czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kwietne łąki Piłsudskiego

Pomysl moze i fajny ale … ogranicza widoczność jak urośnie …

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwietne łąki Piłsudskiego

Wyjazd z szpitala w lewo stronę bardzo kurw przemyślane z tymi badylami, to że miasto i szpital mają wywalone w całą infrastrukturę przy szpitalu to jeszcze trawki im mało na środku drogi, przejście również zarośnięte nie ma co bezpieczeństwo w uj ale trawniki pod blokami to koszą co tydzień.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwietne łąki Piłsudskiego

chyba teren przed szpitalem tak jak i szpital pod zarząd województwa podlega, faktycznie jest tam zaniedbane i brudno!

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwietne łąki Piłsudskiego

Ciekaw jestem kiedy będą pierwsze ofiary tych pseudo kwietnych łąk? Mam na myśli ulicę Piłsudskiego i znajdujące się na niej przejścia dla pieszych. Z niewiadomych powodów część tych chwastów na pasie rozdzielającym jezdnie została zrównana z ziemią, niektóre są częściowo skoszone, a inne wcale. Co ma zrobić kierowca kiedy zza takiej zasłony nieoczekiwanie wyłoni się pieszy. Dzieci już nie widać, a dorosłych nie będzie widać za jakiś czas gdy te chwasty jeszcze urosną. Nie życzę też nikomu, aby trafił na rowerzystę pokonującego takie zarośnięte przejście na rowerze. Czasu na reakcję nie będzie. W związku ze zmianą przepisów dających pieszym pierwszeństwo należy chyba też zmienić podejście do tematu tych chwastnych łąk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwietne łąki Piłsudskiego

W terenie zabudowanym obowiązuje prędkość 50km/h a nie 100 albo 120.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwietne łąki Piłsudskiego

Bardzo celne spostrzeżenie, tylko nie widzę związku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwietne łąki Piłsudskiego

Misia2 z pksu widzi dobrze i dla niej to nie problem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwietne łąki Piłsudskiego

Nie wiem czy Państwo zauważyli, że w końcu poszli po rozum do głowy i skosili te chwasty...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwietne łąki Piłsudskiego

Łąki kwietne kosi się raz, dwa razy w roku

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org