niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
bar przy zajezdni pks-co o nim sądzisz?

interesują mnie opinię na temat tego baru. Kto może niech napisze coś od siebie. Dzięki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bar przy zajezdni pks-co o nim sądzisz?

tanio, da sie jesc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bar przy zajezdni pks-co o nim sądzisz?

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=85363&t=84849

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bar przy zajezdni pks-co o nim sądzisz?

Zarcie w miarę ,ceny chyba też.Znam dużo gorsze miejsca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bar przy zajezdni pks-co o nim sądzisz?

Polonoz to to nie jest, ale w miarę tanio i nie najgorsze jedzenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bar przy zajezdni pks-co o nim sądzisz?

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=85363&t=84849
POZDRAWIAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bar przy zajezdni pks-co o nim sądzisz?

Można dobrze i w miarę tanio zjeść!

polecam!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bar przy zajezdni pks-co o nim sądzisz?

Tani bar ,dobry bar !!
Spoko bar nawet dobre jedzenie i tanio!

,,Rymowane słowo łączy scenę Hip-Hop 'ową,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bar przy zajezdni pks-co o nim sądzisz?

nina 121: a paszła ty w tri pi***. Logujesz się po raz pierwszy tylko po to, żeby odgrzewać stare kotlety??? Koledzy wyżej dają ci linka do wcześniejszego bełkotu na ten temat. Wytłumacz, dlaczego ta opinia Cię interesuje ??? Jeżeli to zrobisz to napiszę rzetelnie coś na temat tego baru.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bar przy zajezdni pks-co o nim sądzisz?

najlepiej jest jak trafisz na przerwę śniadaniową gości z PKSu to wtedy jessz sobie w towarzystwie ubrudzonych mechaników w smarach a jak już pujdą to polecam uśiadź w jasnych spodniach na krzesło po tym typie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bar przy zajezdni pks-co o nim sądzisz?

Dokladnie jak przyjda mechaniki to syf ze chej jest na stolowce czasami panow policjtow z drogowki co zarobili na obiad gdzies w terenie lub z innych wydzialow mozna spotak na obiadku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bar przy zajezdni pks-co o nim sądzisz?

heh, ogolnei nie jest zle i czesto tam bywam, raz dostalem tylko surowego kotleta no i smiac mi sie chce bo tam kazdy inaczej liczy :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bar przy zajezdni pks-co o nim sądzisz?

może tatara zamówiłeś przez pomyłkę :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bar przy zajezdni pks-co o nim sądzisz?

Jak widać i takie bary są potrzebne, sam pewnego czasu wpadałem tam na przerwę obiadową - dobre jedzenie i tanio. Jak wyżej ktoś napisał - Zarcie w miarę ,ceny chyba też. Znam dużo gorsze miejsca. Nie jest to zapewne miejsce na randkę z dziewczyną i jeżeli komuś nie odpowiada to przecież nikt nikogo nie zmusza by tam się stołował, jest mnóstwo knajp w Łomży na tzw. poziomie, a żarcie...... napewno takie same, z takich samych produktów sporządzone tylko podane w innym " opakowaniu ( obsługa, szyk, piękne obrusy, liść sałaty pod mieloniakiem,świeczki kolorowe serweteczki itp.)" i za te właśnie "opakowanie" płacisz większą kasę. Poza tym takie bary mają swoje "klimaty".
Pozdrawiam.
Ps. Przychodzą tam rónież rodziny z dziećmi na obiady - widać jest potrzeba istnienia takich barów - tanio, smacznie i nie drogo :) .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bar przy zajezdni pks-co o nim sądzisz?

jestem niezadowolony!!!!!! niedaleko tego baru pracowalem wiec codziennie chodzilem tam w czasie przerwy zeby zjesc. zamowilem zupe : gdy zupa zostala mi podana zauwarzylem ze cos w niej plywa. okazalo sie ze to KARALUCH :

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org