piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zatrzymany pod bankiem

Na miejscu tego poturbowanego człowieka złożyłbym skargę na policjantów do komendanta, widać już mataczenie w sprawie. Chłopcy za dużo filmów z Chuckiem Norrisem chyba sie naoglądali i pozbawienie ich premii na rok otrzeźwi im umysły. No i ten bohater co dzielnie pomagał policji też powinien wyłapać jakiś prezent z nosa na twarz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrzymany pod bankiem

Według mnie mundurowym już na głowę siada.

Jeszcze nieco ponad rok temu za brak maseczki dawali mandaty (bezprawnie, wygrywane sprawy w sądach o tym świadczą).

A dziś człowieka w maseczce traktują jak przestępcę.

Z chęcią wysłucham wersji wydarzeń osoby zatrzymanej.
Na 99% będą rozbieżności z wersją mundurowych.

Nie współpracował?

A może nie miał szansy?
Może od razu kazali mu się kłaść?
Może nie było żadnych pytań co, skąd, dlaczego, tylko same krzyki typu \"gleba\" itp.? (Jak zawsze)

My już wiemy jakie są metody policji - najpierw zatrzymują, dopiero później pytają.

Człowiek przestraszył się, że to próba napadu metodą na policjanta i uciekł.

Niech idzie do dobrego prawnika.
Jeszcze dobre odszkodowanie dostanie 🙂

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrzymany pod bankiem

Jestem za tym aby otrzymał odszkodowanie, ale żeby zapłacili ci, którzy go tak fachowo „zatrzymali” .........



Co byś zrobił, gdyby po wypłaceniu dużej sumy pieniędzy w banku nagle na ulicy napadli na ciebie „milicjanci”? ( Bo policją ich nazwać nie można)



Ja bym wiał, gdzie pieprz rośnie ........



Swoją drogą ciekawe, czy po wyjściu z komendy kasa mu się zgadzała?



I redaktor ........ ani be ani me ..... ani przepraszam ani pocałuj mnie w dnpę ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrzymany pod bankiem

Redaktor to się zachwyca doktorem Czarnkiem, że mało mu w dupę nie wejdzie tym slodzeniem. Chłopie odpuść upadek Pisu i tak nastąpi . Czy będzie lepiej zobaczymy . Ale pogonienie pstusow do roboty i stawianie Polaków na 1 miejscu a dopiero potem pomoc dla krainy-U. Zelenski siedział cicho w lipcu i ani przepraszam ani pocałuj go w dupe za Wołyń

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrzymany pod bankiem

A zapomniałbym przecież poseł PiS minister prawie i redaktor to chyba szwagry wiec swój swojego nie ruszy . A szwagier za siedzenie cicho w sprawie szpitala w Łomży zapłaci najwyższa cenę. Odsunieciem od cyca krowy dojnej

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrzymany pod bankiem

Ten artykuł jest tak zmanipulowany że masakra. Dla jasności policjanci byli nie umundurowani, nie było żadnego kaptura tylko czapka, nie ma mowy o żadnej uciecze tylko sami mnie dogonili w zaułku ja spokojnie szedłem. Jak już ktoś wyżej napisał myślałem że to próba na policjanta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrzymany pod bankiem

A może to była próba na policjanta tylko za dużo zes się szarpał to postanowili Cię zawinąć na dołek w końcu nie wyszło

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrzymany pod bankiem

Sienkiewicza 65, 15-003 Białystok, e-mail: iod.kwp@bk.policja.gov.pl zacznij od tego i nie pozwól ukręcić łeb sprawie tam na bank były kamery i zabezpiecz szybko nagrania bo może się okazać ze już pokasowane

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrzymany pod bankiem

Mylicjanci zawsze zasłaniają się przepisami, które pozwalają im na (prawie) bezkarne czynności.

Nie odpuszczaj, zakładaj sprawy dla obu.
Ale w pierwszej kolejności złóż zażalenie na czynności w naszej prokuraturze (masz chyba 7 dni).
Nic mylicjantów tak nie boli, jak takie notatki w papierach ze służby.

Podejrzanych typów, łowiących bursztyn w nocy w Bałtyku puszczają po \"wylegitymowaniu\", dla człowieka nielegalnie posiadającego i odpalającego granatnik nie stawiają żadnych zarzutów, kaskaderzy rozwalają radiowóz bez wyraźnej przyczyny i nie słychać żeby ponieśli jakiekolwiek konsekwencje, a normalnego obywatela zawijają bo wypłacił sobie hajs z banku?
To parodia jest.

Jak ludzie przestaną się bać i zaczną zgłaszać nadużycia mylicji, to może w końcu skończy się ich (bez)prawie.
I w końcu zaczną przeprowadzać interwencje tak jak powinny wyglądać, a nie tak jak im się chce.

Zakładaj sprawy, tylko niech prawnik poprowadzi to tak, żeby funkcjonariusze zapłacili z własnej kieszeni, a nie że odszkodowanie wyjdzie ze skarbu państwa (czyli z naszej kieszeni).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrzymany pod bankiem

Odświeżam temacik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrzymany pod bankiem

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org