niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Simon M. - łóżkowy poeta


SIMON MOL
- Chcemy pokazać, że uchodźcy nie tylko chcą brać. Możemy też bardzo wiele dawać i wnosić do życia Polaków - mówi Mol. Gazeta Wyborcza 17 lutego 2004

Łóżkowy poeta, czołowy antyfaszysta i wierny współpracownik Nigdy Więcej (o czym można przeczytać niżej), faktycznie lubił dawać... dupy. Tak jak i jego wielce uczynne "ofiary", ... Pojawia się tylko pytanie, czy jego jakże oddani współpracownicy z nw nie pomagali Simonowi w "tłumaczeniu tekstów";). Aż strach pomyśleć co by było, gdyby okazało sie, że S. M. "wnosił coś" nie tylko w "kobiety";).

KAMERUŃSKI UCHODŹCA ANTYFASZYSTĄ ROKU

KOMUNIKAT

Afrykansko-polski pisarz, dziennikarz i działacz społeczny Simon Mol został wyróżniony tytułem "Antyfaszysty Roku 2003" przez antyrasistowskie Stowarzyszenie "NIGDY WIECEJ".

Simon Mol (Simon Moleke Njie) urodził się w 1973 r., mieszka w Polsce jako uchodźca polityczny od roku 1999. Wcześniej pracował jako ujawniający skandale korupcyjne dziennikarz w Kamerunie i Ghanie, skąd zmuszony był wyjechać z powodu represji i wielokrotnych aresztowań. W Polsce miał kilkakrotnie do czynienia z aktami rasizmu - miedzy innymi został pobity przez grupę nazi-skinheadow na Placu Bankowym w Warszawie (vide "Katalog wypadków", "NIGDY WIECEJ" nr 13).

Obecnie jest współzałożycielem Stowarzyszenia Uchodźców RP oraz współpracownikiem Stowarzyszenia "NIGDY WIECEJ". Zajmuje się twórczością literacka i dziennikarska (m.in. w tygodniku "Warsaw Voice"). Jest tez miłośnikiem piłki nożnej, gra w drużynie Mazura Karczew. W październiku 2003 roku we współpracy ze Stowarzyszeniem "NIGDY WIECEJ" zorganizował m.in. serie imprez w ramach Tygodnia Akcji "Futbol przeciwko Rasizmowi w Europie", w tym mecz z udziałem drużyn Polonii Warszawa oraz Afrykańczyków mieszkających w Polsce. Był aktywnym uczestnikiem Europejskiej Konferencji przeciwko Rasizmowi i Faszyzmowi "NIGDY WIECEJ!", która odbyła się w Krakowie w listopadzie 2003 r. pod egida europejskiej sieci antyrasistowskiej UNITED for Intercultural Action.

Tytuł "Antyfaszysty Roku" został przyznany przez Stowarzyszenie "NIGDY WIECEJ" po raz drugi. W ub. r. został nim uhonorowany Jerzy Owsiak.

Stowarzyszenie "NIGDY WIECEJ" jest apolityczna organizacja antyrasistowska, która od 1996 roku monitoruje incydenty na tle rasistowskim oraz wydaje pismo pt. "NIGDY WIECEJ". Prowadzi tez skierowana do kibiców sportowych kampanie "Wykopmy rasizm ze stadionów".

Źródło: http://www.nigdywiecej.prh.pl/komunikat/2001-2005/01_2004.php

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Simon M. - łóżkowy poeta

HAHAHHAHAHA ale pomyśl Pontifel jakie te dupy musiały być głupie :) i żeby jeszzce bez gumki (tak wogle to nie napisales o co chodzi w tej aferze z murzynem, wiec ja wyjasniam ze narazil ok 100 kobiet na zarazenie wirusem HIV, mimo ze wiedzial ze jest chory

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Simon M. - łóżkowy poeta

i dobrze tym babom
niech maja za swoje a potem my nieswiadomi niczego biali
zarazamy sie tym "czarnym gownem"

obym nigdy nie spotkal zadnej bialej kobiety ktora oddala sie takiemu zwierzeciu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Simon M. - łóżkowy poeta

Tor, urzad skarbowy - co to ma wspólnego z tekstem Pontifex Mal. Nie ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Simon M. - łóżkowy poeta

ciezko kapujesz
tu taka metafora jest zeby wlasnie zaczac taki temat
tak mnie sie wydaje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Simon M. - łóżkowy poeta

