czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KAZAŃSKA 7

Czy Spółdzielnia Mieszkaniowa Perspektywa śledzi w jakiś sposób gdzie i kiedy są wykonywane zlecone prace na blokach ?
Pomijając to ,ze w bloku był względny spokój od czasu kiedy nie zostały wynajęte pomieszczenia gospodarcze dla ekipy ocieplającej blok (w chwili obecnej syf pod piwnicami ,drzwi wietrzone od 6 rano przez całą zimę i obecnie ,bo się panowie musza zebrać do pracy, na wejściu do piwnicy wali moczem czy uj wie czym, pracownicy założyli roczny już obóz pod trzecią klatką ,ale jako palarnie i drzwi wejściowe wykorzystują klatkę środkowa łącznie z oświetleniem wszystkiego co tylko możliwe w drodze do wyjścia ,jakby krótszej drogi dostania się do bloku nie było, auta musza mieć zaparkowane centralnie pod klatką ,gdzie starsze osoby często z zakupami parkują z drugiej strony bloku ,bo auta stoją do 16.00 a majstrów nie ma )
to chciałem zauważyć, ze obecne prace na tym bloku można wykonać w miesiąc .

A wygląda na to ze w/w pracownicy robią kilka bloków na raz ,a my mimo upałów mamy siedzieć zafoljowani i czekać ,aż się termin wypełni .(panowie majstry wpadają raz w tygodniu nie jest źle, trochę rano ,trochę po południu ,dziś mimo pięknej pogody nie było nikogo,
Ja rozumiem ze spółdzielnia płaci i nic więcej jej nie interesuje ,rozumiem ze często koledzy musza dowlec swego współtowarzysza z pracy z innego bloku ,żeby sobie u nas odpoczął na schodach, ale może od czasu do czasu ktoś ze spółdzielni by się zainteresował jak takie prace wyglądają i komu i na jakich warunkach udostępniają pomieszczenia gospodarcze .

I my mieszkańcy mamy cichą nadzieję , ze w ramach odbioru wykonania ocieplenia bloku ,ktoś inny odbierze również ekipę remontującą ,

Pozdrawiam i życzę wszystkim mieszkańcom Kazańskiej 7 żeby im te \"oblane\" balkony długo służyły.
Wiem ,ze nie tylko my jesteśmy w takiej sytuacji ,ale patrząc na efektywność prac czasem przypominają mi się czasy z PRL-u .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KAZAŃSKA 7

Nadzór spółdzielni nad stanem mienia osiedlowego oceniłbym jako bardzo mizerny ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KAZAŃSKA 7

Bylejakość zagościła w Polsce na dobre. Znamienne jest to, że żadna inwestycja nie jest kończona w terminie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KAZAŃSKA 7

<a href=\"https://splatoon-3.com\">splatoon 3</a>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KAZAŃSKA 7

Czy to , ze ktoś leje w piwnicy i smród moczu roznosi się po całej klatce podchodzi pod jakieś przepisy z Sanepidu ?

10 ludzi pracuje wkoło bloku i żadnej toalety ,a smród w koło środkowej klatki nie do wytrzymania
Może to nie oni załatwiają swoje potrzeby ,ale klatka cały czas na oścież otwarta
A tu ani okna otworzyć bo robią na zewnątrz ,ani drzwi bo fetor nie do wytrzymania
Czy ktoś w spółdzielni ma odwagę zajrzeć i zobaczyć jak wygląda zlecenie, czy trzeba szukać pomocy w jakiś służbach zewnętrznych
I jeszcze dzieci bawią się przed klatką w tych oparach .... tragedia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KAZAŃSKA 7

KAZAŃSKA 7 to prawdziwa perełka architektury, łącząca nowoczesność z elegancją. Lokalizacja gwarantuje wygodny dostęp do atrakcji miasta. Andrea Bocelli w tle dodaje nutę artystycznego andrea bocelli zdjęcia. To miejsce, gdzie komfort spotyka piękno – idealne dla osób ceniących życie w stylu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org