sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wybielanie diabła - kościół stracił twarz

Żałosne przedstawienie. Były agent UB szefem Archidiecezji Warszawskiej brnie w kolejne kłamstwa dając świadectwo całemu kościołowi. Ja wiem, że są księża, którzy byli dręczeni przez UB, niektórzy zostali zamordowani ( śp. ks. Popiełuszko ) ale nigdy nie poszli na współpracę !.
Są jednak takie "zgniłe jabłka" psujące wizerunek kościoła. Najgorsze jest to, że sam kościół nie chce się oczyścić.
Dziś w TVN24:
Na pytanie: " czy wziąłby pan idział w Ingresie ?" - prof Zoll powiedział: " gdybym w tym dniu był w Warszawie, poszedłbym na mszę do innego kościoła". Chyba nic nie trzeba dodawać.
W tym kraju już nikomu nie można wierzyć :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie diabła - kościół stracił twarz

to że jeszcze był konfidentem to jeszcze można by było wybaczyć, żeby się przyznał i przeprosił wszystkich Polaków. Ale to że kłamie w każdej wypowiedzi to już nie przystaje apb.
otworzyć te wszystkie teczki, albo je spalić i bedzie spokój.
Czarna mafia jeszcze pokaże na co ją stać. pokolei będą wychodzić na jaw kolejni agenci. dziennikarze im nie odpuszczą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie diabła - kościół stracił twarz

i dobrze niech odpowiedzą za swoje czyny



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie diabła - kościół stracił twarz

dobrze powiedziane..."czarna mafia" !!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie diabła - kościół stracił twarz

Kiedyś Warszawa gratulowała Łomży Juliusza, teraz Łomża gratuluje Warszawie Stanisława...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie diabła - kościół stracił twarz

Czy w niedzielę zobaczymy jak nasz Prezydent całuje w pierścień T.W. SB Greya ? Aby do ingresu , a później Wsiawka się przyzwyczai.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie diabła - kościół stracił twarz

...a ja Wam mowie...to w Kosciele pojawi sie prawdziwy anytychryst...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie diabła - kościół stracił twarz

cytat: " Chrystus wygonil handlarzy ze Swiatyni. Ale niektorzy wrocili jako kaplani"
I tak jest do dzis - zasiedzieli sie po prostu :))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie diabła - kościół stracił twarz

z ambon zaś płynie " Stańcie w prawdzie...." nigdzie nie będe stawał - w dupie mam ich Czarną Strukturę. Jezus założył Kościół jako wspólnotę wszystkich wierzących - przez 20 wieków zdeformowała się do firmy z urzędnikami, kłamcami, donosicielami, tchórzami.

to się zlewa w 1 ciąg: nazywanie "nadubekiem" tego kto szuka prawdy, Don Stanislao w Krakowie próbuje chamsko uciszyc ksiedza Isakowicza , Życiński w Lublinie broni kapusia i kłamcy, Petz bawi się z małolatami, Jankowski ma świra i chodzi nielegalnie w mundurze generała marynarki, Rydzyk generalnie leje na Episkopat bo wie, że to bezwładna struktura która mu może skoczyć

Pan Bóg nierychliwy , ale sprawiedliwy.

jeszcze tylko życzę żeby TW Grejowi ktoś polamał ręce i nogi i potem powiedział "PRZEPRASZAM" - i juz wszystko będzie OK ... czyż nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie diabła - kościół stracił twarz

Albo np. syna zabił!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org