piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Park przemysłowy Łomża

Dawno nie było mnie w Łomży i widzę ze szykują jakąś podejrzaną inwestycję. Nie słyszałem wiele o tym jak do tej pory, ale może ktoś mógłby mnie oświecić jak zbudowanie gmachu za grube miliony i jeszcze z palmą na środku ma w tej pięknej Łomży pobudzić przemysł. Napisałem *pobudzić* a powinno być *pomóc stworzyć przemysł*, bo jak wszyscy wiemy, w Łomży przemysłu nie ma... A wszystko za Moje i Twoje pieniądze bo wszyscy składamy się do jednego garnuszka, mało tego chcą podobno chu..je kredyt na to wziąśc. Tak tylko pytam... nie żebym się interesował ale może powinien się zainteresować taki NIK ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park przemysłowy Łomża

dobre pytanie, może trochę za ostro postawione, ale odpowiedź i mnie interesuje.
Gdyby to był prawdziwy inkubator przedsiębiorczości to ok, ale z tego co zrozumiałem, to będzie po prostu taki biurowiec, gdzie można będzie prowadzić firmę i normalnie płacić i czynsz i ZUS i i pozostałe opłaty. A inkubator powinien te koszty przecież niwelować...

----------------------
Wszyscy są w stanie sprawić, żeby w pomieszczeniu stało się jaśniej - jedni jak wchodzą inni jak wychodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park przemysłowy Łomża

To co wyczytałem dziś:
*Inkubator powstaje we współpracy z Fundacją Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp" z Warszawy, która w 17 miastach kraju prowadzi podobne przedsięwzięcia...
...Z pomocy korzysta w kraju ok. 300 młodych osób. Kilkanaście już się usamodzielniło, założyło firmy i prowadzi je. Wśród najbardziej trafionych pomysłów znalazły się: produkcja replik zbroi średniowiecznych na potrzeby rynku norweskiego lub szycie ubrań dla uczniów szkół średnich.*

Wiec jak ktoś chce produkować zbroje albo miecze czy tez kusze to Park Przemysłowy Lomza pomoże.
Warte pomocy są na pewno i inne pomysły jak na przyklad produkcja elektrohydrotermogumonapawarek z autoprzyczłapem do turbobulbulatora samojezdnego.
*Park Przemysłowy Łomża oferuje do wynajęcia pomieszczenia o charakterze:
biurowym
usługowym
magazynowym
produkcyjnym
w budynku przy ul. Sikorskiego 166 (dawne Warsztaty Szkoły Drzewnej).
Stawki wynajmu (netto):
20 zł/m2 (biurowe)
15 zł/m2 (pozostałe)*

Czyli ceny średnio 1,5 raza wyższe niż na rynku, wystarczy przejzec ogłoszenia. Obecnie w internecie można znalezc ok 200 lokali biurowych i magazynowych dostępnych do wynajęcia w Lomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park przemysłowy Łomża

kolejne pieniądze w błoto

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park przemysłowy Łomża

Po to się to robi 90% w błoto ale 10 % do czyjejś kieszeni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park przemysłowy Łomża

@zbyniall: dzięki za info

a odnośnie ostatniego postu to przecież i tak wszyscy wiemy :D

-------------
Nowość! Rozliczanie GEWERBE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park przemysłowy Łomża

W przypadku mojej hali przemysłowej zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanej mi firmy Aero System, która wykonała dla mnie rurociągu wodoru w atrakcyjnej cenie. Wszelkie prace wykonali bardzo sprawnie i bez najmniejszych problemów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org