niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
bojkot owsiaka

nie wierze w jego czyste intencje,nie dałbym mu złamanego grosza,jest pajacem,egoista,pedalskie okulary wogle ma,dla mnie prawdziwym autorytem w takich akcjach był marek kotanski miałem okzaje go spotkac i z nim pogadac,genialny typ,owsiak to pedał i tylko ze wzgledu na te dzieciaki na ktore mam nadzieje pojdzie te pare złotych to cos wrzuce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

tito, weź kanapki na drogę i idź po rozum do głowy, a droga daleka, oj daleka

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

ale o czym ty gadasz?wypowiadam sie na jego temat mam prawo a ze ci to ni e pasuje to ci to przeszkadza?wobec tego ciągnij sie,drazni mnie patrzenie na jego morde przez cały dzien w tv wiec mam ochote o tym napisac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

jestes czubem...tak sie sklada, ze kolega mieszka w obok niego i nie widzie,ze by jakies miliony mu to dalo...jezdzil starym passatem...teraz nie wiem czym...ale nie kupil sobie maybacha.../ sorry jestes dla mnie smieszny...

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

Nie dałbyś mu złamanego grasza? to nie dawaj, nikt Cię nie zmusza. Dają Ci co chcą dać.

Podobniejest z kolendą. Niektórzy piszą o pazerności ksieży itp. Nie chcesz, to nie dawaj, nie przyjmuj - twoja wola. Po co zaraz o tym głośno wykrzykiwać na forum.

Według mnie najgłośniej o pazerności piszą Ci, którzy nie dają


--------------------------
Anoni.m
http://www.pixelpc.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

czytaj uwaznie pajacu to ze nie wierze w jego szczerze intencje nie oznacza ze uwazam go za złodzieja,,dla mnie moze jezdzic kur... hulajnoga a dalej bedzie pajacem,jego gadki na jarocinie robta co chceta rozkreciła tych małolatow że ku..strzykawek zabrakło,bo przeciez pan z telewizora pozwolił,tacy ludzie jak on niestety maja wpływ na młodych,powiedziałem ze jemu nie dałbym złamanego grosza a nie jakiemus chłopaczkowi co zbiera,gdybym on przyszedł do mnie z tym pudełkiem wrzuciłbym mu kondona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

heheh kondona dobre:))))) ja też nie ufam temu owsikowi, głownie ze wzgledu na ten przystanek woodstock

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

masz swoje zdanie...a ja mam swoje...i mysle, ze wiecej bedzie osob co mnie popiera, a nie Ciebie...

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

Nie chce wypowiadać się na jego temat, bo on mnie też specjalnie nie przekonuje, ale zawsze coś tam wrzucę do puszki, bo mam nadzieję, że ta kasa idzie na dzieciaki.

Co to przystanku woodstock ... no comment.

Owsiak jest jaki jest i nikomu nic do tego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

ale chyba własnie po to jest te forum zeby wypowiadac swoje zdanie,nie zalezy mi na czyimkolwiek poparciu,nie oceniam żle wosp tylko owsiaka,a propo jak przychodza ksieza to tez im nie rzuce grosza,bo nie ufam,tyle.a to że o tym krzycze mam prawo!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

Ty sam sobie nie ufasz. Oczywiście,że Jurek Owsiak bierze jakiś procent i to wcale nie mały ale ile sprzętu zostało zakupione właśnie dzięki niemu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

Co do samego Owsiaka, to faktycznie jego wczesne popisy pod szyldem "robta co chceta" wedlug mnie nic dobrego nie przyniosly, poza slawa samemu Owsiakowi. Natomiast samo WOŚP jest akcja jak najbardziej pozytywna. A jakie ma intencje, to nikt raczej wiedziec nie bedzie, wazniejsze chyba jaki jest rezultat.

