wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gadżety na wystawe firmy

Hej :) Dostałam się na targi małych małych firm u mnie w mieście i chce zorganizować jakieś banery, trybuny, albo wogóle całe stoisko :) Czy ktoś się orientuję czy we Wrocławiu dostanę coś takiego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety na wystawe firmy

wypad trollu !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety na wystawe firmy

Zbłądziłeś synu....

Klid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety na wystawe firmy

Nie wiem czy to pseudo reklama czy nie, ale polecam GMC Marcin Gajda, Łomża ul. Polna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety na wystawe firmy

Nie dostaniesz. Wroclaw to za male miasto na takie rzeczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety na wystawe firmy

Sprawdziłam namiar ale najtaniej wyjdzie u nich http://www.adsystem.pl/systemy-wystawiennicze/ , bardzo mili pracownicy doradzili mi w paru sprawach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety na wystawe firmy

Ktoś się wybiera na X Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017 odbędzie się w dniach 16-17 października bieżącego roku. Reprezentanci czołowych firm międzynarodowych pokażą w jaki sposób budować silne marki na arenie globalnej w oparciu o lokalne możliwości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety na wystawe firmy

Jak najbardziej o takich sprawach zawsze warto jest pamiętać i ja jeszcze chcę powiedzieć, że jak dla mnie bardzo istotną kwestią było to aby wiedzieć dlaczego warto promować firmę przy pomocy eko powerbanków z logo. W każdym razie czytałem o tym jakiś czas temu w https://www.epuap.pl/dlaczego-warto-promowac-firme-za-pomoca-eko-powerbankow-z-logo/ i to są na pewno bardzo ważne sprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety na wystawe firmy

Sporo osób wykorzystuje banery do reklamy, zwłaszcza technicy . Google może pomóc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org