czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kuchenne Rewolucje w Łomży

Praca na czarno i 13 zł na godzinę? Tak w Łomży płacą za ciężką pracę ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchenne Rewolucje w Łomży

Nie na czarno to było tylko na umowę zlecenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchenne Rewolucje w Łomży

\"Wysokość stawki na rok 2022 r. ustalona została na poziomie 19,70 zł/godz. W 2023 roku wyniesie natomiast od stycznia do czerwca 22,80 zł/godz., a od lipca do grudnia wyniesie 23,50 zł/godz.\" - źródło: poradnikprzedsiebiorcy . pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchenne Rewolucje w Łomży

Ale już wszystko dobrze jest i nie czepiajcie się tylko idźcie na pierogi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchenne Rewolucje w Łomży

A ludzie dalej nie odróżniają stawek netto od brutto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchenne Rewolucje w Łomży

Niebieski nie odróżnia i ciekawe czy z tej ustawy da radę utrzymać rodzinę ale pewnie to biznesmen jakiś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchenne Rewolucje w Łomży

Poziom obsługi personelu niestety to dno.

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchenne Rewolucje w Łomży

Ten Pan powinien otrzymać kasę z Urzędu Miasta Łomża za promocje miasta a nie jakieś tam filiżanki dla znajomego króliczka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchenne Rewolucje w Łomży

Wielkich uroków miasta nie ukazano. Znajomi z innych miast dzwonią i gratulują ze mamy sztuczne lodowisko pod ratuszem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchenne Rewolucje w Łomży

Pan świetnie zareklamował łomżyńskich pracodawców. Pensje żyć nie umierać, wczasy w Egipcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchenne Rewolucje w Łomży

Ktoś napisał, że od rewolucji bar jest zamknięty. Prawda to?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchenne Rewolucje w Łomży

oglądałem ten program i po prostu mnie wstyd. Niesamowita promocja miasta. Ten brud no i te zarobki tych pań które tkwią w tym marazmie bezrefleksyjnie no bo niby gdzie one pójdą jak podejrzewam wszędzie w okolicy biznesmeni podobnież wynagradzają pracowników. niesamowita promocja miasta czyli Łomżuni i jej elit. Zdjęcia miasta z drona wypadły znakomicie i miasto też się ładnie prezentuje. Dobrze ,że nie pokazali rozpoznawalnego symbolu miasta wiezy ciśnień z wielką dziura w dachu co panu prezydentowi nie przeszkadza bo pieniądze przeznacza na inne pierdoły.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchenne Rewolucje w Łomży

Zapraszam na kebab kolo żyda kucak wolowina baranina wsysko jes sosy lagodni pikantni tesz sie znajdzi smacznego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuchenne Rewolucje w Łomży

Czy znacie jakieś spoko miejsca, gdzie można zdrowo zjeść? Przeszłam na wege i raczej kebab mi nie do końca odpowiada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org