wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pielgrzymka młodych homoseksualistów i rodzin LGBT na Jasną Górę


Czy któraś parafia organizuje taką pielgrzymkę dla młodych homoseksualistów? Mam na myśli pielgrzymkę pieszą, z namiotami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielgrzymka młodych homoseksualistów i rodzin LGBT na Jasną Górę

Można wyjść z homoseksualizmu!...

99,9 procent psychoterapeutów zupełnie nie wie, w jaki sposób pomóc kobietom i mężczyznom, którzy mają problem niechcianego pociągu do tej samej płci.


Z Richardem Cohenem, prezesem International Healing Fundation w Waszyngtonie, rozmawia Katarzyna Cegielska.

Cytat:

Przyjechał Pan do Polski jako świadek, który chce dać świadectwo, że jest stuprocentowa szansa na wyjście z homoseksualizmu. W Polsce słyszymy obecnie z jednej strony, że homoseksualizm to nie choroba, a z drugiej, że jest uwarunkowany genetycznie. Proszę powiedzieć, czym jest homoseksualizm?
Po pierwsze, nikt nie rodzi się homoseksualistą. Wielu naukowców uważa, że orientacja płciowa dokonuje się we wczesnym dzieciństwie i zależy od kilku czynników - biologicznych, psychicznych i socjologicznych. Takiego zdania jest również Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne. A więc możemy z całą pewnością powiedzieć, że nie ma żadnych naukowych dowodów na to, że homoseksualizm jest genetyczny czy przekazywany biologicznie.

Skąd zatem wzięły się te niedorzeczne teorie?
Kampania, która wystartowała ponad 30 lat temu w Stanach Zjednoczonych, zorganizowana przez różne grupy homoseksualistów, polega na tym, by tak wpłynąć na opinię publiczną, aby społeczeństwo uwierzyło, że ludzie rodzą się jako homoseksualiści i nie mogą się zmienić. Filozofia tej kampanii jest podobna do filozofii komunizmu. Trzeba powiedzieć coś wystarczająco głośno, powtarzać wystarczająco często przez długi czas, by społeczeństwo uwierzyło w to kłamstwo.

W jaki sposób choroba homoseksualizmu zaczęła się rozwijać u Pana?
Było pięć takich czynników, które wpłynęły na to, że zacząłem w pewnym momencie odczuwać pociąg do osób tej samej płci. Po pierwsze, z powodu mojego ojca, który nie wiedział, jak wychowywać dzieci. Był bardzo apodyktyczny i między nami istniał wielki dystans. Po drugie, byłem zbyt blisko matki. Jej relacja z mężem, czyli moim ojcem, była bardzo trudna. Jako dziecko czułem jej ból. Miałem też starszego o cztery i pół roku brata. Kiedy ojciec złościł się i krzyczał na niego, brat krzyczał i bił mnie. Starałem się podjąć z nim walkę, ale był wyższy i silniejszy, więc byłem bez szans. W efekcie tego w domu panował niezdrowy układ - byłem bardzo blisko matki, a zbyt daleko od ojca, a brat znęcał się nade mną.

Jakie były pozostałe czynniki?
W szkole byłem wrażliwszy niż inni chłopcy i dlatego często przezywali mnie, naśmiewali się ze mnie. Nie miałem ochoty bawić się z kolegami. Nie uprawiałem też sportu, bo kiedy widziałem ojca i brata, którzy z jednej strony bardzo lubili sport, ale z drugiej nienawidzili się, uznałem, że sport jest głupi i nie będę się za to brał. I wreszcie, kiedy miałem pięć lat, wprowadził się do nas przyjaciel rodziny - wujek Pit, który był słynnym graczem futbolowym. Mieszkał z nami przez pewien czas i był dla mnie wspaniały. Bawił się ze mną, wysłuchiwał, pomagał, opowiadał różne historie. Był dla mnie jak ojciec. Był pierwszym dorosłym mężczyzną, do którego bardzo się przywiązałem i którego pokochałem.

