poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sromotna porażka ŁKS

Zawsze byłem z ŁKS-em i trudno mi teraz o tym pisać, ale gdy zarząd naszego ulubionego klubu zaczynają tworzyć "takie osobistości" to mamy do czynienia z nieuchronnym jego końcem.
Uważam, że aby reprezentować taki wspaniały klub to należy sobą reprezentować określony poziom i mieć pewną klasę. A tu zabrakło wszystkiego. I znowu liczy się tylko forsa.

Bo cóż dobrego możemy powiedzieć o nowych członkach zarządu.
Otóż taki p. Mackiewicz zapewne zwracał na siebie ogromną uwagę kibiców ŁKS (siedzących od strony rzeki) w sezonie gdy ŁKS wygrywał
III ligę faktem, że na każdym meczu był "nawalony" jak samolot i był żródłem gromkiego śmiechu.

Młody Kurpiewski to już kompletne nieporozumienie. To nie Nowogród.
Może lepiej niech dalej jeździ po Nowogrodzie na swoim czterokołowcu w wojskowym mundurku i niech udaje Rambo. Dodatkowo ma facet szerokie zainteresowania, w ubiegłym tygodniu śpiewał kolędy u biskupa a dziś stał się wielkim znawcą piłki i podobno biznesmenem. A jaki tam z niego biznesmen, przecież siedzi u ojca na garnuszku.

Tak więc drodzy kibice zobaczcie sami kto będzie zarządzał naszym kochanym klubem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

Powiem tak "Po owocach ich poznacie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

Jesteś wiola, misiaczek, czy misiek?? Może wreszcie jakaś konkretna orientacja ??!!
Ale ja zdecydowanie powiem: jesteś debil.
Co swoją wypowiedzią wniosłeś dobrego dla dobra ŁkS ??

Facet, ty nigdy nie byłeś z ŁKS. Nie pisz, że byłeś. Jeżeli ktoś ze sponsorów daje pieniądze, to chcesz to torpedować ? Dlaczego oczerniasz debilu sponsorów?? Napisz kim jesteś ??


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

Jeszcze nigdy nie było tak aby nie mogło być gorzej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

Prezesem powinien zostać Sroczyński, a na środku boiska (tak na tej białej plamce) postawić jego pomnik. Wtedy i władze miasta będą zainteresowane piłką kopaną w Łomży i wiceprezio miasta zadowolony.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

misiaczek1 - jesteś debil!

Jak byłeś zawsze z ŁKS to powiedz co dla niego dobrego zrobiłeś oprócz poniżania ludzi którzy chcą coś zrobić dobrego, a przynajmniej dają jakieś pieniądze na klub.
Pan Mackiewicz kibicuje dla ŁKSu przynajmniej 8 lat bo tyle daje niemałe kwoty na Nasz klub. "Kibicować" zaczął jak byliśmy jeszcze w IV lidze w środku tabeli. Dawał za prezesa Lendzioszka, Kosiorka i teraz też to robi. Spytaj się młody narybek ŁKSu za czyje pieniądze wyjeżdżają na letnie obozy, turnieje halowe. Znam p. Mackiewicza i nigdy nie widziałem go na meczu "nawalonego jak samolot" , a przez tyle lat dałoby się to zauważyć. Od strony rzeki siedział zawsze nawet jak byliśmy w IV lidze, jak prawdziwy kibic, a Ty pewnie udajesz go siedząc na "pikniku".
Kurpiewskiego młodego nie znam dobrze, ale co komu przeszkadza jego jazda czterokołowcem. Kup sobie debilu taką zabawkę tylko dawaj kase na Nasz ukochany klub.
Debilu przez taką krytykę zniechęcisz innych którzy chcą w namaczalny sposób pomóc klubowi. Proszę, nie czepiaj się Browaru, Zarządu Miasta, JBB i wielu innych hojnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

aha2: super wypowiedź !!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

Ja juz napisalam tez "misiaczkowi1", ze zamiast siedziec na d..... niech sam pokaze klase...poziom...i KASE...
Jak jest takim wielkim wielbicielem klubu...to powienien sie jedynie cieszyc,ze w obecnej sytuacji jeszcze znajduja sie ludzie, ktorzy chca poswiecic swoj wolny czasi swoje pieniadze...