Co do samej organizacji WOŚP, to zastanawia mnie co innego. Coraz czesciej slyszy sie, ze zbierajacy kase, zwyczajnie kradna i laduja ja sobie do kieszeni, oddaja tylko czesc ktorej nie wyciagna cichaczem z puszki... Jesli faktycznie tak jest, ze zbieracz wsadzi sobie w kieszen 800zl, a odda 200, to lepiej chyba juz wplacic bezposrednio na konto orkiestry.

W komentarzu do art. o 18-latku ktory ukradl puszke, ktos napisal, ze w jego okolicy wielu malolatow czeka z utesknieniem na WOŚP, a czesc nawet juz wczesniej zaciaga dlugi na to konto... Jezdza do wawy, bo tam mozna wiecej uzbierac, a pozniej wyciagaja kase z puszki, potrafia zebrac nawet po 1500zl, a oddaja z tego ok.200, reszta w kieszen. Ten ktos napisal, ze robi tak wiekszosc, bo osobiscie to nie zna nikogo, kto oddalby calosc. Ze jakis znajomy zalil mu sie, ze juz nie moze zbierac w tym roku, bo nie jest uczniem, a studentom juz nie wolno...

To po co wrzucac ta kase do puszek? Z powiedzmy 1000zl do WOŚP trafi 200... Po odliczeniu kosztow calej imprezy, a podejrzewam ze sa spore, do potrzebujacych trafi z tego ile? 50-100zl? Moze powinny byc jakies punkty zbiorek pieniedzy, tyle ze za pokwitowaniem? Albo cos innego, bo widac obecny system nawala...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

oczywiscie że sobie nie ufam,a kasa jest nie dzieki owsiakowi tylko dzieki ludziom co ja daja,mylisz pojecia,nie przypominam sobie kwest na monar chyba ze jakies koncerty imprezy,a zrobił naprawde duzo dobrego,nie przekonują mnie żadne kwesty uliczne,nie wierze że cała kasa czy chocby wiekszośc idzie do potrzebujących.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

kretyn jesteś :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

wierze w to że miałbys odwage powiedziec mi prosto w twarz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

Wiadomo , że to ludzie daja kasę a nie Owsiak , tylko kto nas do tego mobilizuje i namawia ..... tylko WOŚP. Powiedz więc jak często dajesz kasę na szczytny cel ? ......... pewnie tak jak większość ludzi , czyli raz w roku właśnie na WOŚP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

dzięki WOŚP został zakupiony sprzęt, który niejednokrotnie uratował komuś zdrowie i życie, dlatego dziś też wrzuciłam do puszki.
Nie znam Jurka Owsiaka osobiście, w związku z tym nie oceniam poziomu jego egoizmu.....".......pedalskie okulary wogle ma,,," tito ortiz homoseksyalisci płci męskiej nie mają kanonów jakimi posługują sie w doborze okularów.

orii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

tito ortiz odrazu widac ze jestes bardzo skąpy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

jedym mozna pomoc a innym zaszkodzic ja profilaktycznie pomagam osobiscie ludziom bez posrednikow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

debili nie przekonasz.

Zebyscie sie znali na orkiestrze to jasne jest to ze puszki nie mozna tak sobie otworzyc, bo kazda jest zaplombowana. Co roku tak jest ze ludzie ktorzy zbieraja i chca zrobic cos dobrego, sa oczerniani przez glupkow ktorzy sie nie znaja na systemie dzialania orkiestry.

Owsiak, podejrzany?
Dla ludzi glupich wszystko czego nie rozumieja jest podejrzane.

Idzcie do piaskownicy.

Dresy przyszly ze Wschodu, nie z Ameryki, nie z Zachodu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

owsik jest do bani
z kasy która ludzie wrzucają do puszek organizuje ten przystanek łódstok
on dla siebie tez od calej sumy zebranej ma dla siebie jakis %

wychwalac go za to ze zbiera ten chajs? he

w/g mnie ta jego akcja to jakas pomylka, w panstwie powinno byc tyle kasy, zeby starczylo na sluzbe zdrowia

hgw tak czy siak kij mu w plecy grabie w oko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

Owsiak to cwany przedsiębiorca, wymyślił zbiórkę pieniędzy z której kasuje co roku kilka procent na swoją organizację czyli dla siebie i to mu pozwala żyć przez cały rok do następnej zbiórki ....chyba nie trzeba tłumaczyć nikomu że im więcej zbierze tym więcej zarobi sam dla siebie.

