niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
mężczyźnie myślą tylko o 1???

Siemka . Zrobiłem eksperyment na sympatii , który miał udowodnić , że mężczyźni nie lecą tylko na wygląd . Wkleiłem sexowne zdjęcie i napisałem opis .!! Niewiecie , ile ta ' podtać ' dostała oczek , e - mail , są z Zakopanego , Wawy , Szczecina , Berlina . Niesty , kręcą nas tylko sexowne dziewczyny !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mężczyźnie myślą tylko o 1???

A tak wogóle to o co chodzi?

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mężczyźnie myślą tylko o 1???

prawdomuwny jestes glupszy niz myslalem... Nawet, zeby sie dowiedziec o czym myslisz, musisz uzyskac opinie innych... A sorki, ty sie nie zaliczasz do mezczyzn. O kant d... potluc te twoje eksperymenty. Zebys tak chociaz wpadl na pomysl i stworzyl 2 profile, jeden z super zdjeciem i skrajnie durnym opisem, a drugi ze zdjeciem kiepskim, ale opisem ciekawym (no w sumie to cie nie winie, bo bys takiego nie wymyslil), a pozniej porownal wyniki... moze by to cos bylo warte. Jakbys jeszcze podsumowal jacy kolesie podbijali na ktory profil, to by bylo juz calkiem ciekawie. Ale czego sie spodziewac po tobie... Jedno co potrafisz to zasrac cale forum idiotycznymi tematami i "przemysleniami".




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mężczyźnie myślą tylko o 1???

może on chce się przerobić na sexowną laskę....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mężczyźnie myślą tylko o 1???

Prawdomuwny ale a ciebie feminista...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mężczyźnie myślą tylko o 1???

feministka chyba heheheh
powalony koleś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mężczyźnie myślą tylko o 1???

Prawdomuwny jest tak w przyrodzie, że pierwszym kryterium oceny jest wygląd. Oprócz cech fizycznych oceniamy również to w jaki sposób jest ubrana osoba, jak sie porusza, jak podaje dłoń, jakie ma zabarwienie głosu itd.....................................
w związku z powyższym nie dziewi mnie fakt, iż mężczyźni puszczali oczka do seksownej dziewczyny (a Ciebie??). Gdyby wygląd nie był istotnym elementem funkcjonowania człowieka; egzystencja firm zajmujacych się tą dziedziną nie miałaby sensu. Ciekawa jestem, czy Ty myślisz, że nie lubisz się podobac?
pozdarawiam

orii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mężczyźnie myślą tylko o 1???

Do kobiety trzeba mieć pociąg. Nie tylko intelektualny, ale także fizyczny. Mając tylko zdjęcie, wiadomo co oceniamy...
Od dawien dawna przecież wiadomo, że udany seks między partnerami, to połowa sukcesu.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mężczyźnie myślą tylko o 1???

Chodzi mi o udane małżeństwo.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mężczyźnie myślą tylko o 1???

prawdomuwny pewnie zawsze o tym marzyl zeby faceci pisali do niego: "hej koteczku", a teraz glupio sie tlumaczy ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mężczyźnie myślą tylko o 1???

byl tu przeciez taki jeden co sie golil w miejsach w ktorych 99% facetow sie nie goli, czesciej niz kobiety chodzil na solare i do kosmetyczki ale cos sluch o nim zaginal :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mężczyźnie myślą tylko o 1???

co 20 minut myślą o sexie według badań nałkowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mężczyźnie myślą tylko o 1???

a jakie to badania "nałkowe"???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mężczyźnie myślą tylko o 1???

ciekawe czy mają jakieś powiązania z naukowymi

pis998

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mężczyźnie myślą tylko o 1???

Wątpię:)

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mężczyźnie myślą tylko o 1???

prawdomuwny dawaj nowe experymenty ciekawe co tam nowego ci się w głowie wykluło LOL



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mężczyźnie myślą tylko o 1???

Teraz pewnie sprawdza jak jest na 'realu' ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org