Tor a skad masz takie informacje, ze ok 100 kobiet? Bo poki co pisali o 4 bodajze.
urzad skarbowy, a jakby to bialy zarazal to co? Malo takich? Szkoda ze robicie z tej sprawy pozywke dla rasizmu, co najwyrazniej bylo celem stworzenia tego watku. Wydrwic organizacje antyfaszystowska, bo czarny ktoremu dali jakis tam tytul, pozarazal iles kobiet... Dla mnie marna prowokacja. Pewnie teraz powinnismy zaczac popierac kolegow zamawiajacych piwo... Goscia niech wsadza do pierdla, nalezy mu sie widocznie i tyle.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Simon M. - łóżkowy poeta

Hahaha cyrki poprostu :D:D:D Ciekawe co one w nim widziały tylko....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Simon M. - łóżkowy poeta

jak by cos widzialy to by "hifa" nie mialy
pewnie jakies same lampucery

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Simon M. - łóżkowy poeta

100 kobiet- wczoraj w jakiejś gazecie na pierwszej stronie było. Ja tam ich nie żałuję jak się kur...wią na każdym kroku, to tak mają. Najlepsze w tym wszystkim, że działacz ruchów antyrasistowskim, sam okazał się rasistą, bo za swoją chorobę karał wyłącznie białe kobiety! Zachciało się dziewczynom odmiany w łóżku niech mają. Druga kwestia to taka, dlaczego państwo polskie wpuszcza w swoje granice ludzi zarażonych?? Przecież w ośrodku dla uchodźców miał robione badania, nawet na wjeździe do Rosji trzeba być czystym i przedstawić odpowiednie badania!


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Simon M. - łóżkowy poeta

***** czarnych i biale kurwwyy

co się martwisz co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Simon M. - łóżkowy poeta

Pewnie pałkę ma dużą i panny na to leciały. Teraz pospaceruje sobie z jakąś ciotą w pierdlu za rączkę przez pare latek.

mój świat - moja muzyka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Simon M. - łóżkowy poeta

*** mu w dupe niech gnije w puszce, doktor zaraza



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Simon M. - łóżkowy poeta

Bo murzynkowi jeszcze nie dawała musiała jedna z drugą trochę egzotyki zakosztować. Tak się skończyła dla wielu pań zabawa egzotyczna:))))))))
Murzynek tylko zrobił swoją czarną robotę :)))))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Simon M. - łóżkowy poeta

Dawały bo głupie jak but były,ale taka już babska natura jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Simon M. - łóżkowy poeta

W akademikach te zadające sę z czarnymi są alienowane w swoich środowiskach. Wiadomo , nie ta kultura , nie to wychowanie. A potem tragedia dlaczego on taki jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Simon M. - łóżkowy poeta

Lepszy biały z małym rozumkem niż czarnuch z dużym garniturkiem ... Młoda polka po szkodzie.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Simon M. - łóżkowy poeta

Tak to jest jak się nie jest rasistą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Simon M. - łóżkowy poeta

a co ma rasizm do tego?? tu o moralność chodzi, pomyślcie jak on musiał panny zmieniać jak z tego co podaje dziennik ponad 100 ich było, i co żadna nie wiedziała, że on tak z kwiatka na kwiatek?? a może koleżanki jej opowiadały co to on w łóżku nie wyprawia i każda chciała spróbować czarnego mustanga?? tak to jest jak się uprawia sex dla sexu....
śmieszy mnie też polskie prawo, które wpuszcza razażonych na teren kraju, chyba nigdzie nie ma tak łatwo jak u nas....


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Kennedy O. - łóżkowy mściciel

Po 'polskim' 'łóżkowym poecie' przyszedł czas na 'niemieckiego' 'łóżkowego mściciela' (sam w to wierzy).

Dziwne, ale za to jakże ciekawe co to ostatnio się dzieje na arenie europejskiej z naszymi afro'europejczykami'.
Najpierw w Polsce Polsce pojawia się Simon M. , który jest poetą , zawziętym wojownikiem o prawa czarnych w Polsce, doskonałym kolorowym kopaczem w Karczewie a również jest człowiekiem bogato obdarzonym przez naturę darem, który wykorzystywał z Polkami ...

Przyszedł czas na naszych sąsiadów, Niemcy. Pojawia się Kennedy, który jak sam mówi został kiedyś zarażony przez Niemkę i mści się na Niemkach zarażając je wirusem.

Najbardziej mnie ciekawi to to jak wielu jest takich Kennedych w Europie i Simonów u nas w Polsce Ciekaw jestem jak wiele kobiet zdążyło się zarazić i żyją nieświadome zagrożenia jakie stwarzają dla otaczającego je społeczeństwa ... mężczyzn.

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org