A to że kupuje sprzęt dla dzieci do szpitala to oficjalna wersja tej akcji , tak przy okazji

Proponuje zarejestrować stowarzyszenie, znaleźć takiego "wyrazistego" najlepiej jąkającego się lidera np kononowicz by sie nadawał
i robić takie zbiórki , interes pierwsza klasa z kieszeni ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

wrzuciłem dzisjaj pare złotych,nie miałem z tym żadnych problemów wiem że sprzet z orkiestry trafił kiedys do naszego szpitala wszytko ok.Ktos dobrze napisał mozna pomagac bez posrednikow-wwtedy byłbym przekonany do czystosci intencji,takie akcje z pompa nigdy mnie nie fascynowały.ale do tych prostakow analfabetow co pisza o skapstwie moim i debilizmie innych negujących owsiaka mowie *******...sie,nie rozumiecie co do was pisze,owsiak dla mnie swoim luzackim podejsciem zrobił wiecej złego niz ta całą akcja,jego ten zasrany przystanek jego te posrane podejście,raz kur... jaki jestem dobry zbieram hajs zobaczcie,a innym razem zorganizuje małolatom imprezke niech sie pokłuja w każdym tego słowa znaczeniu.ps.co do jego okularow to fakt moze i nie tak powiedziałem,ale ogolnie nie wiem czemu przypomina mi eltona johna czy nie jest podobny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

wszystkim chorym na zawiśc smutnym kutasom, którzy piszą, że Owsiak "bierze pare procent", "coś mu skapuje" it podsuwam pomysł:

JAK COŚ WIECIE TO ZGŁOSCIE DO PROKURATURY, A JAK NIE TO MORDA W KUBEŁ ZAWISTNE PSY

@do założyciela tematu: piszesz najpierw, że nie dałbyś złamanego grosza, a potem że jednak coś na dzieci rzucisz. w swojej zawiści zaprzeczasz sam sobie w 1 poście. jak twierdzisz że Owsiak jest pedałem to przedstaw dowody.

jest w Polsce gromada pierdzących w kanapę ślimaków, którzy gotowi zawsze komentować jak komus się wiedzie lepiej, komuś coś wychodzi. nie wiem czy lepiej by ich było z Polski gdzieś wywieżć czy na miejscu przerobić na nawóz, żeby chociaż coś z tego reszta miała

na Przystanek Woodstock nikt na siłe nikogo nie ciągnie - to impreza dobrowolna. nikt tez nie stoi z batem, żeby egzekwować czy stosujecie się do Owsiakowego "róbta co chceta". kłuje Was w oczy inność. szkoda. słuchajcie dalej Rydzyjka i mówcie że czarne jest białe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

do tego pajaca van...cos tam ,padalcu napisałem że jemu nie dałbym nawet grosza czytaj uwaznie,nie neguje akcji,tylko owsiaka,sram na to czy on bierze z tego pare złotych niech bierze wszystko,mnie nie kłuje"inność" nie słucham rydzyka ,nic owsiakowi nie zazdroszcze,chociaz nie, kłuje mnie "inność" -nie nawidze ćpunów ,pijakow dla mnie oni sa inni-dlatego tak cenie kotanskiego ze miał tyle cierpliwości zeby im pomagac,ja puściłbym gaz,i w momencie gdy zobaczyłem ten spęd zorganizowany przez owsiaka-po prostu go znienawidziłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

