czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Firmy komputerowe w Łomży.

Witam, co sądzicie o łomżyńskich sklepach komputerowych. Czy allegro jest konkurencją i sklepy internetowe? Jak wyglądają sprawy gwarancyjne i reklamacje?
Ja swój komputer kupiłem w excompie i jestem zadowolony, a jakie są wasze doswiadczenia?
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

Sklepy u nas w Łomży?? Są spox allegro to żadna konkurencja moim zdaniem dla sklepów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

najtańszą firmą już od paru lat jest firma Unitechnik ze starego rynku. złożylem tam około 10 zestawów ( 4 swoje i 6 dla znajomych) bo porównując ceny w Łomzy - tam wychodziło najtaniej. i to od kilku lat, a nie ostatnio

jezeli chodzi o urządzenia peryferyjne solo, lub inne gadżety nie wchodzące bezpośrednio w skład "budy" to nie mam zdania gdzie najtaniej w Łomzy

tak więc pod względem ceny wymiatają. jeżeli chodzi o poradę to nie próbuja oszukiwać. jeżeli przyjdzie mama z synem i chcą kupic kompa - pomogą. ja natomiast czasami byłem nieco nieusatysfakcjonowany dokładnością podawanych informacji - po prostu jestem dośc zaawansowanym uzytkownikiem komputerów klasy PC

co do jakości obsługi to zależy na kogo się trafi. ogólnie nie ma tam osoby z którą kontaktu bym nie polecal. natomiast jest tam taki gośc starszy niż średnia wieku pozostałych, który jest badziej życzliwy ( kiedyś dał mi login i hasło do ich hurtowni żebym wszedł jako "oni" z domu, bo nie potrafił wyczerpująco mi udzielic informacji na temat sprzętu)

miałem tez parę wadliwych częsci - padnięty RAM ( wymienili od ręki), zjarane proc + płyta - tu mam niemiłe wspomnienia - troche mnie bujali co się z tym dzieje i gdzie pojechało, ale na koniec tzw. "zwrotkę" wypłacili

z usług Speeda korzystałem raz - fajne chłopaki, dorzucili mi za free tunel do chłodzenia proca i miło sobie z nimi pogadałem na interesujące mnie tematy

co do reszty sklepów - to pytałem tylko o ceny i ciężko mi się wypowiadać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

Wedlug mnie to jak wszedzie, sa firmy powazne, ktore dbaja o klienta, sprawy serwisowe staraja sie zalatwiac w jak najdogodniejszy sposob i takie ktore wyznaja filozofie "sprzedaj i zapomnij", a klient potrzebujacy pomocy czy zglaszajacy reklamacje jest problemem. Niektorzy robia wrecz przekrety (co innego na fakturze, co innego w srodku, czy tez nieuznawanie gwarancji, olewanie serwisu) i sam sie dziwie jakim cudem jeszcze funkcjonuja, chyba tylko dzieki mamieniu kompletnych laikow "super cena". Generalnie jesli zwracasz uwage na jakosc obslugi i kompetencje serwisu, kupujesz podzespoly dobre jakosciowo, to nie powinienes miec powodow do narzekan. Jesli kupujac kierujesz sie tylko zasada ide tam gdzie taniej, to roznie mozna trafic. Mysle, ze warto przed zakupem porozmawiac i zorientowac sie w takich kwestiach jak sposob dzialania serwisu, a zadziwiajaco malo osob zwraca na to wogole uwage.

Co do allegro i sklepow internetowych to zawsze jest to jakas konkurencja. Zwlaszcza jesli chodzi o ceny, bo tego normalny sklep raczej nie pobije. Co innego wlasnie kwestie gwarancji np. bo tu juz bedzie kulawo. Tak wiec osoby nie potrafiace sobie poradzic z ewentualnymi problemami we wlasnym zakresie, wedlug mnie powinny raczej dwa razy przemyslec taki zakup. No i oczywiscie wszelkie reklamacje/gwarancje wiaza sie z dodatkowymi kosztami i dluzszym czasem oczekiwania na sprzet oraz przede wszystkim z koniecznoscia radzenia sobie samodzielnie z wiekszoscia problemow.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

