poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: Czy ktoś powinien zwrócić opłatę mandatów za jazdę oddaną do użytku ul. Meblową?

Władza szukała pretekstu żeby pójść na wódkę, to zrobili sobie przecinanie taśmy dla poprawy nastroju. Znaków zakazu ruchu nie zdjęli, czyli niczego do ruchu nie oddali.
Przepisy o ruchu drogowym nie zawierają znaku przeciętej przez fircyka w garniturku biało-czerwonej taśmy.
Mandacik zatem wynika z nieprzestrzegania przepisów i nie stosowania się do znaków.
Gdyby ktoś taką szarfę przeciął nad przepaścią, to skoczysz na główkę?


 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Czy ktoś powinien zwrócić opłatę mandatów za jazdę oddaną do użytku ul. Meblową?   
Franio11 05-10-22 16:16 
 Re: Czy ktoś powinien zwrócić opłatę mandatów za jazdę oddaną do użytku ul. Meblową?   
bigi2004 05-10-22 17:07 
 Re: Czy ktoś powinien zwrócić opłatę mandatów za jazdę oddaną do użytku ul. Meblową?   
Strasznie wolny obywatel 05-10-22 20:02 
 Re: Czy ktoś powinien zwrócić opłatę mandatów za jazdę oddaną do użytku ul. Meblową?   
KEBSON 05-10-22 20:20 
 Re: Czy ktoś powinien zwrócić opłatę mandatów za jazdę oddaną do użytku ul. Meblową?   
forciu 05-10-22 21:56 
 Re: Czy ktoś powinien zwrócić opłatę mandatów za jazdę oddaną do użytku ul. Meblową?   
bigi2004 06-10-22 06:19 
 Re: Czy ktoś powinien zwrócić opłatę mandatów za jazdę oddaną do użytku ul. Meblową?   
Ja jak Ja 06-10-22 10:57 
 Re: Czy ktoś powinien zwrócić opłatę mandatów za jazdę oddaną do użytku ul. Meblową?   
4feeter 06-10-22 15:29 
 Re: Czy ktoś powinien zwrócić opłatę mandatów za jazdę oddaną do użytku ul. Meblową?   
superedan 08-06-23 03:21 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org