czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Logo 4lomza

Witam.
Mam pytanie do właścicieli tej strony - dlaczego w logo 4lomza widnieją barwy narodowe Ukrainy? O czymś nie wiem? Może nasz region spotkała ukrainizacja? Czy treści są kierowane do nich? Mamy własne barwy, a Ziemie Łomżyńskie, z tego co mi wiadomo nadal leżą na terytorium Polski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Logo 4lomza

Wkładasz kij w mrowisko.

Za chwilę dostaniesz od 90% forumowiczów przydomek \"ruska onuca\".
Bo nie chcesz, żeby lokalne media były solidarne z potomkami banderowców.

Ale masz rację.
Na 4lomza brakuje jeszcze tylko na głównej stronie hasła \"slava ukrainie\" - czy jakoś tak. Nie wiem jak się to pisze, nie jestem banderowcem 😉

Podobno 4lomza to polskie media. Więc jedyne barwy, jakie powinny widnieć na ich stronie to właśnie polskie - biało czerwone.

Na MyLomza już dawno zniknął niebiesko żółty napisz \"solidarni\".
Może MyLomza sprawia wrażenie medii propagandowych dla ratusza, ale za zdjęcie tego logo ich szanuję.

I żeby było jasne - ja nie lubię ruskich, tak samo jak niemców czy ukraińców.
I żadnej z tych nacji nie faworyzuje.

Zwyczajnie, ze względu na historię, nie mam żadnego szacunku dla żadnych z powyższych nacji 🙂

Również tą historię pisaną od ponad roku.
Bo jak można mieć szacunek do nacji, której mężczyźni, na lewych papierach, uciekli ze swojego kraju, unikając obowiązku bronienie go?
Czy też tych mężczyzn, którzy w momencie najazdu ruskiego ścierwa na ich kraj, pozostali w obcych krajach europy zamiast wrócić do swojego, żeby go bronić?

Skoro ukraińcy mają w du..e swój kraj, to dlaczego Polacy mieliby się nim przejmować?

Postawione przez ciebie pytanie, odnośnie kolorów logo jest bardzo trafne.
Ale nie spodziewaj się odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org