sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
USG Łomża

Witam! U kogo można prywatnie w Łomży zrobić USG? Wcześniej byłem u dr Nierodzińskiej w Eskulapie. Dostałem dzisiaj telefonicznie informację z recepcji z Eskulapu, że już tam nie przyjmuje. Pytanie czy już przeszła na emeryturę czy po prostu przyjmuje w innym miejscu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USG Łomża

Chyba na Szosie Zambrowskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USG Łomża

w eskulapie robią



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USG Łomża

Prywatnie badania wykonuje dr Wagner na Al. Legionów. Trzeba się umówić telefonicznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USG Łomża

miasto niegdyś wojewódzkie jedno większych miast podlasia , zacofane intelektulanie, kulturalnie, gospodarczo na dodatek potworne problemy za zrobieniem jakichkolwiek bardziej zaawansowanych badań obrazowych czy analitycznych nie mówiąc o dostepie do specjalistów. Powiem wam ,że taki Zambrów , wyposażeniem , czystością , organizacją pracy , liczbą secjalistów bije na głowe to nasze zapyziałe miasto.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USG Łomża

@
Autor: follow me (---.swiatlowod.avito.pl)
Data: 17-03-22 02:45

miasto niegdyś wojewódzkie jedno większych miast podlasia ,

Miasto to mieszkańcy, a ty nawet nie wiesz, że Łomża to Mazowsze
jak ma się to miasto rozwijać z takimi nieukami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USG Łomża

kiedyś to faktycznie było ale bardzo dawno. Dzisiaj nieuku nie zauważyłem ,że jest jednym z większych miast Mazowsza. No ale ty możesz chcieć tylko wpierwej słomę z butów wytrzep.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org