piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Podwyżka czynszu spółdzielnia ŁSM

W ciągu dwóch miesięcy dwie podwyżki na 140zl niby na ogrzewanie a tak naprawdę na premie dla prezesa i wiceprezesa . Ludzie to jest normalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżka czynszu spółdzielnia ŁSM

Ja dalej nie mogę w to uwierzyć... jakaś porażka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżka czynszu spółdzielnia ŁSM

A to dopiero początek roku !!!

... dziękuję za uwagę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżka czynszu spółdzielnia ŁSM

Kamilo25, z tej strony prezes. Ten sam, który lubuje się w zestawach herbacianych za grubą kasiorę.
Nie zapomnij zapłacić czynszu, bo mam parę innych ciekawych pomysłów na zakupy z Twojej ciężko zarobionej kasy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżka czynszu spółdzielnia ŁSM

Czy ktoś się sprzeciwi podwyżkom? no nie bardzo, tak samo ludzie pracują w zakładach pół życia bez podwyżki bo się boją że jak coś powiedzą to ich zwolnią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżka czynszu spółdzielnia ŁSM

Zachciało się 15-stek i innego socjalu to bulić. I nie zapomnijcie zagłosowac na PiS albo na PO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżka czynszu spółdzielnia ŁSM

Zachciało się pomagać wUkrainie.

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżka czynszu spółdzielnia ŁSM

Dziś w skrzynce zapowiedź kolejnej podwyżki. Tym razem opłata eksploatacyjna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżka czynszu spółdzielnia ŁSM

PRLoski wynalazek te spółdzielnie. Tam chyba to tylko \"ich prawo\" obowiązuje.
W dużych miastach to likwidowali te dziadostwo sami mieszkańcy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżka czynszu spółdzielnia ŁSM

No jak oni mogą tak windować ceny!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżka czynszu spółdzielnia ŁSM

nutka, zanim coś napiszesz i się zbłaźnisz, kolejnym razem poczytaj, doszkol się. Spółdzielczość na ziemiach polskich zawitała w połowie XIX wieku, a nie w latach PRL.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżka czynszu spółdzielnia ŁSM

MPEC wydaje jakieś pieniądze na promocje, a w jakim celu? Potrzebuję się promowować żeby co??? Nie rozumiem, może mnie ktoś oświeci. Spółdzielnia ceny podnosi a na co ciekawe pójdzie powiększona opłata eksploatacyjna? Nie wiem też dlaczego nikt z tej całej spółdzielni nie sprawdzi jak są klatki schodowe sprzątane, powinny być chyba dwa razy zamiatane i raz zmywane (może się mylę) ale jak raz w tygodniu się ktoś pojawi i śmierdzącym mopem i samą wodą nie zamiatając piach rozmarze to cud. A my płacimy na pensje prezesom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżka czynszu spółdzielnia ŁSM

alvaro50
a co pracę tam masz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżka czynszu spółdzielnia ŁSM

Spółdzielnia - czyli nic nie robimy i kasę mamy z frajerów.
Oświeć mnie jeśli jest inaczej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżka czynszu spółdzielnia ŁSM

Robią co chcą.
Bardzo się cieszymy i czekamy na dalsze powiadomienia o podwyżkach.

ŁSM nie szkoda papieru na to ,ile to trzeba wydać na papier i tusz do drukarki, ale żeby nie było trzeba ludzi uprzedzić.

xxxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżka czynszu spółdzielnia ŁSM

Nikt was do płacenia nie zmusza, pokażcie że macie jaja i przestańcie płacić.

Ale wy tylko skamleć na forum potraficie, to wszystko na co was stać:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżka czynszu spółdzielnia ŁSM

Może mądrale porównajcie czynsze ze wspólnot typu Szmaragdowa itp. z czynszami w spółdzielniach. To po pierwsze.
Po drugie, to poczekajcie jak te \"wspólnotowe\" budynki zaczną wymagać napraw i remontów.
Poza tym - sądzicie, że obsługę budynków wspólnotowych ktoś prowadzi za darmo? Płaci się za to firmom obsługującym tak samo jak pracownikom spółdzielni. Tylko, że jak to mówią: duży może więcej. Przy stu blokach na pewno będzie taniej niż w wyodrębnionych budynkach.
I uprzedzając niemiłe komentarze: nie pracuję w żadnej spółdzielni, ale z autopsji wiem jak są utrzymane starsze budynki różnych spółdzielni a jak wspólnotowe (tak z racji wykonywanej pracy).
A tak na chłopski rozum, to wspólnota mieszkaniowa to nie jest taką małą spółdzielnią?

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżka czynszu spółdzielnia ŁSM

Niedługo prezesi szykują kolejną podwyżkę zegarki już wyszły z mody są już nowe modele lada moment ma być w skrzynkach, spodobało się bezczynność ludzi wiedzą że mogą .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżka czynszu spółdzielnia ŁSM

The article seamlessly combines academic rigor with real-world drift hunters applicability. A perfect balance that makes it a standout piece.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org