Unitechnik odradzam to firme zostałem tam oszukany. Rozmawiałem o danym sprzecie i cenie a dostałem powiedzmy coś podobnego inny model,no ale zależało mi na czasie i machnołem na to.Ceny co nie które też mają z kosmosu np.bluetooth co na alegro max 30zł unich 70-100zł. Moim zdaniem nie ma w Łomży dobrego sklepu wiekszośc mam już po obrażanych :) zawsze było coś nie tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

ja kupilem kompa w gralu (www.gral.pl) i jestem zadowolony. nie wiem jak z serwisem i gwarancją. nie spodziewam sie usterek :) sklepy internetowe jak najbardziej mogą konkurować ze sklepami w łomży. kiedys na kazanskiej byl bardzo tani sklep GIGABAJT. najnizsze ceny w calej lomzy mial. no ale zrezygnowal z tego interesu. w sklepach komputerowych w lomzy czesci są raczej drogie i bardziej oplaca sie kupic czesci poprzez internet. a jeden z najtanszych sklepow internetowych to www.proline.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

Unitechnik beznadzieja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

GIGABAJT nie zrezygnował - dostał zakaz prowadzenia działalności związanej z informatyką.

UNITECHNIK jest BARDZO DROGI.

Ja ze swojego doświadczenia mogę polecić firmę KOMPUTERY-SERWIS na Al. Legionów (obok klubu 7 KIER, w budynku w ktorym jest centrum oświetleniowe ASAJ). Chłopaki mają bardzo niskie ceny. Zero problemów z serwisem (nie doliczają sobie nic nawet za dojazd do klienta).

T A S M A N

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

Wiesz maciek1990, wlasnie o to chodzi, ze wiekszosc osob tak podchodzi do sprawy... a prawda jest taka, ze nawalic zawsze cos moze... i wtedy zaczynaja sie nerwy i bieganie po znajomych/serwisach. Znajomy np kupil kompa wysylkowo gdzies, po krotkim czasie komp nawalil... Przyszedl do mnie po rade, powiedzialem ze na 90% zasilacz, ale mu go nie rozkrece bo plomby gwarancyjne na obudowie (zaden normalny sklep chyba plomb nie stosuje od dawna). No wiec spakowali kompa w karton i wysylka. Komp wrocil po tygodniu czy dwoch NIETKNIETY... powod? Nie byl w oryginalnym opakowaniu (tu znow, zaden sklep nie bedzie robil problemu bo wyrzuciles karton od obudowy). W koncu po telefonach do kierownika, klotniach itd. wyslali kompa ponownie. Wrocil chyba po 2 tygodniach naprawiony... Tak wiec prawie miesiac bez kompa, koszty wysylek, nerwy... wszystko dzieki temu, ze przy kupnie zaklada sie, ze wszystko bedzie dzialac... A prawda jest niestety taka, ze komputer jest na tyle zlozonym urzadzeniem, ze mniejsze lub wieksze awarie zawsze moga sie trafic. I tu czesto docenisz dopiero roznice miedzy sklepem troche drozszym ale solidnym i tym najtanszym, gdzie byc moze beda probowali wykrecic sie kazdym mozliwym sposobem, zeby tylko nie ponosic kosztow. Nie mowiac juz o tym, ze plomby na obudowie uniemozliwiaja Ci zrobienie czegokolwiek przy komputerze, chocby glupiej konserwacji chlodzenia, wiec jak ma to dzialac bez awarii? Sam pomysl, czemu gosc z tego super taniego GIGABAJT'u zrezygnowal? Moze po prostu marnie mu sie interes oplacal? Znam sporo osob, ktore kupily kompa w bardzo tanich sklepach i pozniej biegaly gdzie sie dalo, bo zanim sie gwarancja skonczyla, sklepow juz nie bylo... niestety.
Oczywiscie nie twierdze, ze kazdy tani sklep jest niesolidny czy kantuje. Ale fakt, ze wiekszosc firm dzialajacych juz od dluzszego czasu stawia bardziej na jakosc, niz niskie ceny o czyms swiadczy.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

zrezygnowal bo sie nie oplacalo... ale powiem Ci ze awaryjnosc sprzetu zalezy poprostu od szczescia :) i od tego jak sie umie nim poslugiwac... wtedy bedzie wszystko wporządku. ja zamowilem w gralu same czesci i sam wszystko skladalem wiec zadnych plomb nie mam na obudowie a wyslac moge pojedyncze czesci jak nie daj boze cos sie stanie. mam nadzieje ze sie nic nie stanie:P pozdrawiam.

