czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zakup drewna opałowego – przestroga

Zakup drewna opałowego – przestroga.
Były oszustwa na wnuczka, na policjanta, na aplikację.
Nowy sposób - na drewno opałowe wymyślił Adrian tel ..7121177.
Ogłasza się na na portalu O..X. Podaje cenę 170 zł, a telefonicznie informuje, że jego samochód to 8m drewna i następnie przywozi do klienta to obiecane drewno, ale w rzeczywistości nie 8 m lecz tylko 5m, natomiast żąda zapłaty za 8 m. Liczy na to, że nikt nie będzie sprawdzał ile rzeczywiście tego drzewa przywiózł. Oczywiście, żadnego swojego adresu nie podaje.
Ogłasza się w Grajewie, Mońkach, Stawiskach, Kolnie, Orzyszu, Radziłowie, Białej Piskiej, Szczuczyn
W ten sposób zostałem oszukany.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Zakup drewna opałowego – przestroga

Zakup drewna opałowego – przestroga.
Były oszustwa na wnuczka, na policjanta, na aplikację.
Nowy sposób - na drewno opałowe wymyślił Adrian tel ..7121177.
Ogłasza się na na portalu O..X. Podaje cenę 170 zł, a telefonicznie informuje, że jego samochód to 8m drewna i następnie przywozi do klienta to obiecane drewno, ale w rzeczywistości nie 8 m lecz tylko 5m, natomiast żąda zapłaty za 8 m. Liczy na to, że nikt nie będzie sprawdzał ile rzeczywiście tego drzewa przywiózł. Oczywiście, żadnego swojego adresu nie podaje.
Ogłasza się w Grajewie, Mońkach, Stawiskach, Kolnie, Orzyszu, Radziłowie, Białej Piskiej, Szczuczyn




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup drewna opałowego – przestroga

no dobra to co zapłaciłeś z góry a nie przy odbiorze

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup drewna opałowego – przestroga

Płaciłem po rozładowaniu. Sądziłem, że kupuję u solidnego sprzedawcy i żeby było śmieszniej to obmiaru dokonałem dopiero po 3-dostawie. Dlatego postanowiłem przestrzec innych przed takim oszustwem.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup drewna opałowego – przestroga

Szacun jak ktoś trzy razy wozi i kupujący nie liczy metrów

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup drewna opałowego – przestroga

Wytłumacz jak to policzyć. Wydaje mi się że to oszukiwanie jest nagminne i dotyczy również węgla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup drewna opałowego – przestroga

Postaram się zachować jak największą czujność przed handlem drewnem opałowym, ponieważ bardzo łatwo jest zostać oszukanym. wordle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup drewna opałowego – przestroga

W rzeczywistości istnieje obecnie wiele oszustw telefonicznych. Wszyscy musimy o siebie dbać soccer random

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup drewna opałowego – przestroga

Jeden metr przestrzenny drewna (łącznie z pustymi przestrzeniami) to w przeliczeniu 0,65 kubika [m3]

8mp x 0.65 = 5.2 m3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup drewna opałowego – przestroga

This was just absolute pure fun! A delightfully witty read that was impossible to put down. credit repair colorado springs

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org