"misiaczek1" to jedynie biedne...przezarte zolcia stworzonko...ktore soba nic nie reprezentuje...ale uwaza sie za znawce tematu...i uprawnionego do krytyki, tych ktorym najwyrazniej wiele zazdrosci...

biedny czlowieczek...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

aha2 - jesteś twardogłowy prostak. Kasa powoduje u ciebie ogrąmną zaćmę.
A cóż to za wielcy biznesmeni, ile tej kasy ci dali?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

a Ty cos dales dla LKSu? o ile wiecej pieniedzy od panow wymienionych w Twoim glupim poscie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

moi drodzy...
misiaczek1 to nic innego jak zakopleksione "istnienie" ktore wypisujac tego typu posty udaje,ze cos "wnosi" ...majac jednoczesnie nadzeje...hmm...no wlasnie na co...?
trudno tego osobnika zrozumiec...
bo niby twierdzi, ze fan...i ze za druzyna calym sercem...
a co do czego to dolki pod nia kopie...
...i jeszcze udaje,ze wie o czym mowi...
naszczescie..."kibicu" panowie, ktorych tak namietnie obrazales... nie robia tego dla ciebie ani dla tobie podobnym "cienkim bolkom", ktorzy tylko z ukrycia potrafia duzo krzyczec, oceniac, i narzeakc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

misiaczek1: zansposoruj jeden turniej halowy lub obóz sportowy, a dowiesz się ile to naprawdę kosztuje i ile kasy trzeba dawac!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

Boże chroń nasz ukochany ŁKS od takich kibiców jak misiaczek1.
Czeka ŁKS sromotna porażka gdy będą dalej kibicować mu ludzie tupu misiaczek1.Wierzę w Mądrość ludzi którzy naprawdę są z klubem na dobre i na złe ina zawsze.
Napisz kim jesteś jak prosił peter a ocenimy ciebie z nazwiska jak ty to robisz. My prawdziwi "kibice od zawsze "znamy się bardzo dobrze i niepotrzebni nam są zakompleksione pajace którzy podszywają się pod nas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

Jakos patrze ze nie przeszkadza nikomu ze kurpiewski byl zamieszany 2 razy w sprawie o morderstwo. Co na to nasz pan prezydent? I on ma miec wplyw na LKS. widac wlasni jak ten klub jest traktowany ze najgorsze szumowiny beda nim rzadzic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

Wreszcie ktoś się odważył (Janusz kos) powiedzieć trochę prawdy.
No właśnie a może by tak powrócić to tych dwóch spraw o morderstwo. Może tym razem nie da się nic zatuszować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

o...dwoch spraw o morderstwo? a moze 10... misiaczek i znowu sie wypowiadasz? znowu podlapales temat? to juz nie przeszkadza ci rambo? a moze zwyczajnie nie potrafiles za pierwszym razem okreslic prawdziwych powodow swej zawisci...

oczywiscie POSTACIE typu ty i "janusz kos" zawsze wiecie swoje...i to lepiej niz kazdy inny...nawet ten ktorego dotyczy to bezposrednio...

jestescie pajace i nic innego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

pajace do potegi. zrobcie cos pozytecznego bo komputer zle dziala na was.

przykro sie robi jak sie czyta te wasze wypociny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

kroman i floorek chyba obaj zamiataja stacje paliw u kurpiewskiego bo tak go bronia. chyba opary od paliw im te malutkie mozgi wyzarly. A sprawy tak to wszyscy wiedza mial2. Za pobicie ze skutkiem smiertelnym i za spowodowanie wypadku w ktorym zginely 2 osoby. A ze tatko ma pienazki i uklady w sadach i prokuraturze to synkowi kupil wolnosc to tez wszyscy w lomzy wiedza i szepcza po cichu. Zobaczymy jak to on pomoze LKSOWI??? A wy (kroman i floorek) dobrze zamiatajcie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

Janusz Klos...jak to przykro,ze na swiecie istnieja tez takie osobniki jak ty...
Nawet jesli zamiatam u Kurpiewskiego stacje, to jest to uczciwa praca...i nie tobie mnie za to byloby ponizac...
Nie masz pojecia o tych ludziach...
A tymbardziej o tzw. "sprawach" - ktore ty i tobie podoble PLOCIUCHY sztucznie nadmuchuja...
Zawsze bedzie masa chien lazacych dokolola i nie mogacych przezyc ... i tylko datego,ze ktos cos ma...beda oni ich nienawidziec... i taki wlasnie jestes ty i tobie podobny misiaczek1 - przelane zolcia osobniki...
Jak mozesz wypowiadac sie na tematy, ktore dotycza czyjegoz zycia...byles tam?...widziales?...zlapales go za reke...?
Zal mi takich ludzi jak ty...ktorzy znajduja przyjemnosc w bluzganiu innym...
i czemu...?
bo probuja cos zrobic....dla "twojego" ukochanego LKS....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

mlody kurpiewski w zarzadzie lks?!!!!!

