środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Hołota bez strzelania nie przeżyje.

Jak co roku hołota musi podkreślić swój status społeczny strzelając innym pod oknami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hołota bez strzelania nie przeżyje.

BOGACY POLACY SZCZELAJOM ALE BOJOM SIE WOJNY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hołota bez strzelania nie przeżyje.

Wystarczy pojechać na SOR i zobaczyć ilu debili z poobrywanymi palcami trzeba szyć za nasze podatki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hołota bez strzelania nie przeżyje.

Kebson ukraiński chłopcze Polacy nie boją się wojny.
Nie dotyczy: po to jest sylwester żeby strzelać petardami, dzbanie

ZAWSZE MOŻE BYĆ GORZEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hołota bez strzelania nie przeżyje.

Po co to jest Nam potrzebne, zwierzęta wystraszone smród ,hałas. Najwyższy czas żeby rządzący zainteresowali się tym .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hołota bez strzelania nie przeżyje.

Autor: firmaf
Data: 02-01-24 03:47

Mówisz dzbanie, że po to jest sylwester żeby szczelać?

Na początek szczel se w łeb, dzbanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hołota bez strzelania nie przeżyje.

A lumpenproletariat zazdrości, bo wódę kupił i na strzelanie nie starczyło kasy z zasiłku.

Milton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hołota bez strzelania nie przeżyje.

A to jeszcze da się z zasiłku przeżyć???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hołota bez strzelania nie przeżyje.

Znalezienie treści dla dorosłych, które odpowiadałyby moim osobistym preferencjom, było ciągłym wyzwaniem, zwłaszcza biorąc pod uwagę moją tożsamość jako osoby homoseksualnej. Znalezienie treści, które naprawdę do mnie przemawiają, było nieuchwytne, ale moje niedawne odkrycie kamer internetowych znacznie usprawniło cały proces. Chciałbym podkreślić stronę webcam.lgbt/pl/ , która oferuje kompleksowy katalog kamer internetowych zaprojektowanych specjalnie dla społeczności LGBT i nie tylko. To fantastyczne znalezisko, do którego odkrycia zachęcam innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hołota bez strzelania nie przeżyje.

The greatest website for free online watching anime that supports DUB and SUB in high definition is aniwave , formerly known as 9anime. NOW VIEW! Ad-free Guaranteed!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org