A ja proponuję, żebyście przeszli się po szpitalach i zobaczyli ile ten "pajac- niby" zrobił, ciekawe czy wtedy też tak łatwo będziecie wydawać takie opinie. Pozdrawiam
PS mnie też drażni, gdy facet w tym wieku zachowuje sie jak pajac, ale jeżeli ma to pomóc innym, to jakoś da się wytrzymać ten jeden dzień w roku, bo w końcu liczy się cel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

ciesze się że jestes tolerancyjny. to podstawa w dzisiejszych czasach. tylko czemu nazywasz mnie pajacem i padalcem? ja nie napisałem nic obraźliwego pod Twoim adresem, skoro nie oskarżasz Owsiaka o defraudacje.
powiadzasz: cenie Kotańskiego bo miał tyle cierpliwości.... jak więc nazwać to że przez 15 lat już Owsiak męczy się również żeby niektórym było lepiej ?
przez te 15 lat ani jednej sprawy nie miał o podkradanie funduszy, nie mówiąc już o udowodnieniu czegokolwiek. a przecież co rok ubodzy umysłowo ludzie wieszają na nim psy i oskarżają go bez dowodów.
Owsiak nie jest ćpunem i pijakiem więc do gazu chyba by się nie nadawał wg Twojej teorii

pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

tito ortiz przyznałeś się,że sobie nie ufasz a więc niewypowiadaj się o kimś jak nie potrafisz zaufać samemu sobie,nie spotkałem się jeszcze z człowiekiem,który nie ufa sobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

Van_Loosen, zgadzam sie z Toba, jednakze w kwestii "czy lepiej by ich było z Polski gdzieś wywieżć czy na miejscu przerobić na nawóz", bede stal twardo przy drugiej czesci tej propoozycji, chyba ze wywiezienie z Polski odbedzie sie w kierunku na wschod.
tito-srito: zaloz fundacje, kup sweterek i do dziela! Dzieciaki beda mialy wiecej kaski na sprzecik i cos tam jeszcze. Moze nawet beda Cie lubily?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

tekst o zawisłych smutnych kutasach wziałem do siebie,nie mam na celu nikogo obrazac lecz napewno nie pozostane dłuzny,czemu przypisujecie cały ten sprzet w szpitalach charyzmie owsiaka a nie szlachetności ludzi?czy gdyby go nie było zebrałoby sie 1mln mniej,adamo dowcipny jestes że niech cie ch...,nie chce tu sie z nikim drżec bo to jest smieszne przez komp wole inny sposob rozwiazywania konfliktow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

robta co chceta ale ja nie wierze jemu i dołaczam do tych co go nie lubia ale suma sumaru "robta co chceta tylko na koniec patrzcie" a tutaj koniec chyba jest pozytywny.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

róbta co chceta srajta i zygajta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

Van_Loosen zgadzam sie z Tobą :)
a do Ciebie tito ortiz - ludzie po to tworza organizacje, bo czlowiek sam z siebie nie nazbiera kasy a później nie pójdzie wpłacic je na szczytny cel. Natomiest, kiedy zostanie zorganizowana zbiórka pieniędzy na szczytny cel i dobrze rozpropagowana uzysa się cel.
Poza tym każda taka akcja potrzebuje człowieka, który jest utożsamiany z wydarzeniem (historia pokazuje takie postacie).
Proponuję, abyś zamiast krytykowac sam cokolwiek zorganizował. Choc po Twoich wypowiedziach nie sądzę abys znalazł wielu zwolenników.

Życze wiecej tolerancji, zrozumienia i szerszego spojrzenie na świat :)

orii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

Róbta co chceta, kaskę do puszki dawajta, będzie owsik się cieszył, na kolejne wycieczki pojedzie, nagrodę odbierze jako główny obrońca zdrowia dzieci w Polsce. A ja się pytam gdzie do Ku*** n*** są pieniądze z moich i waszych podatków, które powinny pójść na służbę zdrowia i bez żadnych czy to prawdziwych akcji czy podszytych fałszem.