no to najwiekszy przyklad ze za pieniadze mozna wpakowac kazdego na stolek...

mlody kurpiewski w takim razie ma 3 wyroki . bo kilka lat temu z siekiera ganial kliku chlopaczkow. jednego z nich skopal gdy ten nie mogl wysiasc z samochodu i sie bronic i okladal siekiera po samochodzie.. dostal wyrok w zawieszeniu. dla mnie tamta sprawa tez smierdziala i stracilem szacunek do wymiaru sprawiedliwosci... a teraz ten "psychol" ( boje sie tego czlowieka) jest w zarzadzie lks???? przeciez to gangsterka i gdyby nie pieniadze tatusia juz dawno by siedzial...porazka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

no i wlasnie...KOLEJNY wiedzacy NAJLEPIEJ...i NAJWIECEJ...
...smutne jest to,ze tacy OSIECENI, to najczesciej najwieksze "dupowlazy" ktore tylko koczuja i jak pijawki zeruja na wlasnie takich jak Kurpiewski....
widze,ze mao, wie z "pierwszej reki"...pewnie razem tam byl...i razem sie bawil...jesli teraz tak dokladnie potrafi zeznawac...

...mowiac szczerze...nawet juz nie chce sie czytac takich wypocin...panowie...wezcie sie do roboty...tylko dlatego,ze za wami nie stoja pieniadze /tak jak to zarzucacie tu niektorym/...pokazcie ze was na cos tez stac... - jest masa ludzi, ktorzy wcale tej kasy nie maja...a tez wnosza wiele do miasta i zycia tej spolecznosci....zatem do dziela BOHATEROWIE ostaniej akcji i DONOSOW /nieoficjalnych oczywiscie ;) /...na forum...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

...ja juz zupelnie ludzi nie rozumiem...

ostanio pewne osoby narzekaly, jak to "lomzynscy baronowie" za malo kasy im daja...
...a teraz kolejni narzekaja,ze ci sami, plus kilku innych wogole daja kase...

...to o co wam wkoncu chodzi...

...zawistni i slepi ludzie....

daje - nie dobrze...
nie daje...tez im nie pasuje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

kroman ty jakis musisz byc kolega kurpiewskiego .na bank.
nie chodzi mi o sponsorow . wlasciwie to mam gdzies czy lks bedzie w 3 czy 2 lidze. chodzi mi o to ze w takiej powaznej instytucji w zarzadzie zasiada kryminalista ktory nie siedzi w pierdlu tylko dzieki pieniadzom tatusia

nie jestem zawistny. chce tylko aby na waznych stanowiskach zasiadwyali ludzie ktorzy na to zasluguja. a nie swiry za pieniadze rodzicow. koniec i kropka

i rozumiem ze wedlug ciebie jak ktos daje kase na klub (jest sponsorem) to od razu musi ladowac kogos do zarzadu??? dla mnie to juz nie jest wtedy sponsor...

tak znam zajscie z pierwszej reki i znam opinie tego czlowieka. w zasadzie moge powiedziec ze obawiam sie teraz ze moze mnie ten pan jakos odnalezc przez neta i sie "odwdzieczyc" za te teksty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

no jak to....?
z ogromnym przekonaniem rzucasz oskarzenia...bo z ukrycia...a co do czego boisz sie...?
no tak kolejny...prawdziwy...bohater...
;)
i tak uwazam,ze finansowanie danej instytucji jest wystarczajacym powodem,aby zostac czlonkiem zarzadu i miec wplyw na to jak te srodki sa dysponowane...

to czy jestem kolega Kurpiewskiego, czy nie...nie jest twoja drogi panie sprawa...

a jesli jestes taki odwazny w rzucaniu oskazen na ludzi poza ich plecami...ta badz prawdziwym facetem - miej JAJA - z tego co wiem, co LKS nie stal sie jeszcze firma prywatna - a jako instytucja publiczna, kazdy obywatel tego panstwa - mieszkaniec tego miasta, ma prawo oczestniczyc w zebraniach zarzadu - idz i powiedz mu to w twarz CYKORZE!!!!
idz i na forum publicznym powiedz,ze jest kryminalista i nie zgadzasz sie na jego czlonkowstwo w tak powaznej instytucji publicznej jak zarzad LKS

A jako nastepny ruch, wnies wniosek, o inwigilacje kazdego z kibicow LKS... przed wejsciem na stadion zbieraj odciski palcow...moze znajdziesz jeszcze jakis innych notowanych i kryminalistow...no co...zasady zasadami...jak kazdy to kazdy...

