poniedziałek, 07 lipca 2025 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szkoda parkingowa

Proszę o kontakt kobietę, która w dniu 29-03-2024 ( Wielki Piątek) około godziny 12.30 parkując samochód marki Ford (kolor czarny) na parkingu ( róg ul. Krzywe Koło i ul. Kaznodziejskiej) uszkodziła mój samochód Renault Grand Scenic. Następnie zmieniła miejsce parkowania i poszła do klasztoru oo. Kapucynów. Po około 30 minutach wróciła, sprawdziła co w swoim samochodzie uszkodziła i odjechała. Oczekuje od Pani dobrowolnego przyznania się do winy w celu uniknięcia kary w terminie do końca miesiąca , później zgłoszę to odpowiednim służbom.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoda parkingowa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoda parkingowa

Skoro od razu tego nie zrobiła to i teraz nie zrobi. Trzeba zgłaszać na policję i nie oczekiwać skruchy od takiej osoby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoda parkingowa

Trochę późno się @zutirg uruchomiło. A można było znaleźć.

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoda parkingowa

Geometry Dash is one of the few simple-yet-complex games. Geometry Dash has fascinating gameplay, beautiful graphics, captivating music, and a thriving community that stimulates innovation and competitiveness.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoda parkingowa

Twoje artykuły zawierają ciekawe informacje i dostarczają ludziom wielu cennych informacji. Każdy artykuł na tej stronie internetowej ma dużą wartość. Bardzo się cieszę, nyt wordle, że poznałem tę Twoją stronę internetową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoda parkingowa

Block Blast Solver - The thrill of achieving a high score in Block Blast is not just about luck; it requires skill, strategy, and a keen understanding of the game’s mechanics and scoring system.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org