piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Neostrada Orange a światłowód

Czy ktoś posiada bo ja ostatnio założyłem neostradę i czy jest sens światłowodu i oszpecenia kablami mieszkania.Jakie wasze są opinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neostrada Orange a światłowód

Mam Neostradę od lat.
To starzejąca się technologia na miedzianych kablach.
Każdego roku synchronizacja maksymalnej prędkości spada. Te stare kable wiadomo tracą właściwości.
Gdybym tylko miał możliwość to natychmiast skorzystałbym ze światłowodu bez mrugnięcia okiem.
Światłowód to stała prędkość i jakość tego jest nieporównywalnie lepsza.
Oczywiście ma znaczenie operator czyli serwis danej firmy a to już inna sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neostrada Orange a światłowód

To Neostrada jeszcze istnieje??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neostrada Orange a światłowód

Oczywiście, że nie neostrada, a orange - pod względem jakości bez zastrzeń.
Ale gdybym teraz to instalował zapytałbym najpierw o: karę za zerwanie umowy (w życiu różnie bywa i czasami może być taka konieczność). Zaskoczy to pewnie wszystkich. Jak myślicie jest to 100 , 500, 1000 zł a może więcej?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neostrada Orange a światłowód

nie jest to zadna kara , tylko zwrot ulgi naliczonej przy podpisaniu umowy. kwota jest tym mniejsza, im mniej ci zostalo do konca umowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neostrada Orange a światłowód

co do serwisu to zawszse lepiej wziac lokalnego operatora bo zawsze rozmawiasz z zywym czlowiekiem na miejscu, a nie czekasz godzine na teleoperatora. poza tym w mniejszej firmie nikt cie nie oleje tak jak w molochu typu orange, netia, vectra. bardziej sie dba o klienta. jest wizyta domowa, a nie gadka typu : podaj pan taki nr seryjny taki MAC, wlacz wylacz itp. jakby czlowiek byl specem od wszystkiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org