...z moze twoja teczke bohaterze przejrzymy....?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

kroman,floorek oraz inni wiarni kibice ŁKS-u proszę nie podejujcie już rozmów z prostakami.Prości ludzie mają prymitywne zachowania i szkoda na nich czasu.Ludzie typu mao,misiaczek1 i im podobni są naprawdę chorzy i należy ich leczyć w zakładach zamkniętych aby nie robili nikomu krzywdy a sami z nienawiści do normalnego świata niech się wytną.
Proszę zakończmy ten temat i nie odpowiadajmy na wypociny wariatów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

oj ludzie. zalosni jestescie.

a to dziwne ze sie boje kiedy wiem ze ten typ wozil ze soba strazacka metrowa siekiere w bagazniku i bez skropolow wymachiwal przed spokojnymi chlopaczkami?? czyli waszym zdaniem mam podac swoje dane albo powiedziec mu to prosto w twarz?? co to da? moze go odwolaja??jasne ;P wyzywacie mnie od tchorzy?? phue. ciency jestescie

i nie oskarzam ale stwierdzam fakty.. 3 sprawy (jedna z pobiciem ze skutkiem smiertelnym, druga wypadek- tez smierc, trzecia- pobicie) .

zajebistymi kibicami jestescie nie ma co . widocznie dla was najwazniejsza jest kasa dla klubu i nie wazne kto ja daje czy mlody kurpiewski czy al capone. dla mnie to jest bardzo wazne.

a chodzic po jakis forach i na zywo mowic mu to w twarz?? pieprze to .zbyt leniwy jestem ;P

naprawde smieszni i zalosni jestescie. piszcie sobie co chcecie . prawda jest taka ze w zarzadzie lks siedzi mlody kurpiewski co moznaby porownac do tego ze w zarzadzie miasta lomza siedzi "general".

i co wy macie z ta nienawiscia i zazdroscia? co mam nienawidzeic? mlodego kurpiewskiego? nie znam typa z charaketru. wiem tylko ze ma ogromne problemy z prawem i nie obce mu jest bicie ludzi. co mam zazdroscic? swietnie sobie radze w zyciu. mam dobra prace ,wyksztalcenie.

. naprawde wam jest obojetne kto siedzi w zarzadzie byle tylko dawal kase?? jesli tak to kiepsko z wasza moralnoscia

i czemu obrazacie ludzi ktorzy stwierdzaja fakty co do przeszlosci czlonka zarzadu?? moze teraz sie uspokoil i jest przykladnym obywatelem ale przeszlosci nie zmaze i taki czlowiek nie powinien byc w zarzadzie lks bo to conajmniej "niesmaczne".

pozdrawiam was panowie .wierze ze chcecie dobra klubu lks ale nie tedy droga zeby pozwalac ludziom z 3 wyrokami zasiadac w zarzadzie tylko dlatego ze daja kase...

i thchorzem nie jest ten kto boi sie powiedziec komus niezrownowazonemu o tym prosto w twarz. niby w jakim celu??? ze moze sie obroni pan kurpiewski? co tu bronic? to jest udokumentowane ze mial 3 wyroki. ludzie !!! 3 wyroki i to nie za jakies "pierdulki" . czy wy tego nie kapujecie??? ja niby jestem chory i przesiakniety nienawiscia??? phue. ciekawe co napiszecie "fani" mlodego kurpiewskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

Wiesz, PAW...masz 100% racji...mnie ponioslo...bo nie moglam tego sluchac...ale masz racje...takie osoby trzeba ignorowac...

Mao nasluchal sie plotek i teraz uwaza sie za eksperta...
Jak sam powiedzial,nie zna mlodeko Kurpiewskigo...ale ma do niego ogromy zal...

