piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Panie Derewonko zrób zdj dróg w gminie Łonza

Panie Derewonko. Przejedź się po gminie Łomża zrób zdjęcia i pokaż jak gmina Łomża odśnieża. A zapomniałem jesteście jedna sitwą z Panem Kłysem. Mieszkańcy Jednaczewa, Kupiski starych, nowych, Janowa wam tego nie zapomną.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Derewonko zrób zdj dróg w gminie Łonza

Akurat jeździłem w wymieniona „burze” śnieżna po ulicach miasta. Owszem bylo ciezko ale katastrofy nie bylo. Ok godzine po ustaniu opadów drogi główne byly juz w dobrym stanie wiec w czym problem?? Wystąpiło „ekstremalne” zjawisko pogodowe, chociaz jak dla mnie troche mocniej pokurzylo i juz problem sie robi ze godzine moze 1,5 trwało doprowadzenie dróg do „czarnego”. Jest zima jest snieg i kilka chwil w cięższych warunkach nie jest niczym nie zwykłym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Derewonko zrób zdj dróg w gminie Łonza

Zamiast się wyprowadzać na zadupie trzeba było zostać w mieście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Derewonko zrób zdj dróg w gminie Łonza

A na zadupiu jak Ty to ująłeś dróg nie ma?? Lodowe szlaki??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Derewonko zrób zdj dróg w gminie Łonza

Takie są uroki życia na wsi, terenówkę sobie kup

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Derewonko zrób zdj dróg w gminie Łonza

Dobre dobre ubawiłeś mnie do łez - moze jeszcze czekan i raki??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Derewonko zrób zdj dróg w gminie Łonza

A co to wieś to inna cywilizacja? Tak samo każdy płaci podatki, i wymaga żeby chodź raz na jakiś czas mu posypali drogę piaskiem. Ale to jest problem tylko gminy Łomża, Wójt myśli że będzie oszczędzał to mu dadzą medal. Niestety Jednaczewo gdzie mieszka też narzeka. Na zakręcie między kupiskami a jednaczewem można na łyżwach jeździć. Ale przecież to nie problem, można chodzić pieszo. Założyć czekany jak to ktoś wcześniej napisał. Domyślam się że droga do pracy pana Wojta jest odśnieżona i posypana, raczej jeździ przez las jednaczewski, a tam jest rejon Łomży. Pan wójt myśli tylko kiedy sobie na seszele polecieć, ale nie o interesach mieszkańców.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org