P.S. jak ktos chce pomocy z zlozeniu kompa, doborze czesci to polecam sie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

Maciek, wlasnie dlatego powtarzam to samo w kazdym temacie o kompach ;) Na zakupy wysylkowe moga sobie pozwolic osoby ktore sie na tym znaja. I dodatkowo sa przyogotwane na ewentualne niedogodnosci zwiazane z reklamacjami. Oczywiscie, ze awaryjnosc zalezy od szczescia i obchodzenia rowniez, chociaz tutaj nie ma juz duzego pola do popisu;)

No a co do oplacalnosci, to wlasnie dlatego nie radzilbym kupowac byle najtaniej... Bo jak sklepu za rok nie bedzie, to co komu po gwarancji? Lepiej juz wtedy kupic uzywaka za pol ceny i na to samo wyjdzie... A na pewno nie oplaca sie dzialalnosc komus, kto zarabia na komputerze 50 czy 100zl, jesli oczywiscie robi to uczciwie. Bo jak sie bierze kase za nowe czesci, a wsadza stary zlom, to pewnie zloty interes.
A ceny w sklepach internetowych zawsze beda nizsze, chocby z prostej przyczyny... jakie koszty utrzymania ponosi taki sklep? Prawie zadne porownujac z normalnym sklepem.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

Tasman a skad to wiesz ze dostał zakaz prowadzenia działalności związanej z informatyką? tak z ciekawosci pytam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

ja myśle,że allegro może być konkurencyjne tylko zależy co chcesz konkretnie kupić.




waldek27


wtedy nie uważałeś co robisz - teraz rób co uważasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

A jak jest z tym nowym sklepem ktory sie reklamuje w radio NEXPC na KS.Anny ?

RUMCAJS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

expert na broniewskiego polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

Komputery-Serwis koło Asaja .Polecam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

kamilo moge zapytac z jakich powodow polecasz experta, bo ja szczerze mowiac slyszalem o nich duzo zlych opinii? Moze warto napisac cos wiecej jak juz sie poleca jakis konkretny sklep ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

EXPERT? Haha. Ciekawe, dlaczego zmieniali nazwę i dlaczego przenieśli się kilka lokali dalej. Sklep się przecież nazywał ALIEN...

T A S M A N

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

No wlasnie. Szczerze mowiac, to jest to sklep o ktorym slyszalem najwiecej bardzo zlych opinii. I to nie typu, ze komus cena nie pasowala, czy sprzedawca sie nie tak usmiechnal, tylko wrecz chodzilo o przekrety. Co ciekawe nie slyszalem, zeby ktos o podobne rzeczy oskarzyl jakakolwiek inna firme w Lomzy, wiec cos w tym chyba jest? Starczy zreszta przejrzec tematy na tym forum.
Ja osobiscie jestem podejrzliwie nastawiony do ofert typu megakomputer za 1000zl, bo jak ktos sie zna na tym, to dobrze wie co mozna za takie pieniadze kupic... No ale jak ktos kupuje 1 sprzet w zyciu i na dodatek nie ma dobrego doradcy, to pewnie sie zlapie.
Zreszta co znaczy megakomputer? Nic nie znaczacy zwrot, ktory klientowi dobrze sie skojarzy, a w rzeczywistosci nic nie gwarantuje. Moze kupujacy bedzie mial na mysli sprzet z najwyzszej polki, a sprzedawca cos co nadaje sie od biedy na cos wiecej niz maszyna do pisania? Problem bedzie w tym, czy sprzedawca bedzie sklonny rzetelnie wytlumaczyc plusy i minusy sprzetu oraz do czego sprzet sie nadaje a do czego nie, czy tez bedzie go tylko wychwalal byle wcisnac.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

W XEROMAX na mazowieckiej jest spoko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

Najtańsze części to mają chyba w simmtechu, chociaż ze względu na serwis nie polecam. Zawiozłem do nich kompa na gwarancji i skasowali 40 zł =] fachowcy :P Co by jednak nie mówić ten komp, prócz jednej awarii zasilacza chodzi mi od 2001 roku bezawaryjnie prócz wspomnianego zasilacza :)

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

Czy ktoś z Was słyszał o sklepie NOERROR na Konstytucji 3 Maja, za biurowcem Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej? Polecam.

