środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Za co można dostać w Łomży

1 prymo za twarz
2 prymo za szlugi nie palisz- żle palisz- jeszcze gorzej

Ja jestem wesoły Romek, mam przy ulicy piękny domek...;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

a co takiego dają i kto ?? ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

za siadanie w autobusie koło osoby która sobie nie życzy - osobiście doświadczyłem chociaż zbić się nie daliśmy wtedy

za chodzenie nie tam gdzie trzeba - Park koło drzewnej, Park naprzeciwko komendy, okolice "Bociana" i ołtarza, sadki na Księcia Janusza ( tam boomów się nie ma co bać - oni tylko chcą na winiaka), plac zabaw za piłsudzkiego - koło kiedyśniejszego Grand MArketu ( ale tam już wyłapali tych nożowników) , za sklepem Gośka, za starym szpitalem na Skłodowskiej - Curie

całościowo: rembelin, os Maria, okolice ul. Browarnej, okolice ulicy Radzieckiej - koło schodków

we wszytskich tych miejscach miałem jakieś przygody, sztafety, i inne udogodnienia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

Van_Loosen, i to wszystko za twarz było? :D

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

BUEHEHEH a co boisz sie z domu wychodzic ?


mozna dostac za:
1.frajerstwo (choc niezawsze bo frajerzy bezkarnie se lataja po Łomzy,nie te czasy)
2.za prowokowanie (styl poruszania sie,patrzenie sie z podełba )
3.za przynaleznosc do jakiejs subkultury
4.za dlugie wlosy
mozna tu by wymieniac i wymieniac

gdzie mozna mozna dostac ?
bez reguly i na os.medyk,pod komenda, w kiblu w mc donaldzie ,na festynie na strzelnicy
aha a szlugi nos nawet jak niepalisz jakby co poczestujesz chlopakow HAHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

markac - nie :) czasami nawet nie wiem za co - po nocy się wracało i jak Cie pieciu goniło to nie było czasu się dopytać.

najczęściej texty typu :

masz 5 złoty "pożyczyć" ?

daj mi komórkę "na chwilę" - muszę zadzwonić :>

masz szlugi?

albo prozaiczne : co, chcesz wpier.... ?

na całego bijatyka była tylko raz - wyciągneliśmy paru z kumplami z czerwoniaka koło pogotowia. wsiedli na rynku i własnie mieli problem z siadaniem :)

w reszcie przypadków albo uciekałem zanim zaczeli lać albo uciekałem i wracałem ze wsparciem.

raz tylko mnie okradli - mieli nóż ale skończyło się w sądzie i chłopaczki kiblują w Hajnówce za rozboje i kradzieże, bo okazało się że niezłe z nich zuchy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

w mordę? w Łomży? dostać? to jak w totka 5 trafić, no chyba, że wyjdzie się na ulicę i koncert życzeń, a to już inna historia.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

hehe - pochodź trochę na piechote po osiedlach - jeżdżąć furą rzeczywiście szanse maleją. rosną gdy poruszasz się pieszo, nocą po wymienionych przeze mnie miejscach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

za nic też można dostać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

Van_Loosen to często bity byłeś :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

Rembelin to spokojna dzielnica o co ci chodzi Van_Loosen ??? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

Jak dobrze pogadacie z odpowiednia laską to dostaniecie za darmo........... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

siemka
co z nietórymi wątkami w tym temacie moge sie zgodzic.
wpiernicz mozna dostac poprostu za nic !!!!!!! Sam miałem taki prpblem w czerwcu bo zostałem okradziony przy komendzie miejskiej przy parku .NIe pamientam kiedy ale (dawno ) szedł chłopak z dziewczyna i zaczepili go bo chcieli fajkke a chliopak nie mial i dostał w ........ za nie posiadanie fajek i dostał (a znalazl sie na ojomi e )

strach gdzie kolwiek wyjsc wieczorem nawet do baru z kolegami czy z dziewczyną na radke eh co sie dzieje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

dran - w tym przypadku masz racje :P sporty walki sa przydatne hehe

van loosen - te historie takie dosyc dokladne. przytrafilo to sie Tobie czy piszesz z czyichs opowiadan? ;>



