czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tv i Internet Sav Łomża

Witam. Jak w temacie, kto z Was korzysta z operatora Sav w Łomży? Jak sprawuje się internet i tv , nie macie żadnych problemów z odbiorem, jakieś usterki lub tym podobne? Czekam na wasze opinie i z góry dzięki

TURBO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tv i Internet Sav Łomża

Mam 600/600Mbps i to po prostu działa. Małe pingi, i rano i wieczorem net działa bez problemu.


Z TV nie korzystam ale wiem że mają IPTV.

PS. Szybko robią montaże, w poniedziałek podpisałem umowę, w środę już było zamontowane. Także polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tv i Internet Sav Łomża

Operator godny polecenia, szybki montaż, miła obsługa.

Żadnych zastrzeżeń.

POLECAM :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tv i Internet Sav Łomża

Umowę podpisałem rok temu , od tamtej pory wszystko działa bez najmniejszych problemów . Polecam z czystym sumieniem prędkość nie spada poniżej umówionej . Szybki montaż pełen profesjonalizm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tv i Internet Sav Łomża

SynPudziana (---.tel.tkb.net.pl)
Vitali (---.tel.tkb.net.pl)
mszab (---.tel.tkb.net.pl)

O cie ****, jest tak slabo, że wysyłają wieśniaków do spamowania XDDDD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tv i Internet Sav Łomża

sorry, wieśniaka... bo to chyba tylko jeden debil ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tv i Internet Sav Łomża

A nie pomyślałeś że skoro mają internet w SAV to nie będzie pisało avitoswiatlowod? Albo inny T-Mobile...

Trzeba myśleć zanim się napisze głupoty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tv i Internet Sav Łomża

Czemu typie piszesz o sobie w trzeciej osobie? XD
Zapomniałeś konta zmienić? XD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tv i Internet Sav Łomża

Nie pisze o osobie, tylko o pozostałych osobach które wyraziły swoje opinie. Nie mam wielu kont bo nie mam takiej potrzeby :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tv i Internet Sav Łomża

I jeszcze godziny publikacji: 13:28, 13:33 i 13:36. Przypadek? Akurat odpowiedni czas, aby przelogować się na inne konto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tv i Internet Sav Łomża

Przepraszam wszystkich forumowiczów za to że mój założony temat wzbudził jakieś nie dobre emocje. Dzięki wszystkim za info na temat i również tym którzy się kłócą nie potrzebnie. Ostatnim zdaniem dziękuję i pozdrawiam

TURBO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tv i Internet Sav Łomża

Tak, i zaraz ByleJaki powie że powstało 4 konto pod nazwą f3jm bo też IP z SAV :D

Turbo, nie masz za co przepraszać, tylko następnym razem inni muszą uważać żeby za szybko nie odpisywać, odczekać aż ktoś inny skomentuje bo zaraz jakieś podejrzenia nie wiadomo skąd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tv i Internet Sav Łomża

Autor: turbodymoman (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Autor: turbodymoman (---.6.62.95.ipv4.supernova.orange.pl)
\"przepraszam...za to że mój założony temat wzbudził\"

Ja pierdole, wszyscy wiemy ze na tym forum wszyscy mają ********(tak \"niby admini też)...
Meh, jak już sie za DARMO reklamujesz, zrob to chociaż dobrze...

A teraz zrobie ze 4 konta, zeby to potwierdzic ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tv i Internet Sav Łomża

Czubku idź do lekarza i niech ciebie zacznie leczyć na prawdę na przypadłość związana z twoją chora głową. Nic nie reklamuje a tylko chciałem zasięgnąć opinii, jak w temacie. Widać że jesteś niedowartościowanym człowiekiem skoro tak zwracasz na siebie uwagę w necie, na przyszłość się nie wypowiadaj i nie wchodź na forum bo tylko ciśnienie podnosisz i hejtujesz.

TURBO

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org