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

Cleric: to że Ci dziala bezawaryjnie od nowości to w żadnym wypadku zasluga sklepu - lecz producenta hardware'u


maciek: w którym miejscu "za"? aż tam na końcu tego pasażu, niedaleko jednostki co był kiedyś "Mastiff" z kompami?

a może chodzi Ci o "NordCom" po drugiej stronie Piłsudzkiego?

PS do każdego:

jak jużpolecacie albo odradzacie cokolwiek to napiszcie powód. posty typu: "sklep X jest dobry - polecam go ! "- dla mnie świadczą że albo nie macie pojęcia o tym, albo nie umiecie tego sformułować, albo ktoś Was do napisania nakłonił :

PZDR

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

ja kupiłem pierwszego w simmtech'u. pewnego razu zepsuł mi się dysk. Powiedzieli żebym go wykręcił i przyniósł żeby całej budy nie nosić. Przyniosłem, wymienili go. Wymiana była od ręki, nie trwało to minuty i tak dostałem nowy dysk. Dla mnie to duży plus że nie musiałem się bawić w jakieś głupie plomby bo lubię grzebać w swoim kompie.

A laptopa kupiłem na Allegro 3 miesiące temu. W Łomży chcieli 4500 a na Allegro dałem 2500. Spora różnica.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

maciek poleca ten sklep tylko i wyłącznie z uwagi na jego osobiste powiązania z właścicielami. Maćku, nie tłumacz, że tak nie jest, bo temat jest mi bardzo dobrze znany.

T A S M A N

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

Autor: Van_Loosen (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02-01-07 08:12

maciek: w którym miejscu "za"? aż tam na końcu tego pasażu, niedaleko jednostki co był kiedyś "Mastiff" z kompami?

a może chodzi Ci o "NordCom" po drugiej stronie Piłsudzkiego?


Nie obrażając Ciebie ale, ale chyba jesteś CKM, napisałem przecież NOERROR, nie żadne "Mastiff", czy "Nordcom". Czytać pewnie umiesz, albo nie rozumiesz co przeczytałeś. Jeżeli wiesz że Nordcom jest po drugiej stronie Piłsudskiego , to wiesz gdzie to jest, tam jest tylko jedno biuro ŁSM i jedna ulica Konstytucji 3 Maja i jedna firma NOERROR.
Można trafić z zamkniętymi oczami. Firma tania i solidna.

Tasman, skąd masz takie wiadomości, tak dobrze mnie znasz? Może tam jest jeden właściciel, a może ten sklep mam ze wspólnikiem?

Pozdrowienia noworoczne.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

drogi macku:

firmy w Łomzy dość często zmieniają nazwy i wolałem się upewnić. okolicę znam bo się tam wychowałem. i kiedyś w tym miejscu była inna firma: "Proton" Pana Gożdziewskiego. byc moze to ta sama - tylko po remake'u :). także nie unoś się

jednak jak by się nie nazywała, wcale mnie do niej Twoj post nie przekonał - okreslenie "tania i solidna" bez zadnych merytorycznych argumentów to dla mnie żadna zachęta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

XeroMax - jedyny konkretny sklep i serwis, jaki spotkalem w Łomży. Fachowosc na 5, serwis na 5, ceny 5 (szeroka mozliwosc negocjacji). Konkretna rozmowa sprzedawcow i serwisu, bez zbednego okazywania "fachowosci". Korzystalem z uslug kilku firm z naszego miasta i do tej pory, byly to raczej kontakty na przcietnym poziomie, a czasem hmm...lepiej przemilczec, gdyz 2 slowa "fachowca" wystarczyly do ewakuacji ze slepowego lokalu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