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

po prostu pipy jeba.ne jesteście

po waszych postach czuje że chodzicie z takim wyrazem twarzy żeby tylko w dziure dostać... tragedia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

tyle lat żyje w tym mieście, że nie musze dokładać czyichś opowiadań floorek

co do tych ziomków co teraz kiblują to może jest tu na forum ktoś ze Staffa/ Reymonta i słyszał o nich - wtedy potwierdzi

walili radia z samochodów, zrobili dym w "Krzysiu" tam przy Bonie ( wychodząc też ukradli radio bodajże jednemu z właścicieli komisów z Krótkiej - też był na sprawie), skroili małoletniego sąsiada w swojej własnej klatce (!), no i kroili przy Bema z nożem w ręku

takie łepki po 17-18 lat ( tyle mieli 3 lata temu na sprawie)

tomekk nie uruj. może lubisz dostawać po mordzie ale ja jak czepia się do mnie paru gości za nic to próbuje zwiać i jakoś tchórzem się nie czuje

twarz mam normalną - a tym co się nabijają i nigdy w łomży się im nie zdarzyło nic, bo chodzą z ziomkami gromadą albo samochodem jeżdzą to życze dobrego wpierdolu z połamaniem czegoś na uspokojenie kozactwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

tomekk moze ty masz taka piekna twarz bo moze jeszczre nigdy w pied*l nie dostałes...

"Walczmy z alkoholizmem!!!Pijmy więc więcej aby inni mieli mniej!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

Za głupie posty ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

Można też sprowokować tym, że się jest przystojniejszym, lepiej ubranym i za to, że się siedzi w lepszym samochodzie ;D
Wczoraj spotkało mnie to przed Atomem... Nawalony gość zaczął nam tańczyć czaczę przed maską i udawać Van Damme... Ah ta młodzież...
Obyło się bez ofiar.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

Van_Loosen trochę przesadzasz... Wiele razy byłem we wskazanych przez Ciebie miejscach i nigdy nie zdażały mi się takie sytuację... Byc moze masz prowokacyjny wyraz twarzy albo jakąś osobowośc .. he nie wiem ale zwyczajnie przesadzas
P.S i nie porównuj dostania wpierdol przez grupe pijanych malolatów do napadu przez zorganizowaną grupę przestepczą.. Pozdro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

raz tylko mnie okradli - mieli nóż ale skończyło się w sądzie i chłopaczki kiblują w Hajnówce za rozboje i kradzieże, bo okazało się że niezłe z nich zuchy:)


a w pozostalych przypadkach to pewnie jedni i ci sami kolesie ktorzy probuja sie jedynie odgryzc

Bo we wszstkich wskaznanych wskazanych miejscach nie raz bylem wieczorami a raczej pozna noca i "jaki tam spokoj.. nic sie nie dzieje"


co do tych ziomków co teraz kiblują to może jest tu na forum ktoś ze Staffa/ Reymonta i słyszał o nich - wtedy potwierdzi

Ja mieszkam na jednej z wymienionych ulic i tu jest tak spokojnie ze az nudno ps. temat jak by nie patrzyl chyba nie koniecznie pasujacy na internetowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

co do tych ziomków co teraz kiblują to może jest tu na forum ktoś ze Staffa/ Reymonta i słyszał o nich

PS. oni sa jak yetti ;-) wszyscy o nich slyszeli nikt ich nie widzial ;-) hahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

a ja jeżeli mogę się włączyć do romowy to powiem tak:

Czytam te posty i owszem zgodzę się z częścią że w parku przy komendzie można dostać jeżeli idzie się niewłaściwym krokiem, ma się kaptur na głowie i innym to nie pasuje gdy idzie się większą grupą niż stoją między blokami i czują się zagrożeni wzywając posiłki.

Ale np. co do osiedla maria się nie zgodzię bywałem tam często i znam każdy zakamarek znam nawet słynną jabłonkę gdzie chłopaki co wieczór piją... miałem tam nawet problemy ale teraz jest luzz...

Zawsze Niemcewicza było okrzyczane ale była pewna sytuacja gdzie przekonałem się że wcale nie mieszkają tam takie osoby jak opowiadają i są ogólnie spoko.

Staffa spokojna dzielnica sporo ziomków.. :)

Księcia Janusza jeżeli trafisz na pijanych małolatów to wszędzie można dostać szczególnie piątki i soboty wieczorem.

Ulica Śniadeckiego jeżeli wejdziesz w te gorsze strony to jężeli kogoś nie znasz to właśnie za szlugi czy za coś innego można dostać. a

Ogólnie Łomża jest spokojna gdy zna się ludzi i nie prowokuje niewiadomo czym. Nie pamiętam żebym dostał za nic noo raz było ale to ok 4lat temu za małolata miałem 14 lat i wracałem z kumplem przez Rembelin i chłopaki w naszym wieku chcieli się zabawić i nas skopali ale taraz chłopaków dobrze znamy i się nieźle z nimi imprezuje :) poZdraWiaM :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

o je ja na Śniadeckiego dostać za brak szlugów chłoppaki weźcie się w garść troche ;) hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

ci na reymonta to sie nie pier..dolo.. kiedys widzialem jak zabrali typowi rower,odcieli opony i detki,pojechali na McDrive a potem zawiesili ten rower na bocianie na jakis sznurkach.nie radze przejezdzac tamtedy rowerem



