc gdzies bo to rozboj finansowac cos
czego nikt nigdy nie widzial zreszta zasranym konstytucyjnym obowiazkiem tego panstwa jest chronic zycie obywateli to kierowca dodatkowo ma
chronic ze swojej kieszeni pensje kliki religi i nfz (bo lekarz zobaczy z tego moze 0,01%%). Te osły w sejmie tylko się opierdzielają,zakładają bezsensowne komisje i biorą za to duże pieniądze!! A my tu na dole pracujemy na nich! to się musi skończyć! Bycie posłem i senatorem
powinno być pracą społeczną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowcy musza trzymac sie razem

Zgadzam się z Tobą, ten rząd działa mi na nerwy, nic, dosłownie nic do cholery nie robią, oprócz tego, że mamy od groma skandali i sex afer, wyrzuconych w błoto pieniędzy, a wszystko z kieszeni podatnika. Podnoszą OC, karzą jeździć na światłach non stop, kłócą się o autostrady i ulegają ekologom, gdzie my śmigamy po dziurach jakich nie ma nawet w Iraku (wiem, bo dostałem zdjęcia od znajomego, jakie oni tam mają lux drogi ehhh) i musimy jeździć slalomem. Chrzanię ten rząd, nie zrobili jeszcze nic dobrego dla nas, nic kompletnie. A wymagać wymagają i płacić karzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowcy musza trzymac sie razem



Dlatego, Ze już im brakuje z naszych kieszeni "Wojsko ściga pracujących za granicą".
Polecam:
http://wiadomosci.onet.pl/1488171,11,item.html
To cholernie tanie państwo już nie wie skąd brać, żeby swoje pensyjki podwyższać i tworzyć miejsca pracy dla kolesiów, a aferami tylko przesłaniają nam oczy na rzeczywistość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowcy musza trzymac sie razem

Tanie Państwo skończyło się w momencie przejęcia władzy przez tzw. układ, czyli pisiuarowców, chć wcześniej też było wiele afer, to nikt chyba nie przegoni obecnych władz.

Zawsze byłem przeciwko komunie, ale w ciągu ostatniego roku tak znienawidziłem obóz post solidarnościowy (choć nie cały), że po prostu nie wiem na kogo zagłosuję w następnych wyborach. Najprawdopodobnie nie będzie to głosowanie "na" - tylko "przeciw". Tak jak stało się to w Łomży w czasie wyboru prezydenta.

Via Baltica najkrótszą trasą - to szansa na rozwój Łomży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowcy musza trzymac sie razem

no moje zmotoryzowane szalejące po ulicach to jest słuszne będziecie bulic z własnej kieszeni za szkody wyrzadzane przez wasza szaleńczą jazdę. I pan minister ma racje , sta c was na takie zachowanie na ulicach to za nie zabulicie. A odszkodowania powinny być tak duże zebyście do końca zycia zapierniczali na ich spłacenie.

gaston

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowcy musza trzymac sie razem

Koniu założył temat jw. i tu powstaje pytanie "...a piesi ?"....tabuny pędzących samochodów....totalny brak kultury zmotoryzowanych.... etc.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org