piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Cellulit - pomocy!

Cześć wszystkim,
Poszukuję sprawdzonych metod na ten koszmarny cellulit.
Boję sie troche stosowac kremów bo raz miałam już silna reakcję alergiczną (skóra wręcz płonęła, a zmyc się tego nie dało), nie pamietam jaki to był balsam, ale jakiejś znanej firmy.
Dlatego chciałam się was poradzić. Jakieś bezpieczne kosmetyki, masaże, ćwiczenia, platformy wibracyjne? co polecacie?

Marze­nia zwyk­le się spełniają, ale nie tak i nie wte­dy, kiedy te­go pragniemy. - Maria Dąbrowska :*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cellulit - pomocy!

Ja słyszałam o zabiegach, ale chyba nigdy bym się na coś takiego nie zdecydowała.

Bardzo lubię uśmiechnięta być!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cellulit - pomocy!

stepper i codzienne ćwiczenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cellulit - pomocy!

Przysiady i wcieranie męskiego nasienia pomaga :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cellulit - pomocy!

tlenoterapia.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cellulit - pomocy!

Proszę nie odebrać tego jako uszczypliwość, ale na cellulit polecam poćwiczyć. To jedyna skuteczna droga. I cellulit zniknie i na zdrowie wyjdzie. A kosmetyki to wyciąganie kasy. Ewentualnie samodzielny masaż szczotką typu \"jeż\". Kiedyś widziałam w rosmanie za jakieś 15 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cellulit - pomocy!

Mojej kobiecie jak pokazał się cellulit to zacząłem porządnie ją rżnąć ( nie mylić z kochaniem się) dwa razy dziennie i cellulit zniknął. Chcesz porady to napisz do mnie na email.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cellulit - pomocy!

... zapytaj naszą forumową De.wotkę babcię Kasia :)))
- walczyła z tym od lat i wyszło jedno wielkie gowno,
starej torbie już nic nie pomoże :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cellulit - pomocy!

słuchaj babci Kaśki , co prawda jej już nic nie pomoże,
stara torba i przekwitła :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cellulit - pomocy!

Dysponujesz gotówką - karboksyterapia działa cuda /zabiegi dość kosztowne/. Poza tym endermologia i icoone. Wszystkie te zabiegi dostępne w niektórych gabinetach kosmetycznych w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cellulit - pomocy!

U mnie, maseczka z fusów kawy okazała się pomocna, takze polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cellulit - pomocy!

Niewiele jest dziewczyn, które mogą się pochwalić całkowitym brakiem cellulitu. Niestety, ale taka jest własnie nasza przypadłość. Mężczyźni cellulitu nie maja, my już tak.... Polecam nie wierzyć w działanie cudownych kremów na cellulit ponieważ to ie ma prawa zadziałać. Jedyne co moze tak naprawde pomóć to:
sport
dieta
picie dużych ilości wody
masaze
ewentualnie jakiś konketny zabieg, taki jak karboksyterapia:
/www.istshare.eu/co-to-jest-karboksyterapia.html

Mi osobiscie bardzo pomógł i pozbyłam się cyklem zabiegów celluliutu, z którym walczyłam latami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cellulit - pomocy!

I dlatego faceci cellulitu nie mają bo to brzydkie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cellulit - pomocy!

Jak napisała Etno, po pierwsze jest to normalna rzecz u kobiet, po drugie kremy i inne środki nie mają szans działać.
Dieta i sport jedyny sposób na zmniejszenie celulitu + masaże. Karboksyterapia ma szansę działać, ale też nie ma pewności i musi być wspomagana ruchem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cellulit - pomocy!

Etno przecież ty jesteś trollem wklejasz linki za kasę i twoje bajki mamy głęboko w du.. . przestań wklejać linki bieda- firemek których nie stać na prawdziwą reklamę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cellulit - pomocy!

Gdzieś tutaj http://longevitas.pl był artykuł o pijawkach, że niby pomagają i super bezinwazyjnie. Poszukaj, może akurat się okazaże przydatne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cellulit - pomocy!

U mnie świetnie sprawdziło się szczotkowanie na sucho. Tylko trzeba robić to regularnie, to największy minus moim zdaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cellulit - pomocy!

Jak dla mnie tylko zdrowa dieta i ćwiczenia, nic innego nie pomże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cellulit - pomocy!

z kremami trzeba uwazac, jest wiele dobrych nawilzajacych ale nie zaszkodzi tez szczotkowanie na sucho plus masaze banka chinska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cellulit - pomocy!

czemu uwazac z kremami? moga zaszkodzic i poglebic problem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cellulit - pomocy!

Znakomity jest naturalny Olejek Busajna. I bardzo fajnie nawilża skóre ale i własnie ujędrnia pomagając zwalczyc cellulit, rozstepy , a nawet zmarszczki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cellulit - pomocy!

Żartujesz o spermie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cellulit - pomocy!

odpowiednie kosmetyki, masaze banka chinska i pic duzo wody :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cellulit - pomocy!

jakie to sa odpowiednie kosmetyki? pewnie cos drogiego :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cellulit - pomocy!

Ja jestem facetem, a też mam i to na żebrach. Nawet dzieci mają, no życie, chemia, sól.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org