(pewnie to ci sami nozownicy^^)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

a najgorsza to jest banda rogala co śmietniki opier.dala



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

oj tomekk nie wiem czy mieszkasz na Śniadeckiego czy nie... ale myślę że w nocy albo przynajmniej późnym wieczorem po tzw. slamsach to niechciałbym się kręcić sam między blokami bo mimo że kilku chłopaków z tamtąd znam to jeżeli trafisz na grupę w której nikogo nie znasz a jeżeli będą jeszcze podpici i szukają zabawy to można sobie urządzać przełaje :) pozdrawiam Pana ze Śniadeckiego jednego z granatowego mitsubishi a drugiego z tuningowanej hondy civic :) pozdro.. hehe jajecznica była wyborna :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

a co do ulicy reymonta to na alejkach jestem średnio 2razy w tygodniu i jeszcze się nie zdarzyło żeby coś było nie tak przez bociana zawsze wracamy do domu i jeszcze nie spotkaliśmy czegoś co było nie tak... :) może to legenda :D hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

130 moze dostac baba w bajzlu za godzine, taksówkarz moze dostac 7pln za kurs przeciętny, pani w sklepie może dostać rózne kwoty w zależności od ilości zakupów, dostac mozna za to i za tamto...............jest tego troche....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

szukam zioma co mi mordę obije. chodzę i po parkach, po skeyt, prusa, reymonta, śniadeckiego, kołłataja, małachowskiego , łagody, rembelinie, sikorskiego i polową, nowogrodzką, strojną, czytając was, to jak bym czytał listę wygranych w totka. Gdzie są te bandziory co w mordę leją - aha no tak chodzę ulicami miata przed spożyciem alkoholu. Po gorzale w Łomży to można dostać, ale afaltem w łeb i to też jak się przewrócisz na plecy.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

właśnie w tym rzecz... niby tyle jest "niebezpiecznych" zakątków w łomży a jednak ostatnimi czasy nic poważnego się nie dzieje... Jeżeli nie szukasz zaczepki to nie dostaniesz za darmo a jak już naucz się szybko biegać :) Nie należey siedzieć na jednym osiedlu tylko wszędzie poznawać ludzi a nic Ci się nie stanie :) Pozdrawiam wszystkich i popieram czuubka chodz jednak są miejsca o których jak się mówi to przechodzą dreszcze jednak to chyba tylko legendy :) pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

ahahahaha slawna jabblonka :DDDDDD ahahahahahaa teraz to przejely to malolaty .... kiedys to bylo tam zajebiscie :P pierwsze papierosy i pierwsza kaczuszka duszkiem wypita i zgon :D buahahhaa

[gif]boobs.sorkmos.com/animatedboobsom-143.gif[/gif]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

a propos polecam "wozonko" bardzo dobrze widac za co mozna dostac po mordzie .... :P za zielona marynarke :)

..." twoje pluca maja szczescie , ale ty NIE !!!! "....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

nie pisałem że w tych wszytskich miejscach z automatu dostaje się lanie.

Napisałem:

"we wszytskich tych miejscach miałem jakieś przygody, sztafety, i inne udogodnienia"

można przejść 10 razy nie spotykając nikogo a za jedenastym razem może byc przykro

to juz nawet nie chodzi o miejsce

jak stoi pieciu chłopaków w wieku 16 - 19 lat to się zastanawiam co może być. szczególnie jak sa podpici

a jak stoi pieciu w wieku 25- 30 lat to jestem pewniejszy

szukający zaczepki zawsze znajdą powód. pamiętacie jak obili chłopaka przy bocianie w tym roku? albo tych chłopaków tam za DEMARTEM koło szpitala? każde miejsce jest spokojne AŻ coś się w końcu stanie -

i nie da się jednoznacznie powiedzieć gdzie w łomży jest niebezpiecznie a gdzie nie

każdemu życzę jak najmniej problemów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

akurat Łomża to nie jest duże miasto to mniej więcej sie każdy zna ;-)) więc jeżeli nawet to przyjdzie kryska na Matyska ;-))

Don't worry be happy :-D

http://www.superlaugh.com/1/behappy.swf :D:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

ogolnie gowniarze sa niebezpieczni bo musza cos udowodnic w grupie chca sie pokazac ,ale przede wszystkim nieznaja zasad lubia akcje typu 10 vs jeden czasami z panna , a potem w pojedynke uciekaja krzyczac pomocy!! albo niebij!! przepraszam!! lubia tez opowiadac o ludziach ktorych niemaja pojecia,cos tam uslysza to chca potem zaistniec w towarzystwie , zjedza troche metanabolu bo mama dala i kozakuja potem w bandach , jakis przypal wyjdzie to potem zeznania na 5 stron .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

markac: nie dodales jeszcze ze pięknym i bogatym :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

Tommeknet, bo to zbyt oczywiste!

