niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wypozyczalnia quadow, kajakow, pistoletow na farbe...

wypozyczalnia quadow, kajakow, pistoletow na farbe, rybactwo, jazdy rowerowe, wypozyczalnia skoterkow snieznych oraz wiele innych atrakcji. myslicie ze byli by chetni na takie cos?

adrian

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypozyczalnia quadow, kajakow, pistoletow na farbe...

za rozsądną cene myślę że tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypozyczalnia quadow, kajakow, pistoletow na farbe...

odpusc sobie lepiej ten interes w lomzy bo stracisz tylko kupe kasy na forum bedziesz slyszal glosy ze tak super pomysl ze bedzie duzo chetnych a co do czego przyjdzie to beda narzekac ze za drogo a ze zamiast na quady lepiej pojsc i pizze zjesc itd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypozyczalnia quadow, kajakow, pistoletow na farbe...

a ja mysle ze jest jednak duzo osob ktore by skorzystaly



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypozyczalnia quadow, kajakow, pistoletow na farbe...

Osobiscie mysle ze byli by chetni, dostepne byly by pokoje do wynajecia oraz scianki do wspinaczki mysle ze sporo osob by sie pisalo na takie cos..

adrian

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypozyczalnia quadow, kajakow, pistoletow na farbe...

No to zakladaj ;) Jeden problem jaki widze, poza lenistwem potencjalnych klientow;) , to naklady finansowe potrzebne do otworzenia czegos o takiej skali... Skuterki sniezne i quady? Ile takie pojazdy kosztuja? Bo reszta sprzetu to juz przy tym drobnica, chociaz zabawa w paint ball tez najtansza nie jest. Nie za duza skala na dzien dobry? Chyba, ze nie myslisz o otwieraniu, tylko liczysz, ze znajdzie sie jakis chetny i to zrobi? ;)

Co do chetnych, to nie wiem czy temat na forum jest dobra forma sondowania rynku... Zgodze sie tu z Agent22, kazdy napisze, ze super, a pozniej chetnych zabraknie... Nie beda przeciez przychodzic codziennie te same osoby, a po pierwszej fali zainteresowania, moze sie zrobic pustawo. Za to ile trzeba kasy utopic na starcie i po jakim czasie sie ona zwroci? Np. ile kosztuje taki quad i eksploatacja, ile mozna wziazc za godzine czy tam dobe wypozyczenia i jak intensywnie ma byc eksploatowany, bo nie ma co liczyc, ze bedzie wypozyczony 24 na dobe 365 dni w roku... ani ze bedzie masa chetnych, jak cena wyjdzie 100zl za godzine zabawy, nie jestesmy jakas miejscowoscia turystyczna. Trzeba by solidnie liczyc koszty i mozliwe zyski, uwzglednic takie rzeczy jak sezonowosc interesu i inne czynniki, a nie liczyc na forumowe odpowiedzi.




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org