czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Catering dietetyczny

Jakie w Łomży są firmy cateringowe z tzw. dietą pudełkową??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering dietetyczny

no są np, w podgurzu pan Rytel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering dietetyczny

Fajna sprawa, tylko strasznie droga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering dietetyczny

polecam, mega fajna sprawa te cateringi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering dietetyczny

Ja przeszłam na catering dietetyczny w Nice To Fit You i schudłam. Dostaję pięć pełnowartościowych posiłków, na dodatek mogę sobie je wybrać w aplikacji mobilnej. To bezkonkurencyjna możliwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering dietetyczny

Czyli nie musisz brać gotowej diety i jadłospisu, tylko sama wybierasz, co lubisz? Brzmi jak coś dla mnie, próbowałam wczesniej innego cateringu, ale niestety nie wszystko mi smakowało, a opcji zmiany na coś innego nie było

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering dietetyczny

Przecież Rytel to ubojnia trzody, hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering dietetyczny

Od wielu miesięcy korzystam z cateringu dietetycznego https://bodychief.pl/dieta-pudelkowa/lysomice , ponieważ oferują dietę dopasowaną idealnie do moich potrzeb. Moim zdaniem mają najwyższą jakość w rozsądnej cenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering dietetyczny

Atrakcyjną ofertę cateringu dietetycznego znajdziecie zaglądając do https://www.zdrowycatering.pl/tani-catering-dietetyczny/krakow/ Bogata oferta jaką dysponują obejmuje takie diety jak dieta standard, sport, odchudzająca, vege, z niskim IG, bez glutenu i laktozy, keto, dla seniora, na zimno oraz detoks sokowy. Pozytywnie zaskoczą Was również ich fit słodkości. Dodatkowo ich dietetyk telefonicznie lub przez internet pomoże Wam wybrać najlepszą wersję diety dla Was. Wystarczy zajrzeć na ich stronę złożyć zamówienie które dowiozą do wybranego przez Was miejsca i cieszyć się smacznymi i wartościowymi posiłkami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org