czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie w Łomży można zaciągnąć się do LGBT?

Chcę zostać działaczem, aktywistą LGBT i organizować marsze równości w Łomży i okolicach.
Chętnie będę promować nieskrępowany sex wśród młodzieży na osiedlu. Gdzie jest jakaś siedziba LGBT w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zaciągnąć się do LGBT?

Komenda miejska jest ich siedzibą a psy to członkowie

ZAWSZE MOŻE BYĆ GORZEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zaciągnąć się do LGBT?

W kufelku..L.ej -G.orzałę-B.o-T.rzęsie.

Klid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zaciągnąć się do LGBT?

Ale musisz najpierw przejść egzamin z wytrzymałości co niektórych części ciała i otrzymać certyfikat zaufania od Bi-drona z KP LSD.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zaciągnąć się do LGBT?

Na ul. Sądowej w gabinecie głównego lokatora co ma kilim Petza na ścianie.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zaciągnąć się do LGBT?

ja nie jestem peederastą, ale kilku znam i chętnie też bym się przyłączył.
Podobno w biurze poselskim posłów PO wspierają LGBT i nawet można dostać jakąś dotację z zagranicy. Trzeba tylko zorganizować marsz, najlepiej bardzo wulgarny i prowokacyjny, tak żeby potem mówili w TVN

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zaciągnąć się do LGBT?

Czyli szukasz upaństwowionego burdelu w którym da się dobrze zarobić na własnej d.pie.
Może na początek sprzedaj swoją matkę - kiedy zrobi się o tym głośno, działacze sami się po ciebie zgłoszą, bo potrzebują jak najwięcej typów z mentalnością prostytutki, brakiem moralności i dużym deficytem samooceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zaciągnąć się do LGBT?

Można wyjść z homoseksualizmu!...

99,9 procent psychoterapeutów zupełnie nie wie, w jaki sposób pomóc kobietom i mężczyznom, którzy mają problem niechcianego pociągu do tej samej płci.


Z Richardem Cohenem, prezesem International Healing Fundation w Waszyngtonie, rozmawia Katarzyna Cegielska.

Cytat:

Przyjechał Pan do Polski jako świadek, który chce dać świadectwo, że jest stuprocentowa szansa na wyjście z homoseksualizmu. W Polsce słyszymy obecnie z jednej strony, że homoseksualizm to nie choroba, a z drugiej, że jest uwarunkowany genetycznie. Proszę powiedzieć, czym jest homoseksualizm?
Po pierwsze, nikt nie rodzi się homoseksualistą. Wielu naukowców uważa, że orientacja płciowa dokonuje się we wczesnym dzieciństwie i zależy od kilku czynników - biologicznych, psychicznych i socjologicznych. Takiego zdania jest również Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne. A więc możemy z całą pewnością powiedzieć, że nie ma żadnych naukowych dowodów na to, że homoseksualizm jest genetyczny czy przekazywany biologicznie.

Skąd zatem wzięły się te niedorzeczne teorie?
Kampania, która wystartowała ponad 30 lat temu w Stanach Zjednoczonych, zorganizowana przez różne grupy homoseksualistów, polega na tym, by tak wpłynąć na opinię publiczną, aby społeczeństwo uwierzyło, że ludzie rodzą się jako homoseksualiści i nie mogą się zmienić. Filozofia tej kampanii jest podobna do filozofii komunizmu. Trzeba powiedzieć coś wystarczająco głośno, powtarzać wystarczająco często przez długi czas, by społeczeństwo uwierzyło w to kłamstwo.

W jaki sposób choroba homoseksualizmu zaczęła się rozwijać u Pana?
Było pięć takich czynników, które wpłynęły na to, że zacząłem w pewnym momencie odczuwać pociąg do osób tej samej płci. Po pierwsze, z powodu mojego ojca, który nie wiedział, jak wychowywać dzieci. Był bardzo apodyktyczny i między nami istniał wielki dystans. Po drugie, byłem zbyt blisko matki. Jej relacja z mężem, czyli moim ojcem, była bardzo trudna. Jako dziecko czułem jej ból. Miałem też starszego o cztery i pół roku brata. Kiedy ojciec złościł się i krzyczał na niego, brat krzyczał i bił mnie. Starałem się podjąć z nim walkę, ale był wyższy i silniejszy, więc byłem bez szans. W efekcie tego w domu panował niezdrowy układ - byłem bardzo blisko matki, a zbyt daleko od ojca, a brat znęcał się nade mną.