Kupiłem swój pierwszy komputer (do tej pory na nim śmigam) w SIMTECHU ale w Białymstoku :) do tej pory jestem zadowolony tylko zasilacz mi się spieprzył ale pojechałem na gwarancji dałem im za godzine wróciłem i dostałem nowy zasilacz :)

Expert na Broniewskiego hm... ostatnio kupowałem u nich kartę graficzną i ram miałem jeden problem jedniego dnia przyszedłem mówili że będzie a jednak nie było następnego przychodzę okazuje się że sprzedali komuś innemu a mieli mi zostawić kartę jeszcze numer telefonu zostawiłem podobnie z ramem ale kumpel składał miesiąc temu komputer tam i nie narzeka jeszcze :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

SN4P: a gdzie ten XeroMax?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

Mazowiecka obok perfumerii paryskiej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

Ja jednostkę kupiłem w Simtechu i nie narzekam, jak mi padł zasilacz prawie 2 miesiące po gwarancji, to tylko chłopaki żarty robili, ze po gwarancji wszystko siada i co mnie zdziwiło nie zaproponowali kupna drugiego tylko kazali zostawić i powiedzieli, że może coś wykombinują.... no i wykombinowali, dostałem nowy i nic mnie nie kosztowało. Faktem jest, że zdarzyło się raz znajomemu który z komputera korzysta tylko aby sobie w CSa pograć po sieci, padł system, nie pomyślał, że można przywrócić system, botowanie miał źle ustawione i nie umiejąc go przestawić nie umiał windowsa wgrać spowrotem idąc do nich mówiąc jaki to on straszny ma problem;p nie zrobili z niego ciemniaka, nie opowiadali mu, że muszą jakieś części wymieniać, że to, że tamto, tylko zrobili swoje, a że był na gwarancji nie wzieli kasy. To wszystko miało miejsce jak sklep był na Rynku, teraz nie mam o nim pojęcia, wadą simtecha dla mnie jest duża rotacja, podkreślam duża rotacja pracowników. Więc pewnie zależy na jakich ludzi się trafia.
Ktoś tam pisał o sklepie o nazwie początkowej jak nazwa starych papierosów, to zdziercy i nic więcej, jak jeszcze nie miałem pojecia co w środku w kompie mam i panicznie bałem się plomby zrywać, a jakieś przeciązenie na sieci było co mi nie tylko zasilacz poszedł ale nawet nagrywarka necax16 (wtedy bajer na osiedlu) i poszedłem do nich i za sprawdzenie chcieli wziąść 100plnów, choć wcześniej była umowa, że w zamian za sprawdzenie kupię u nich częsci jeśli przynajmniej płyta i procek będą się nadawać! skończyło się oczywiście na kłótni, ostrej wymianie zdań, a ten taki szef niby co po prawej ( nie wiem jak tam teraz bo od tamtego momentu nie byłem)siedzi to bić mnie prawie chciał, w ostateczności 50plnów wzieli, bo niby sprawdzając mój sprzęt mogli swój uszkodzić:/. Osobiście ich nie polecam i 10 ich odradzał będę choćby markowy sprzęt taniej niż pegazusy sprzedawali.


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

SN4P: musisz jeszcze dopisać, że tam pracujesz, hehe!

T A S M A N

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

maćku, owszem, znam Cię bardzo dobrze, od kilku lat. Mieszkasz kilkaset metrów od sklepu o którym piszesz i latasz do nich z każdą głupotą...

T A S M A N

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

Drogi Tasmanku!
Tu gdzie mieszkam, to mieszkam nie kilka, a 30 lat, a sklep jest na Konstytucji 3 Maja od zeszłego roku. Nic tu się nie zgadza.
A propo latania z każdą głupotą nie jestem fachowcem od komputerów i nie mam zamiaru w nim grzebać. Każdy niech robi to na czym się zna. Jeżeli tak się znasz na takim sprzęcie, to daj namiary, dam wtedy Tobie zarobić.
Mam nowy sprzęt i nie muszę wcale tam latać, a jeżeli coś się stanie to sami przyjeżdżają. Jeżeli zachodzę to tylko po zakupy.
Wiesz, że dzwonią, ale nie wiesz w którym kościele.