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

ale ten gosc i tak mi się spodobał, fajną mordkę miał i takie ślyczne smutne oczka.... przygarnijmy go :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

Tak, miał... :P

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

Urzekła mnie ta historia o rowerze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

FIN -hehe jakie dzieciakii jak zaczynałess tam chodzicc to tez byłes w naszym wiekuu pozdroo !!

grzybek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

grzybek91 osiedle maria?? Siedzisz na jabłonce?? Ja tam czasem bywał znaczy bywałem z chłopakami :P i się brataliśmy właśnie tam z osiedlem maria :) pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

kozak141- no jasnee całe Wakacje tam spedziłem z kumplamii !! teraz żadko tam bywam ale nieraz sie tam pokazuje !pozdrooo !

grzybek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

no ja też tam trochę się z chłopakami bawiłem. Pierwszy kartonik wiśniowy itd :) Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

a kto widzial na jablonce kiedys jablka ??

[gif]boobs.sorkmos.com/animatedboobsom-143.gif[/gif]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

No Od tego własnie sie tam zaczynałooo wisniówka !:)lub jeszcze inne wynalazki!

grzybek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

Newbe...A weś spróbuj poznać ok 20 tys. ludzi;P spamiętaj ich imiona;:)


Van_Loosen....Skontaktuj się ze mną;D pytanie mam, ale nie na forum;]
Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

tyku ale jestes ograniczony .... jak zasieg w plusie !! :]]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

Drogi tyku ja nie musze spamietac zadnych imion wystarczy ,ze zapamietam jak wyglada itp.Zreszta jak sie ma znajomosci to nic trudnego ;-))

pozdrawiam!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

ja to mam dosyć już rozrób... kolejnych spraw za pobicia raczej nie chcę :/
a dostać można wszędzie... i za wszystko...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

ooo jaki kozak patrzcie go ! jak wrzucil od niechcenia :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

os maria jest spoko mostek, szkoła 5 i fajne dziewczyny pozdro !!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

przy mostku to mieszka jakiś policjant. to znaczy mieszkał pare lat temu, bo jak staneliśmy tam raz z chłopakami i "niechcący" ktoś od nas rozjechał samochodem znak to skubany jak zobaczył że wrzucamy go do kanałku - wyskoczył z blachą.

coś krzyczał, że nas aresztuje i po nas już jadą :)

oczywiście nikt nie został aresztowany - więcej tam sie nie pokazywałem bo to nie moje rejony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

no jasne że fajne dziewczyny na os Maria wogóle tamta oklica jest spoxxx

grzybek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

no ja to bardziej od stron sp5 jestem :) co do tego policjanta to znam to hehe kiedys tez na mostku stalismy z chlopakami miala byc ustawka 3 na 3 a bylo nas troche wiecej nie wiem czemu ok 100 osob hehe :) osiedla sie pozbieraly i lomzyca i maria i nowa lomzyca i osiedle mlodych i z dmowskiego przyszli hehe a tamci nie przyjechali wtedy ten policjant wyszedl i zaczal rozkminiac ze jajkami mu ktos w dom rzucal (a tak naprawde lukal kto jest ilu itd) bo potem lodowa zajechala ale juz sie rozeszlismy :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

buahahahahhahahahahahahahha ....gleba !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

hehe LOL na mostku było kilka takich akcji

grzybek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

Ja tylko chcialem zauwazyc, iz duzo ludzi na swiecie uwaza ze nic nie ma za darmo...
Jacy sa biedni i naiwni - nie znaja Lomzy... Tam zawsze mozna oberwac calkiem za friko

Dosiego Roku dla wszystkich i oby nie byl gorszy

Mundry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

kozak141: kiedy to było??? i jaki wiek ludzi? ja jestem z tamtych okolic i o niczym takim nie slyszalem...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

a słyszeliscie o Jantarze cos ciekawego?????

Łysy1711:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

Pamiętam,że kiedyś to na dworcu PKS można było dostać w czapę.Fajnie się dojeżdżało..........i się nie dostało na szczęście.Pozdrowionka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co można dostać w Łomży

Koniecznie tutaj https://kobiecystyl.pl/catcalling-co-to-jest-czy-reagowac-na-uliczne-zaczepki/ sobie zerknijcie. Nie tylko można się tam dowiedzieć co to jest catcalling, ale również w jaki sposób reagować na zaczepki uliczne. Jest tam wiele ciekawych porad i wskazówek, które mogą okazać się naprawdę niezwykle pomocne. Nie da się ukryć, że w wielu przypadkach odpowiednia reakcja może uratować nam życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org