Jednak nie robił tego bezinteresownie?
Pewnego wieczoru zaczął mnie wykorzystywać seksualnie. Gdy opuścił naszą rodzinę, tak stłumiłem te bolesne wspomnienia, że przez 25 lat nie powracały. Jednak te pięć czynników, o których wspomniałem, sprawiło, że stałem się homoseksualistą. Taka jest moja osobista historia. Pracuję teraz z tysiącami kobiet i mężczyzn i każda historia jest inna, ale można odnaleźć w nich pewne podobieństwa.
/.../


WIĘCEJ: https://www.homoseksualizm.edu.pl/wiecej/publicystyka/164-mona-wyj-z-homoseksualizmu


Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielgrzymka młodych homoseksualistów i rodzin LGBT na Jasną Górę

wyjść ale dokąd?


.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielgrzymka młodych homoseksualistów i rodzin LGBT na Jasną Górę

wyjść z Kościoła ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielgrzymka młodych homoseksualistów i rodzin LGBT na Jasną Górę

uizdeP...

dokąd chcesz. Można wyjść z homoseksualizmu, DOKĄD CHCESZ. Jest to oferta dla HOMO SAPIENS. Wyjść i nie cofać się.


Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielgrzymka młodych homoseksualistów i rodzin LGBT na Jasną Górę

BLONDi...

można wyjść i można wrócić. Do Kościoła i do HOMO SAPIENS.


Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielgrzymka młodych homoseksualistów i rodzin LGBT na Jasną Górę

pederastaa@gmail.com
Możesz wstąpić do partii Biedronia , dać rzopy śmiszkowi i gubić kartofle .Będziesz szczęśliwy . Jest opcja na kurację w Choroszczy , nie musisz mieć skierowania .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielgrzymka młodych homoseksualistów i rodzin LGBT na Jasną Górę

kmiocic \"mają problem niechcianego pociągu do tej samej płci...\"

uważam, że to tą dewiację powoduje celibat u księży, pedalstwo i masowe pedofilstwo duchowych

Jeb@ć PiS i qrestwo parafialne.

Ścierwa proPiS które mafia Kaczyńskiego z funduszu sprawiedliwości finansowała na propagandę. WP.pl RMF, super ekspres , szlam Sakiewicza czyli w sieci Polsat , Republika



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielgrzymka młodych homoseksualistów i rodzin LGBT na Jasną Górę

a zatem sama modlitwa nie pomoże ? Trzeba dodatkowo się leczyć?


.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielgrzymka młodych homoseksualistów i rodzin LGBT na Jasną Górę

Nie karmić tęczowych trolów niech się szturają w co chcą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielgrzymka młodych homoseksualistów i rodzin LGBT na Jasną Górę

spadaj trolu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielgrzymka młodych homoseksualistów i rodzin LGBT na Jasną Górę

@nie`dotyczy a onanizm smoleński i podniecanie się na sam widok starca w brudnych koślawych podartych butkach jest OK? to dewiacja ?

Ścierwa proPiS które mafia Kaczyńskiego z funduszu sprawiedliwości finansowała na propagandę. WP.pl RMF, super ekspres , szlam Sakiewicza czyli w sieci Polsat , Republika



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielgrzymka młodych homoseksualistów i rodzin LGBT na Jasną Górę

Kmiocic jak zwykle się myli, ale tak to jest z prawackimi półinteligentami. Są udowodnione badania naukowe, że homoseksualizm to nie choroba. Nie leczy się tego.
Niestety tępemu bezmózgowi można to wpoić tylko przemocą. Inaczej przygłup nie zrozumie. Tak to jest z kato-prawackimi propagandystami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielgrzymka młodych homoseksualistów i rodzin LGBT na Jasną Górę

Czytajmy dalej…

Można wyjść z homoseksualizmu!