Tak, jak mowisz PAW, powinno sie to zignorowac...ale powiem tylko jedno... pan mao, nie ma pojecia o czym mowi...ja znam sprawe od osoby z pierwszej reki, i nie mowie tu u rodzinie Kurpiewskich...
...(wyrok ze skutkiem smiertelnym - to stare odgrzewane przez mao kluchy..ktore oczywiscie "podrasowal" do swoich potrzeb - Kurpiewski nigdy nie byl skazanay za pobicie ze skutkim smiertelnym - to glosna sprawa, w ktora pare lat temu paru "baronow" lomzynskiego swiatka przestempczego probowalo go wrobic - jego bledem bylo to,ze tam byl...i ze ma bogatego tatusia - a panowie postanowili na niegto zrzucic...to nikogo nie dziwi...spojrzcie na samego MAO - sam by goscia chetnie zlinczowal...tylko dlatego,ze ma kase...- to ze rodzina Kurpiewskigo obronila, jest logiczne...kazdy zrobilby to samo... - a za nim swiadczyli i siwadkowie i dowody....
wiec MAO, zastanow sie zanim zaczniesz kogos nazywac morderca...
Zarzut z wypadkiem (bez skutku smiertelnego) - tutaj towarzystwo, ktore uczestniczylo w wypadku, nie majac ubezpieczenia na samochod, probowalo wyciagnac kase od Kurpiewskeigo - a ze nie dal sie...sprawa znalazla sie w sadzie....
Trzecia sprwa to czysty wymysl pana MAO, ktory chcial jedynie "podkoloryzowac" efekty...

Ale oczywiscie...on wie najlepiej...mimo,ze jak sam przyznaje...nie zna mlodego Kurpiewskiego....
No ale czy trzenba sie znac? ....zeby udawac znawce....?

I panie MAO....nie wyskakuj tu z moralnoscia...bo sam, jak widac nie masz z nia wiele wspolnego....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

Sluchaj kroman lizodupcu kurpesia ja go znam od malego i wiem ze to nie zaden tam typ spod ciemnej gwiazdy tylko dety frajer bo napierdzielal chlopaka slupkiem po glowie a wiem to od chlopakow ktorzy tam z nim byli i jeszcze za to do dzis pokutuja w pudle tylko ze ta rura z tata przekupili policje i reszte tej pozal sie boze temidy. Oczywisie chlopak nie przezyl to znana sprawa. A ty cioto(kroman) stul dziure jak nic nie wiesz bo widocznie sam jestes osraniec i wychwalasz tego padalca pod niebiosa. Szkoda tylko tych prawdziwych kibicow LKSU ze taka szmata jak on bedzie reprezentowal ten klub. Bo ja to go p..... w d.... i moge mu to powidziec w oczy tak jak i tobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

....panie Januszku Kos...co za emocje....? ;)

ulzylo ci...?

;)

biedny zawistny maly czlowieczek....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

kroman

mowisz ze 3 sprawe : pobicie ,siekiera itp wymyslilem??? teraz to pokazujesz ze sam bardzo malo wiesz na temat mlodego kurpiewskiego
.frajerze albo specjalnie tak piszesz bo myslisz ze nikt o tym nie wie i tak kombinujesz i sie pograzasz...

nawet policjanci cieszyli sie ze moze ta sprawa da nauczke kurpiewskiemu i pojdzie siedziec ale sie nie udalo... co ci z ta zawistnoscia?? kazdego o to podejrzewasz? ubzdurales sobie ze ci co pisza o wyrokach kurpiewskiego i jego "reputacji" robia to z zawisci bo kurpiewski ma kase?? co za prymitywne myslenie jakiegos nowobogackiego. nie chce mi sie juz tu pisac. ludzie wiedza ze ten czlowiek ma te sprawy na sumieniu i nawet jesli w jednej z tych spraw byl wrobiony to nie zmienia faktu ze zwyczajny czlowiek nie ma 3 spraw tak powaznie brzmiacych... to nie przypadek.
niech sobie bedzie w tym zarzadzie lks i gra biznesmena. ale jesli ludzie z takim "cv" tam zasiadaja to gratuluje lomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sromotna porażka ŁKS

no widze,ze kolega mao zaciecwierzyl sie mocno ... ;)

to wszystko sprowadza sie do tego,ze PAW mial racje...nie warto z takimi osobami jak wy wogole rozmawiac...bo i tak wiecie swoje...

a ja powiem wam tylko jedno panowie...mozecie pluc...i mozecie sie zalic...a kurpiewskiemu i wszystkim innym do ktorych macie wieczne pretensje MOZECIE NASKOCZYC!!!!
...bo dla nich jestescie NIEISTOTNE PIONKI....
...i tyle z was...
i tyle wasze...ze sie na takim forum naplujecie...bo w rzeczywistosci jestescie totalne tchorze....

takze powodzenia...w swoich wywodach i zalach...

...klauny.... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org