Pozdrowienia noworoczne.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

Tasman ale mnie ubawiles....hehe. Nie nie pracuje w niej, lacza mnie z nia jedynie kontakty handlowe. Na przyszlosc najpierw sprawdz cos, pozniej pisz, bo rozne dziwne rzeczy moga z tego wyjsc. Temat dotyczyl firm komputerowych, a ze mialem z kilkoma z nich kontakt, wiec mam ochote napisac o tej, ktora wypadla najbardziej pozytywnie w moim odczuciu. Wychodze z zalozenia, ze to co dobre warto promowac. Jesli trafi sie jakis minus zapewniam Cie, ze napewno go tutaj umieszcze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

kolumb napisał: "Unitechnik odradzam to firme zostałem tam oszukany".
Tasman napisał: "UNITECHNIK jest BARDZO DROGI"
Van_Loosen napisał na temat firmy UNITECHNIK tak:"co do jakości obsługi to zależy na kogo się trafi. ogólnie nie ma tam osoby z którą kontaktu bym nie polecal. natomiast jest tam taki gośc starszy niż średnia wieku pozostałych, który jest badziej życzliwy"
Potwierdzam, że ten starszy Pan jest bardzo miły i gdyby on prowadził sam tę firmę, to obsługa byłaby OK.
Niestety, muszę Was ostrzec przed firmą UNITECHNIK. Nie ze względu na ceny, czy kiepską ofertę, ale ze względu na skandaliczne zachowanie wobec klientów.
Pracuje tam Pan Maciej M. którego buta i arogancja w obsłudze klienta nie ma sobie równych. Jego zachowanie przekracza wszelkie dopuszczalne normy, bo czyż normale jest, że obraża się klienta, który przychodzi płacić za wykonaną usługę?

Na ironię zakrawa fakt, że firma UNITECHNIK reklamuje się tak: "Filozofią działania firmy jest obsługa każdego klienta na najwyższym poziomie oraz kompleksowe zaspokajanie jego potrzeb"
Jeśli to oznacza obrażanie klientów i traktowanie ich jak intruzów, by już nigdy nie skorzystali z oferty UNITECHNIK to rzeczywiści Panu Maciejowi należy się za to premia.

Gratuluję Panu prezesowi, że ma tak konkretnego pracownika, któremu tak naprawdę nie zależy na pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

A gdzie jest unitechnik?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

wiesmin, nie martw się chłopie. W Łomży jest duża konkurencja, sklepy i firmy prześcigaja się w pomysłach jak przyciągnąć do siebie klienta i na pewno znajdziesz taką firmę, ktora dba o interes klienta - no bo jak jest zadowolony klient - to są pieniądze, a jak się o niego nie dba - to sorry, firma bankrutuje i taki Maciej trafia na bruk. Widocznie chłopaczyna jeszcze tego nie zrozumiał, może przeszkodzileś mu w piciu kawki i w relaksie, a może podkupiła go konkurencja i dziala celowo na szkodę unitechnika, by zrazić jak najwiecej klientów.
Stara zasada mówi że klient zawsze ma rację. Zadowolony klient jest tańszy od reklamy, a bardziej skuteczny, bo przyprowadza nastepnych klientów. Nawet pies rozumie, ze nie szczeka się i nie gryzie pana który daje miskę z żarciem.

Mottem unitechnika powinno być: jeśli chesz być znieważony i poczuć na sobie pogardę naszej wykwalifikowanej załogi - przyjdź do nas - zapewniamy szeroką gamę trików antykonsumenckich i zniechęcających do naszej firmy!
A swoją drogą, to ja na miejscu wlaściciela firmy pozbyłbym sie takiego pracownika który szkodzi interesom firmy i któremu nie zależy na pracy. Macieju! Urząd pracy czeka na takich jak ty. Chętnych na twoje miejsce jest wielu, np ja, ha, ha :) Jestem elokwentny i będę miły dla klientów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

Ja też szukam sklepu, gdzie mógłbym wziąć dobry komputer na raty, jeszcze co sądzicie o Sferisie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

... Maciej, Maciej - Maciej M ......
a jemu to jakoś tak po samolotowemu,
nie Bombowiec a M........c

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firmy komputerowe w Łomży.

Bump

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org