piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry ginekolog - niepłodność.

Czy ktoś może mi polecić dobrego ginekologa, który zdiagnozuje przyczynę niepłodności. Zależy mi na takim który zleci odpowiednie badania laboratoryjne, będzie monitorował cykl itd.
Do tej pory rola ginekologa ograniczała się do zwykłego usg i wystawieniu recepty na leki z nadzieją że się uda.
Skoro nie ma przyczyny to jak ją leczyć.

Proszę o powstrzymanie się od głupich komentarzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog - niepłodność.

Czy badany był partner , może tu jest przyczyna ? Twój śluz szyjkowy odrzuca nasienie partnera .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog - niepłodność.

Tak partner był badany, jego wyniki nie są rewelacyjne ale wystarczające. Żaden lekarz nie miał co do tego zastrzeżeń

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog - niepłodność.

Polecam Dr Mrugacz z Białegostoku. Lekarz godny polecenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog - niepłodność.

Jak nikogo nie znajdziesz to ja mogę zerknąć ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog - niepłodność.

Nie dotyczy opuść temat jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog - niepłodność.

Klinika Bocian w Białymstoku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog - niepłodność.

dr Wasilewski i jego klinika NaProMedica w Białymstoku - kompleksowo zajmują się parą starającą się o dziecko

____________________
"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa". - Julian Tuwim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog - niepłodność.

Trudne przypadki to nie na NFZ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog - niepłodność.

Dr Mrugacz Klinika Bocian W Białymstoku, pierwsza wizyta 400 zł. Kolejne 250 zł. Specjalista warty ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog - niepłodność.

Szamotowicz Białystok https://www.znanylekarz.pl/jacek-szamatowicz/ginekolog/warszawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog - niepłodność.

Kriobank bialystok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog - niepłodność.

Najtaniej to z sąsiadem zagadać jak coś to mogę popytać szwagra czy ma troszkę wolnego czasu. On jest najlepszy już od urodzenia:




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog - niepłodność.

Czy jest tutaj osoba, która zdecydowała się na inseminacje nasieniem dawcy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog - niepłodność.

Etno trollu nikt nie korzysta z bieda firemek których nie stać na profesjonalną reklamę. To świadczy o ich fachowości. A skoro tu jej nie ma to i w ich pracy również. Odradzam korzystanie z usług tej bieda firemki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog - niepłodność.

Kolejna bieda firemka reklamowaną przez miro66. Unikać jak ognia takich usługodawców

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog - niepłodność.

Ginekologa jako tako Wam nie polecę, za to mogę polecić klinikę https://parens.pl
Wrzucam link, żebyście mogli bez problemu znaleźć więcej informacji. Personel jest bardzo pomocny i wykwalifikowany. Po kilku latach starania o dziecko, udaliśmy się do nich z mężem i oczywiście nie stało się to od razu, ale z ich pomocą po jakimś czasie udało mi się zajść w ciążę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog - niepłodność.

Ginekologa jako tako Wam nie polecę, za to mogę polecić klinikę https://parens.pl
Wrzucam link, żebyście mogli bez problemu znaleźć więcej informacji. Personel jest bardzo pomocny i wykwalifikowany. Po kilku latach starania o dziecko, udaliśmy się do nich z mężem i oczywiście nie stało się to od razu, ale z ich pomocą po jakimś czasie udało mi się zajść w ciążę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog - niepłodność.

Z czystym sumieniem mogę polecić Dr. Mrugacza z Kliniki Bocian W Białymstoku. Facet zna się na rzeczy. Ceny wysokie ale warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog - niepłodność.

I jak, udało się?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog - niepłodność.

Ze swojej strony polecić mogę Panią ginekolog Paulinę Pająk. Przyjmuje w przychodni https://innova-med.pl/specjalizacje/ginekologia-i-poloznictwo/. Moim zdaniem ma świetne podejście do pacjenta. Sama jakiś czas temu się u niej leczyłam i nie mogę powiedzieć złego słowa. Warto by było, żeby się umówiła do niej na wizytę. Wejdź sobie na stronę internetową przychodni, znajdziesz tam terminarz wizyt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog - niepłodność.

Jeśli szukacie sprawdzonej strony gdzie możecie zobaczyć opinie o lekarzach w okolicy polecam odwiedzić znany lekarz. Ja wybrałem tego który miał w większości pozytywne opinie i jestem mega zadowolony. Można też skorzystać z konsultacji online więcej o tym macie tutaj https://wmh.agency/jak-usunac-profil-na-znanylekarz/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog - niepłodność.

Też bym chciała wiedzieć, czy się udało, bo widzę, że od dodania postu trochę czasu minęło :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org