MoJe ŻyCie To MentoR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

Ano, Marcelusie2000 niedługo będziesz się mógł pomodlić w Świątyni Boskiej Opatrzności w samej W-awie za te Twoje 40 mln. PLN co je NIE-rząd był raczył przekazać w ramach dofinansowania dla najbardziej niezbędnych inwestycji w 4 RP.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

Van Loosen: jak mam oskarżyć Owsiaka, że bierze parę % skoro pozwala mu na to prawo??? Z ile dobrze pamiętam przysługuje mu (jego stowarzyszeniu) 10 %, to sobie policz pajacu ile to jest pieniędzy...i właśnie z tych pieniędzy organizowany jest przystanek Woodstock i pewnie jeszcze inne rzeczy dla tych brudasów...Dziś stałem w ochronie przy scenie WOŚP, rany co to za chołota jest :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

Tor te 10 % o ktorych wspominasz przecież jest wykorzystywane na cele statutowe. Mając takie przychody tzreba zatrudniać księgowych, ktos musi obsługiwac przetargi na sprzet, ktoś musi wyrobic 120 tysięcy identyfikatorów, któs musi wydrukowąc miliony serduszek.

Byłem w czoraj na Światelku do Nieba pod PKiN. Sztucznych ogni było za dobre kilkadziesiąt tysięcy złotych jak nie więcej. A ile w skali calej Polski to kosztowąło?

Tobie tez ktos za wczoraj zapłaci - Tobie i innym ochraniającym imprezy.

także możesz zasnąc spokojnie bo to co Owsiak z tych pieniędzy zebranych bierze, to "bierze' tylkow cudzyslowiu. są to pieniądze ktore pozwalają zrobic coś w następnym roku.

każda fundacja musi się dokładnie rozliczyć z fiskusem. jeżeli gdzies pieniądze znikają to właśnie jak pisali przedmówcy u sk... ynów ktorzy podciągaja z puszek. na to nie poradzi nikt nic teraz. kiedys ktos za to ch..ów rozliczy mam nadzieje !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

van_loosen: Amen.

Nie sądzę że zbyt wiele osób daje pieniądze dla Owsiaka a raczej dla tych dzieci.

tito srito: I trzeba przyznać rację nieważne kto jest organizatorem i tak bierze 10% czy to owsiak czy to twój ukochany kotanski. nic za darmo. Nie chcę ci życzyć źle ale może zmienisz zdanie jak Twoje dziecko obudzi się po wypadku i cobaczy sprzęt z naklejką WOŚP. Będziesz wiedział komu zawdzięczasz życie. Chyba że stać Cię i posiadasz sprzęt wart kilka mln złotych w piwnicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

giermek wyolbrzymiasz sprawe,a co jak byłby wypadek na jakims zadupiu i tego sprzetu by tam nie było wtedy miałbym pretensje do owsiaka że sprzet trafił tylko do wiekszych miast tak?w łomzy z tego co wiem jest sprzet ratujacy życie noworodkom i chwała im za to,ale kiedy ku... zrozumiecie że ja neguje postac owsiaka nie akcje,a i giermek głupie takie gadanie o czyichś dzieciach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

Abyście się nie spotkali pod tym sprzętem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

titio co ty pierd... że nie negujesz aukcji? a to niby co:

Autor: tito ortiz (---.elomza.pl)
Data: 14-01-07 13:38
nie dałbym złamanego grosza a nie jakiemus chłopaczkowi co zbiera,gdybym on przyszedł do mnie z tym pudełkiem wrzuciłbym mu kondona

już się chyba mylisz w tej swojej posranej ideologii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

boze ludzie przeciez to nie idzie na owsiaka. wszystko co wrzucicie do puszek idzie na biedne chore dzieci. on sam byl w dziecinstwie ciezko chory i obcy ludzie mu pomogli a teraz on pomaga malym dzieciakom...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bojkot owsiaka

pomaga maluchom i to bardzo, ratuje ich mlodziutkie zycia! nie wystarczy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org