czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Znalazł cmentarz bez błota - do Sz.P Redaktora

Szanowny Panie Redaktorze
Czytajac pańskie artykuły zgoła śmiem twierdzić że zagłębił się Pan w kwestii Łomżynskich cmentarzy , i próbuje Pan udowodnić na siłę bądź nie że pozostałe dwa cmentarze są nie zadbane . Chciałbym Pana nieco wyprowadzić z błędu, otóż cmentarz na ul. WOJSKA POLSKIEGO jest cmentarzem parafialnym , otóż inaczej rzecz biorąc prywatnym
,,Chowani mogą być tutaj mieszkańcy spoza parafii, jednak przyjęto zasadę, że nabożeństwo pogrzebowe sprawują księża z parafii, zaś pochówek organizuje firma Pana Kuzi.\" I tutaj pojawia się moje pytanie - a jeśli ja sobie nie życzę aby to akurat firma Pana Kuzi organizowała pochówek? W takim razie co ? Następnym bublem słownym który próbuje Pan sforsować to ceny ? A czy dopytał Pan na jakiej zasadzie wybudowany jest rzekomy grobowiec ? I czy zna Pan pojęcie- GROBOWIEC ? Czy zapytał Pan czym jest przykrywany grobowiec u Pana Kuzi ? Czy zapytał Pan o stawkę jaka trzeba zapłacić za postawienie nagrobka na tym cmentarzu ? Bo jeśli nie to Pańskie ,,dziennikarstwo \" nie jest do końca rzetelne . Następnym ciekawym wątkiem jest : ,,Po co w projekcie na nowym cmentarzu narysowano aleje 6 metrów szerokości, skoro nie są to tory wyścigowe dla ciężarówek... ,, i już śpieszę z odpowiedzią- otóż po to Panie Redaktorze - że z tego cmentarza trzeba np. Wywieźć śmieci, otóż po to że cmentarz jest 4 razy większy I starsi ludzie o których tak Pan dba , mogą zwyczajnie wjechać autem , w skrajnych przypadkach może wjechać pogotowie , policja, straz pożarna np. Po to .
A wisienka jest Panski czytelnik który rzekomo został zle potraktowany : otóż ja , nie jednokrotnie odwiedzałem urząd Miasta w kwestii nowego cmentarza , z zapytaniem kiedy zacznie się coś dziać , być może nie otrzymałem konkretnej odpowiedzi , ale nie zostałem skrzyczany bądź nie odpowiedziano mi na trudne pytania z arogancją czy też buta . Zatem proszę Pana o jedno , zaczym Pan cokolwiek napisze , proszę zaznajomić się z tematem i nie robić czegoś naprędce , bo zagiąć Pańskie argumenty potrafi taki ,,amator\" jak ja .
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazł cmentarz bez błota - do Sz.P Redaktora

Jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy słowem parafialny a prywatny to masz problem. Przynajmniej dzięki temu jest tam cały czas porządek. Każdy ma swoje miejsce, a nie jak na innych cmentarzach, jeden tak, drugi tak. Cmentarz to miejsce spoczynku zmarłych, powinien być zadbany, a nie, aby na sztukę. Niektórych ludzi boli, że można coś zrobić dobrze, niejednokrotnie ciężka pracą. Odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz na pewno u źródła, zawistniku.
Pozdrawiam jako mieszkaniec ww parafii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazł cmentarz bez błota - do Sz.P Redaktora

Zaraz po kupnie ziemi pod cmentarz przed rokiem trzeba było wytyczyć alejki miedzy rzędami grobów i je kostką wyłożyć i nie było by sprawy. Alejki takie to nie Via Baltica i nie wymagają tak wielkich i czasochłonnych uzgodnień. Ktoś chyba zapomniał ze glina z deszczem wytworzy błoto i odłożył sprawę ad akta do dolnej szuflady. Radni widzieli ale jak widać przypomnieć zapomnieli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazł cmentarz bez błota - do Sz.P Redaktora

Proszę przeczytać moją krótką wypowiedź ze zrozumieniem , ja nikogo nie bronie ale też nikogo nie atakuje , jest wiele rzeczy które trzeba poprawić i tego samego oczekuje .
Do P.A
Różnice widzę, cenę tez i nie uważam że jest tam jakieś Las Vegas .
A propo braku porządku, nie zauważyłem aby nie było porządku na którym kolwiek z cmentarzy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazł cmentarz bez błota - do Sz.P Redaktora

Franio11 - zgadzam się ale nie o tym napisałem i nie to poddałem w wątpliwośc w mojej skromnej wypowiedzi , w pełni się zgadzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazł cmentarz bez błota - do Sz.P Redaktora

Ten Autor: Ja26,

To ani chybi pracownik ratusza albo firmy konkurencyjnej do „firmy Pana Kuzi”.


.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazł cmentarz bez błota - do Sz.P Redaktora

Panie Lobo , ani jedno ani drugie , trzecie co dodam to pracuje w innym sektorze .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazł cmentarz bez błota - do Sz.P Redaktora

Nie można powiedzieć że nikt nie wnikał w sprawę bo był administrator i do niego należało utrzymanie należytego porządku. Jeśli administrator nie zabiega o właściwy ład to się natychmiast reaguje a nie czeka czasu aż się umowa z nim skończy. Smutna sprawa z tym cmentarzem a jeszcze smutniejsza że to kolejne zaskoczenie dla naszych włodarzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazł cmentarz bez błota - do Sz.P Redaktora

Autor: Ja26 (---.204.54.80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)Data: 04-02-22 23:13

\"Zatem proszę Pana o jedno , zaczym Pan cokolwiek napisze , proszę zaznajomić się z tematem i nie robić czegoś naprędce , bo zagiąć Pańskie argumenty potrafi taki ,,amator\\\" jak ja\"
------------
Czy zatem można przyjąć z pewnym prawdopodobieństwem, lub...
choćby tak nieśmiało założyć...
choćby teoretycznie....
choćby...... hipotetycznie,
że.......

redaktor tego portalu
to......
























































































































































































































żyd ???


+++++++++++++++
Szczepienia okaleczają i mordują!
.....
paplak

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org