środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomżyńska wędzarnia

mam pytanie czy ktoś kontroluje to co państwo produkujecie????????? Już drugi raz kupiłem w stoisku tej firmy na Piłsudskiego 121 (wejście do Jyska) taką roladę z nadzieniem z mielonego mięsa. Pierwszy raz gdy kupiłem była całkiem niezła ale tyłka nie urywała. Natomiast ostatnimi dwa razy gdy kupiłem to doświadczyłem koszmaru kulinarnego w postaci niesamowitej ilości soli. Tego nie dało się zjeść ponieważ ktoś normalnie chyba oszalał pakując tyle soli do produktu. Dlatego się pytam producenta czy kontroluje to co wystawia do sprzedaży.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska wędzarnia




Wszystkie ich wyroby są SUPER ....


Dla mnie najbardziej smakuje ich wędzony boczek .....


Tak, że tegies ....


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska wędzarnia

Rób samodzielnie i głowy nie zawracaj. Ludzie głosują nogami i portfelem. Jeśli tam kupują, to znaczy, że im smakuje. Kwestia ilości soli w danym produkcie jest sprawą indywidualną. Dla mnie coś jest zbyt słone, a inni oceniają ten sam produkt jako niedosolony. Nie kupuj, rób sam, co sobie i ile posolisz, to zjesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska wędzarnia

jeżeli ci nie smakuje to nie kupuj tam i nie szukaj głupich, pewnie robisz lepszą i następny post będzie gdzie ją kupić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska wędzarnia

No dokładnie, jak nie smakuje, to możesz iść do innej wędzarni, a nie robić problemy w sieci!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska wędzarnia

jak wam tak smakuje to jedzcie bezpośredno,z solniczki

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska wędzarnia

najedli się tej solanki chyba hah

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska wędzarnia

Bardzo dobre wędliny, moze w biedronce byles i sól ci sie w torbie wysypała…

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska wędzarnia

jak dobre to smacznego . Nie czekajcie tylko lećcie się najeść tej solanki . Dla mnie skończyło się bólem żołądka.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org