Jakie były pozostałe czynniki?
W szkole byłem wrażliwszy niż inni chłopcy i dlatego często przezywali mnie, naśmiewali się ze mnie. Nie miałem ochoty bawić się z kolegami. Nie uprawiałem też sportu, bo kiedy widziałem ojca i brata, którzy z jednej strony bardzo lubili sport, ale z drugiej nienawidzili się, uznałem, że sport jest głupi i nie będę się za to brał. I wreszcie, kiedy miałem pięć lat, wprowadził się do nas przyjaciel rodziny - wujek Pit, który był słynnym graczem futbolowym. Mieszkał z nami przez pewien czas i był dla mnie wspaniały. Bawił się ze mną, wysłuchiwał, pomagał, opowiadał różne historie. Był dla mnie jak ojciec. Był pierwszym dorosłym mężczyzną, do którego bardzo się przywiązałem i którego pokochałem.

Jednak nie robił tego bezinteresownie?
Pewnego wieczoru zaczął mnie wykorzystywać seksualnie. Gdy opuścił naszą rodzinę, tak stłumiłem te bolesne wspomnienia, że przez 25 lat nie powracały. Jednak te pięć czynników, o których wspomniałem, sprawiło, że stałem się homoseksualistą. Taka jest moja osobista historia. Pracuję teraz z tysiącami kobiet i mężczyzn i każda historia jest inna, ale można odnaleźć w nich pewne podobieństwa.
/.../


WIĘCEJ: https://www.homoseksualizm.edu.pl/wiecej/publicystyka/164-mona-wyj-z-homoseksualizmu


Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zaciągnąć się do LGBT?

Najlepiej zapisz się na Rybaki.

Możesz iść na leczenie na NFZ.

Pomogą i to za darmo.

Uchroni cię to przed pójściem do pierdla za ped ofi lię, bo to jedna z najpopularniejszych form rozrywki ludzi lgbt.

Ped ofi lia, obrażanie wszelkich wyznań, narzucanie swojego toku myślenia i upodobań dla innych - to czym głównie cechuje się ta wymyślona ideologia.

I nie zapominajmy, że jednocześnie domagają się żeby ich szanować, kiedy oni nie szanują innych.

Wśród tych, niestety, chorych psychicznie ludzi mamy najlepszy przykład definicji słowa hipokryzja.

Ale jest nadzieja, część z nich może z czasem wyrosną z tej mody, wydorośleją i zaczną żyć jak normalni ludzie.
Dla pozostałych, niestety, tylko psycholog, lub w ekstremalnych przypadkach psychiatra.

Trzymaj się tam, nie szukaj kontaktu z ped ofi lami, bądź normalny i żyj normalnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zaciągnąć się do LGBT?

unabomber napisał(a):

> Najlepiej zapisz się na Rybaki.
>
> Możesz iść na leczenie na NFZ.
>
> Pomogą i to za darmo.
>
> Uchroni cię to przed pójściem do pierdla za ped ofi lię, bo
> to jedna z najpopularniejszych form rozrywki ludzi lgbt.
>
> Ped ofi lia, obrażanie wszelkich wyznań, narzucanie swojego
> toku myślenia i upodobań dla innych - to czym głównie
> cechuje się ta wymyślona ideologia.
>


Ale przecież PO wspiera i jest za LGBT. Mówią, że wprowadzą małżeństwa i związki sodomickie. Sam Tusk powiedział tak za Campusie. Słyszałam na własne uszy w TVN


.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zaciągnąć się do LGBT?

pedrestaa@gmail.com...

sama napisałaś, że w PO masz zapewnione to (i owo). Biuro PO w Łomży jest na Rządowej. Może wręcz na miejscu Ci dogodzą (finansowo i cieleśnie).


Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zaciągnąć się do LGBT?


Autor: Jerzy K. Kmicic (---.adsl.inetia.pl)
Data: 13-09-22 09:53

Można wyjść z homoseksualizmu!...

==

kmiocicu maskotko proboszcza ....pewnie że można ... z

mykając drzwi za sobą zakrystii lub sali katechetycznej i to gdy wielebny podciąga jeszcze galoty na tłustą spasioną d#p#ę.

Wyjście z homoseksualizmu zależy od częstotliwości wizytacji duszpasterskiej.

Jeb*ć bydło parafialne




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zaciągnąć się do LGBT?

atbis...

chyba powinieneś zacząć leczyć się.


Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zaciągnąć się do LGBT?

Jerzy K. Kmicic napisał(a):

> atbis...
>
> chyba powinieneś zacząć leczyć się.
>
>


PO_łamał bym na tobie sierp...


.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zaciągnąć się do LGBT?

odnoszę wrażenie, że Łomża jest niezbyt przyjazna dla LGBT

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zaciągnąć się do LGBT?

Eupatoria napisał(a):

> odnoszę wrażenie, że Łomża jest niezbyt przyjazna dla LGBT
>

Dwie lewatywy, laxygen...
Kiszka stolcowa, zawsze czysta i gotowa!
kto wie może spotkam dzisiaj grupkę młodych niewyżytych ogierów, jak w każdy sobotni wieczór w Łomży....


.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zaciągnąć się do LGBT?

tak?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zaciągnąć się do LGBT?

Czy w Łomży powstają już osiedlowe komitety LGBT przy siedzibach posłów PO
tak jak w Warszawie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org