Cytat:

Dlaczego homoseksualizm jest promowany w Polsce i na całym świecie?
Teraz, w roku 2004, mówimy, że wszędzie widzimy homoseksualizm. A ja od ponad 30 lat obserwuję, jak krok po kroku, punkt po punkcie realizuje się pewien program. Podam przykład. Jeśli wrzucisz żabę do garnka z wodą i nastawisz gaz na cały regulator, woda się zagotuje i żaba zdechnie. Ale jeśli wrzucisz żabę do garnka i będziesz delikatnie podkręcał płomień przez dłuższy czas, żaba nie zorientuje się, że woda się podgrzewa. Dopiero po bardzo długim czasie powie: „O, woda się gotuje”. Tak samo jest z promocją homoseksualizmu. Od 30 lat trwa wielka wojna przygotowana bardzo drobiazgowo, krok po kroku. Promocja homoseksualizmu ma bardzo głębokie korzenie, wielką siłę oddziaływania, włożono w nią bardzo dużo pieniędzy. Wchodzi do systemu edukacji, do towarzystw naukowych i polityki. Homoseksualiści są bardzo mocno eksponowani w mediach, sztuce i rozrywce. Widzimy też, że promotorzy tych ruchów wchodzą do każdej religii. Każda religia jest od środka dzielona na tych, którzy akceptują homoseksualizm, i tych, którzy go odrzucają. Dlatego można powiedzieć, że teraz woda się gotuje.

Czemu miała służyć ta prowadzona przez 30 lat krok po kroku kampania?
Celem jest kompletna akceptacja homoseksualizmu - wszędzie - w religii, nauce, szkole, polityce. Promotorom kampanii chodzi o to, żeby na równi stawiać heteroseksualność i homoseksualność jako coś zupełnie normalnego. I żeby nie było żadnych „prześladowań”. Musi być szacunek i miłość.

A co z szacunkiem i respektem dla osób takich jak Pan, świadczących o tym, że homoseksualizm to nabyta choroba, z którą trzeba walczyć i rugować ze swego życia?
Ważne, by zrozumieć tu pewną życiową filozofię. Wszystko postawiono w ten sposób, że homoseksualista dziś mówi: „Jestem osobą homoseksualną - tu nie chodzi tylko o jakieś zachowania - to jestem ja, to jest moje wnętrze, moja osobowość, Pan Bóg mnie takiego stworzył i muszę to zaakceptować. A jeśli ty tego nie rozumiesz, to znaczy, że mnie nienawidzisz. A jeśli nienawidzisz, to znaczy, że nie jesteś prawdziwym chrześcijaninem, nie ukazujesz swoim życiem miłości Boga, jesteś diabłem i homofonem”. Oni nie zauważają różnicy między tym, kim jestem, a tym, co robię.

Pan jednak zdołał uzdrowić swoje myślenie i wyszedł na prostą ze swojej słabości. Jak to się stało?
Żyłem w czasach, kiedy wstydem było wypowiedzieć nawet słowo homoseksualizm. Nie mówiło się o tym tak jak teraz. Kiedy byłem mały, miałem trzy marzenia. Nie wiem, skąd one się wzięły, domyślam się, że od Boga. Moim pierwszym marzeniem było mieć dobrego przyjaciela, który będzie mnie rozumiał, nie osądzał, którego ja też bym kochał i rozumiał. To marzenie się spełniło podczas studiów uniwersyteckich. Ja byłem żydem, on był katolikiem. Prawdę mówiąc, przez niego spotkałem Jezusa. Czytając razem Pismo Święte, odkryliśmy, że nasze fizyczne relacje zupełnie nie przystają do woli Bożej. Moim drugim marzeniem było podróżować po świecie, aby bawić ludzi i ich uczyć. Przez wiele lat śpiewałem w chórze. Podróżowaliśmy po Stanach i po Azji. Tak spełniło się moje drugie marzenie.


WIĘCEJ: https://www.homoseksualizm.edu.pl/wiecej/publicystyka/164-mona-wyj-z-homoseksualizmu


Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielgrzymka młodych homoseksualistów i rodzin LGBT na Jasną Górę

Przy okazji...

pozdrawiam Paplaka, PAPLAKującego KLONem zippo.



Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielgrzymka młodych homoseksualistów i rodzin LGBT na Jasną Górę

a co to jest ten \"paplak\"?

piszesz o nim tyle razy ale nie wyjaśniasz co to (kto to?) jest


.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielgrzymka młodych homoseksualistów i rodzin LGBT na Jasną Górę

Jakim trzeba być debilem, by w ogóle założyć taki temat? Rozumiem, że potrzebujesz specjalnej dla homo, bo z boku hetero nie wypada Ci iść?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielgrzymka młodych homoseksualistów i rodzin LGBT na Jasną Górę

Ja jak Ja napisał(a):

> Jakim trzeba być debilem, by w ogóle założyć taki temat?
> Rozumiem, że potrzebujesz specjalnej dla homo, bo z boku
> hetero nie wypada Ci iść?


lesbijki też są mile widziane, zapraszam!


.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielgrzymka młodych homoseksualistów i rodzin LGBT na Jasną Górę

zdrowe ale i urozmaicone życie seksualne
powinno być przedmiotem zainteresowania każdej władzy
w tym duchowieństwa i Kościoła w Polsce








.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielgrzymka młodych homoseksualistów i rodzin LGBT na Jasną Górę

@Atsaredep drogi panie sowiecka q#rwo, a czy uzupełniłbyś zdjęcia z tzw. procesji bożego ciała gdzie przed pedofilem przebierańcem niewinne ofiary dziewczynek nieletnich sypią płatki przed swoim oprawcą proboszczem?


Klecha przebrany w koronki a parada pedofilsko kościelna czym się różie od fotek wyżej?

Ścierwa proPiS które mafia Kaczyńskiego z funduszu sprawiedliwości finansowała na propagandę. WP.pl RMF, super ekspres , szlam Sakiewicza czyli w sieci Polsat , Republika



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielgrzymka młodych homoseksualistów i rodzin LGBT na Jasną Górę

atbis napisał(a):

> @Atsaredep drogi panie sowiecka q#rwo, a czy uzupełniłbyś
> zdjęcia z tzw. procesji bożego ciała gdzie przed pedofilem
> przebierańcem niewinne ofiary dziewczynek nieletnich sypią
> płatki przed swoim oprawcą proboszczem?
>
>
> Klecha przebrany w koronki a parada pedofilsko kościelna czym
> się różie od fotek wyżej?
>

Czy na takiej pielgrzymce można zaliczyć młodego kleryka?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielgrzymka młodych homoseksualistów i rodzin LGBT na Jasną Górę

i jak z tą pielgrzymką?
Szykuje się całonocne walenie?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielgrzymka młodych homoseksualistów i rodzin LGBT na Jasną Górę

chyba odwołali Jarosław kaczynski ma okres i bierze stoperan więc nic z tego nie będzie.

Pier#$@!...oli tylko oralnie do smolenczyków w weekendy ... i to o jakiś niemcach co go molestują więc w tygodniu odpada. Kto ma chęć na orgazm umysłowy i wynurzenia osobliwego starszego dziwaka Kaczyńskiego musi śledzić ścieżki którymi debila obwożą jak kukłę w Cyrku osobliwości lub przed telewizorem w TVPiS info.

Chodzą słuchy że prezesa wymolestowała Angela Merkelowa [Niemka] kiedy jeździł w 2017 roku na potajemne schadzki stąd ma awers do wszystkiego co niemieckie. Prezes pięknej urody a Niemka urodzona w DDR no cóż .... urody średniej gorzej że opowiedziała wszytko Donaldoju jak prezesoju korzeń nie teges z zapłonem. Bo próbował tylko z Mariusz Płaszczakiem i jakoś szło a z babom Nie teges.

Ścierwa proPiS które mafia Kaczyńskiego z funduszu sprawiedliwości finansowała na propagandę. WP.pl RMF, super ekspres , szlam Sakiewicza czyli w sieci Polsat , Republika



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org