niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
łomzyński klub karate

na al.legionow powstało dojo łomżyńskiego klubu karate,mysle że jest to wspaniałym dowodem że w łomzy mozna cos pozytecznego zrobic,zrobic cos co zajmie czas młodym ludziom,powstało dzieki wsparciu wielu osob i firm,nie wiem czy miasto coś dało wątpie.ps.co do samej kyokushin mimo kliku niedociągniec,jest to zajebiście twarda sztuka walki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomzyński klub karate

Ma ktos informacje, jakiej grubosci mata jest polozona na tej sali?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomzyński klub karate

teraz to oni beda mogli zarabiac na wynajeciu sali jesli oczywiście beda chcieli ją wynajmowac,pewnie pare osob zaciera rece że wroci bjj,mysle ze mata tam jest cieńsza niz w budowlance ale pewnie starczyłoby na te parterową szarpaninke,takich rzeczy powinno byc w łomzy wiecej to jedna szans na odciagniecie małolatow od prochow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomzyński klub karate

swietny sport :) zeby tylko zdrowie bylo...

_________________________
Masz problem z Counter-Strike?
Pisz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomzyński klub karate

Tez mysle, ze mata bedzie ciensza, bo dla ich potrzeb chyba taka jest lepsza... no ale pewnie wystarczy, mam tylko nadzieje ze uda sie dogadac i bjj wroci ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomzyński klub karate

Mata ma niestety tylko 1cm grubości - jest to tzw mata antyposlizgowa, ale i tak kosztowała prawie 10 tyś. Dla karate wystarczająca, ale i do parteru się nada :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomzyński klub karate

OMG... bedzie bolalo ;) No niestety, koszty mat nie naleza do niskich, dlatego taki problem jest znalezc sale :(




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomzyński klub karate

Dran, a czemu pytasz o grubość maty? Ile ważysz? Być może będzie za cienka dla Ciebie, kiedy łupiniesz z wielkim hukiem na glebę ;D

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomzyński klub karate

Markac, pytam o grubosc maty, bo mata jest dla karatekow i do chodzenia po niej nadaje sie idealnie... Do grapplingu juz jest roznica czy mata ma 4 czy 1 cm grubosci... Na takiej 1cm, to masz niewiele bardziej miekko niz na dywanie powiedzmy. Lubisz np spadac z wysokosci powyzej 1,5m plecami na glebe? ;) Waga ma tu pewnie tez cos do rzeczy, chociaz nie az tak wiele ;)
No ale jesli tylko bedzie mozliwosc to i tak pojde pocwiczyc... Moze sie przylaczysz? Bedzie mozna przedyskutowac problem grubosci maty... ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomzyński klub karate

Dran, jestem niedpostępny w Łomży od jakiegoś roku i niedysponowany :) Moją główną bronią jest negocjowanie... i kilka innych drobiazgów pomocnych przy perswazji ;]

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomzyński klub karate

Negocjowac to mozesz podwyzke w pracy ;) Niedysponowany? Chyba miales za mala sile perswazji :> Czy to tylko trudne dni? :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomzyński klub karate

prawdopodobnie bedzie mozliwośc wynajecia sali,oczywiście bjj miałoby sens gdyby prowadził ktos z prawdziwego zdarzenia (turek),swoją droga łomzynska kyokushinka jest fenomen na nasze miasto przetrwała tyle lat,rozwija sie,brawo dla prowadzących,sukcesow by sie troche przydało,ostatnio 2 na mp nieżle sie spisało,a w lutym maja byc zawody w łomzy zobaczymy,boks kuleje bjj szybciej padło niz je założono,teakwondo sie trzyma ale to mnie nie przekonuje,brawo dla władz kyokushin!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomzyński klub karate

Dokladnie, Dariusz Syrnicki daje rade ;)

_________________________
Masz problem z Counter-Strike?
Pisz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomzyński klub karate

1cm do grapl... to porazka :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org