sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
NETIA wie ktoś coś?

Był ist było super przejęła to netia musiałem z nimi podpisać umowę na 2 lata na świadłowód. Umowę podpisałąm pod koniec grudnia mija drugi miesiąc a o świadłowodzie ni widu ni słychu. Nie chce chodzieć do ich biura i się denerwować. Oni w ogóle podłączają te światłowody?? Wie ktoś coś na ten temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NETIA wie ktoś coś?

to samo u mnie, umowa przedłużona, ale żadnego informacji o reinstalacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NETIA wie ktoś coś?

nie polecam, odkąd przejęli IST to poziom obsługi spadł drastycznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NETIA wie ktoś coś?

Mi kończyła mi się niedawno umowa więc poszedłem by przedłużyć. Po krótkiej rozmowie uznałem, że z ich strony jest zero zainteresowania klientem więc podjechałem porozmawiać do intorlanu i ostatecznie tam się przeniosłem. W tej samej cenie mam prędkość 600 a nie 300. Pierwszy miesiąc ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NETIA wie ktoś coś?

Mam umowę do końca lutego dzwoniąc na infolinie o przedłużenie dowiedziałem sie ze umowa juz jest przedłużona do czerwca 2024 niewiadomo skąd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NETIA wie ktoś coś?

Cos zaczyna chyba sie psuc wczoraj nie miałem z rana pare godzin internetu dzwonilem naprawili ale jak bedzie sie powtarzac trzeba bedzie szukac lepszych pastwisk

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NETIA wie ktoś coś?

Jaki internet w spółdzielni Jedność, na Rycerskiej? Introlan odpada - nie mają umowy z SBM Jedność.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NETIA wie ktoś coś?

SBM Jedność jest na księżnej Anny. Może najlepiej w spółdzielni się dowiedzieć? Spróbuj Netia, Orange

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NETIA wie ktoś coś?

Nie rozumiem o co chodzi... Było sobie IST jest Netia. Zero problemów. Wszytko śmiga jak dawniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NETIA wie ktoś coś?

Mam przedłużoną umowę z Netią i na chwilę obecną jest ok. Wymiana na światłowód w niespełna 3 tygodnie od przedłużenia umowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org