piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wynajem mieszkania w Warszawie

Gdzie można znaleźć jakieś sensowne oferty jeśli chodzi o wynajem mieszkania w Warszawie? Macie jakieś sprawdzone serwisy, na które ewentualnie warto zaglądać? Zależy mi na tym, by w miarę szybko coś dla siebie znaleźć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania w Warszawie

Wal śmiało link .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania w Warszawie

Kubuś ty nie wiesz:)))

Klid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania w Warszawie

Bardzo potrzebuję twojej rady w tej chwili. Chcę wynająć dla siebie małe mieszkanie. Wcześniej mieszkałam u znajomej przez około 4 miesiące. Jednak nie czuję się na siłach, aby im to utrudniać. Co możecie doradzić? Najlepiej do 2000 zł na miesiąc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania w Warszawie

Jeśli chodzi o wyszukiwanie ofert wynajmu mieszkań w Warszawie, warto zwrócić uwagę na kilka sprawdzonych serwisów ogłoszeniowych. Oto niektóre z nich:
Rentola kliknij tutaj - to przyjazna strona, która gromadzi wiele ofert wynajmu nieruchomości. Umożliwia wyszukiwanie mieszkań według różnych kryteriów, takich jak lokalizacja, cena czy powierzchnia. Możesz również tworzyć powiadomienia e-mail, aby być na bieżąco z nowymi ofertami, które spełniają Twoje wymagania.
Otodom - popularny serwis ogłoszeniowy, na którym można znaleźć szeroką gamę ofert wynajmu mieszkań. Wyszukiwanie można filtrować według lokalizacji, powierzchni, ceny czy liczby pokoi, co ułatwia znalezienie odpowiedniej oferty.
OLX - kolejny popularny serwis z ogłoszeniami, na którym można znaleźć oferty wynajmu mieszkań w Warszawie. Warto jednak zachować ostrożność i sprawdzać wiarygodność ogłoszeń, ponieważ czasami można natrafić na oszustów.
Gratka - serwis ogłoszeniowy, który również oferuje szeroką gamę ofert wynajmu mieszkań. Umożliwia zaawansowane filtrowanie wyników wyszukiwania, co ułatwia znalezienie mieszkań spełniających konkretne kryteria.
Ponadto warto rozważyć skorzystanie z usług lokalnych biur nieruchomości, które mogą pomóc w znalezieniu odpowiedniej oferty wynajmu mieszkania w Warszawie. Współpraca z profesjonalnym agentem nieruchomości może przyspieszyć proces wyszukiwania i ułatwić negocjacje z właścicielami mieszkań. Powodzenia w poszukiwaniach!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania w Warszawie

Na OLX często są wersje słabej jakości, jedna rzecz na zdjęciu a inna w realu. Czyli np. umówiłem się na zakup mieszkania, przyjechałem, a oni mi powiedzieli, że oni już mieszkają w tym mieszkaniu, a ja panu pokażę inne, w którym pan będzie mieszkał. Było dużo gorzej, ale nie miałam wyboru, bo nie chciałam w krótkim czasie szukać innego mieszkania. Dziękuję za inne możliwości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem mieszkania w Warszawie

Wynajem mieszkania jest popularnym sposobem na dodatkowe źródło dochodu. Jednak przed podjęciem decyzji o wynajmie, warto przeprowadzić podatkowe due diligence podatkowe due diligence, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek związanych z zaległymi podatkami czy karą skarbową.

Podczas podatkowego due diligence, należy dokładnie przeanalizować przepisy podatkowe dotyczące wynajmu nieruchomości. W pierwszej kolejności, należy upewnić się, że opłacane są wszystkie wymagane podatki, takie jak podatek od nieruchomości czy opłaty za użytkowanie wieczyste.

Kolejnym krokiem jest analiza umowy najmu. Warto dokładnie przeanalizować umowę, aby upewnić się, że wszystkie zapisy związane z opodatkowaniem są poprawne i zgodne z obowiązującymi przepisami. Należy pamiętać, że w przypadku wynajmu nieruchomości, podlega się podatkowi dochodowemu od osób fizycznych (PIT) lub podatkowi dochodowemu od osób prawnych (CIT).



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org