czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Parkowanie!

Kochani kierowcy jeżeli parkujecie swoje samochody to róbcie tak by nie blokować przejazdu innym uczestnikom ruchu. Dotyczy to parkowania tyłem. Pal licho jak robicie to na parkingach pod blokami ale robicie to przy parkingach przy ruchliwych ulicach i skrzyżowaniach i nie możecie przeważnie tego zrobić za pierwszym razem a tym samym blokujcie innym przejazd i stwarzacie niebezpieczne sytuacje. Co za problem zaparkować przodem i tyłem wyjechać?
No chyba że to dla niektórych to problem jak i parkowanie tyłem na 4 razy . Wtedy polecam jazdy doszkalające :-P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie!

Parkowanie tyłem jest lepsze, prościej wjechać i łatwiej wyjechać a jak poczekasz te kilkadziesiąt sekund to korona ci z głowy nie spadnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie!

Do parkowania tyłem jak się umie to łatwiej wjechać a potem wyjechać . A jak ktoś nie umie to tylko komentować może na powiatowym portalu. Więcej uprzejmości i cierpliwości za kierownica

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie!

Właśnie, przez takich kierowców rajdowców co to wszystkie rozumy pozjadali mamy coraz bardziej rygorystyczne przepisy i wyższe mandaciki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie!

Zaparkuje przodem, a potem NIKT go nie wpuści jak będzie próbował wycofać, bo sekundy lecą. Tak źle i tak niedobrze. Więcej szacunku dla innych na drodze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie!


nie chodzi chyba o parkowanie !!! a o nie blokowanie ruchu ... jak się nie umie sprawnie wykonać parkowania tyłem to się tak nie parkuje ... proste. Szkoda, że Ci mistrzowie parkowania .... nie zauważają, że ruch blokują wielu innym kierowcom ... pewnie dla tego i słabo parkują ... bo lusterek nie używają i nie myślą na drodze !!!

tak samo jak mistrzowie lewego pasa !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie!

Skoro są problemy z logicznym czytaniem to nic dziwnego że są i takie kwiatki na ulicach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie!

Ale wy ***** nie cierpliwi, lepiej zrobić korektę niż parkować jak głupie blm na dwóch miejscach przodem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie!

Korekty to możesz robić w zeznaniach podatkowych a nie na ulicy blokując ruch z obu stron i na skrzyżowaniach ponieważ ktoś nie może z nich zjechać bo jakiś AS nie może i nie potrafi zaparkować ani przodem ani tyłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie!

Ty to dopiero musisz być AS! Od dawna masz prawko? Chyba nie, bo nie dostrzegasz niewątpliwej przewagi parkowania tyłem. Dużo łatwiej jest tyłem wjechać między pojazdy nie rysując przy tym zderzakiem auta sąsiada. Łatwiej też jest później wyjechać. Pytam kiedy zrobiłeś prawo jazdy, bo teraz się uczy i wymaga na egzaminie tylko parkowania przodem. Poważny błąd! A tobie życzę więcej wyrozumiałości. Nie jesteś sam na drodze, musisz się dostosować do sytuacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie!

u MNIE w Tesli to jest tak, że komputer sam wybiera miejsce gdzie może zaparkować, trzeba przejechać koło kolumny zaparkowanych aut i jak komp oceni, że się zmieści to mam to tylko zaakceptować i on to robi sam w 100%. JA oczywiście siedzę w środku, ale cały manewr przeprowadza komputer od A do Z.
Parkowanie odbywa się tyłem.
Zatem odpada konieczność \"umiejętności\" i wyboru czy przodem czy tyłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie!

Hehe kiedys uczyli tyłem parkować, a nie przodem. Same plusy, a jak sie jedzie komus na zderzaku to pozniej lament ze jeszcze trzeba cofnąć i odczekać. Zawsze parkuje tyłem i uważam to za dobra praktykę…

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org