piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do matolstwa z ratusza z Chrzanowskim na czele!!!!!

Po co nabudowaliście ścieżek rowerowych gdzie jest kupa sklepów a nie ma gdzie tego roweru przypiąć. Gdzie na tych ścieżkach rowerowych leżą szkła po rozbitych butelkach i nikt tego nie sprząta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do matolstwa z ratusza z Chrzanowskim na czele!!!!!

A na tej waszej odpicowanej betonozie na starym rynku z którą się bujaliście przez kilka lat jak przyjdą upały 30 + będzie można jajka smażyć.


Założymy się?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do matolstwa z ratusza z Chrzanowskim na czele!!!!!

Chyba trzeba zacząć gwoździe na ulicach rozsypywać za te szkło na ścieżkach rowerowych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do matolstwa z ratusza z Chrzanowskim na czele!!!!!

To poskarż sie właścicielowi sklepu ze nie masz gdzie Pędziwiatra przypiąć. Wiosenne slonko w główkę przygrzalo ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do matolstwa z ratusza z Chrzanowskim na czele!!!!!

Tak się składa że tym pędziwiatrem jeżdżę do pracy po zakupy i dla przyjemności wiosna lato jesień zima oczywiście jak aura pozwala.

A przygrzało to tobie klakierku ratuszowy i nie tylko w dyńkie.

Kiedyś Chrzanowski obiecał Łomżyniakom darmowe bilety nie ma darmowych biletów więc poruszam się pędziwiatrem.


A te zadłużenie (już nie pamiętam ile bo mi się rachuba skończyla) będą spłacać wasze dzieci baranie jeden z drugim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do matolstwa z ratusza z Chrzanowskim na czele!!!!!

I dzisiaj dostałem powiadomienie na maila od DPD że kurier mi dostarczy paczkę a najwygodniej było by ją przekierować i odebrać w placówce na Pilsudskiego a nie odbiorę bo nie ma gdzie roweru przypiąć bo p... ratusz zwala winę na sprzedawców.


Tak to jest z tymi ścieżkami rowerowymi.

Umiecie tylko na dvpach siedzieć i kasę brać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do matolstwa z ratusza z Chrzanowskim na czele!!!!!

Nie bardzo rozumiem co ma ratusz do tego, który sklep ma stojaki na rowery, a który nie ma?

Lub co ma ratusz wspólnego z rozbitym szkłem na ścieżce rowerowej?
Pracownicy ratusza tego szkła tam nie rozsypują.
Patologia bez mózgów to robi.

Stojaki przy sklepach, to temat dla sklepów.

Chodniki sprząta miejski zakład. Ale nie codziennie, co najwyżej co tydzień (choć może i rzadziej).

Temat z d..y.

Chcesz mieć do kogoś pretensje, to do właścicieli sklepów i do półgłówków, którzy śmiecą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do matolstwa z ratusza z Chrzanowskim na czele!!!!!

Ale za to doić mieszkańców to ratusz umie a odpowiedzialności zero.

Kto mi zwróci za przebite dętki w rowerze bo ktoś tego nie dopilnował. Już pominę fakt w jakim stanie są te ścieżki rowerowe.
Za miastem tego nie ma jeździłem po wioskach okolicznych i nigdy mi się nie przytrafiło przebić dętki tylko w Łomży.

A trochę km tym rowerem zrobiłem i tylko w Łomży łapałem kapcie.

A za policjanta który widzi widzie gówniarza rozbijającego butelkę na chodniku i nie reagującego kto odpowiada ??

To nie jest temat z d...y

Jeśli miasto buduje ścieżki to powinno zadbać za miejsca gdzie można ten rower przypiąć i monitoring w tych miejscach ale najprościej zwalić winę na innych.

Nie każdy wozi d... samochodem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org