środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy jestem całkowitym przegrywam?

1. Mam tylko 158 cm wzrostu pomimo tego że jestem kobietą to i tak jest niski wzrost. Nie wiadomo dlaczego ale w wieku 13 lat przestałam rosnąć
2. Ważę aż 60 kg bo bardzo lubie jeść i nie jestem w stanie się od tego powstrzymać
3. Skończyłam tylko technikum hotelarskie ze słabymi ocenami i nie mam matury ani egzaminu zawodowego pomimo że się bardzo dużo uczyłam
4. Mam tylko 77 IQ czyli na pograniczu normy i pomimo tego że w życiu w codziennych czynnościach sobie radzę bez problemu i rozumie wszystko co się dzieje to jak wiadomo takie zdolności mają nawet osoby niepełnosprawne umysłowo w stopniu lekkim. Badanie było robione prawdziwym testem u psychologa
5. Noszę okulary które pogorszają mój wygląd ponieważ do mojej twarzy nie pasuje żaden rodzaj okularów a soczewek boję się wkładać do oczu.
6. Mam skłonności do chorób psychicznych kiedyś byłam chora na depresje i próbowałam się zabić. Skończyłam w psychiatryku. Oczywiście teraz jest wszystko w porządku ale czy to akurat ja musiałam na to zachorować. Poza tym to że teraz jest dobrze nie znaczy że to znowu nie wróci
7. Wyglądam dobrze ale tylko w makijażu i bez okularów bez tego mój wygląd jest okropny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestem całkowitym przegrywam?

https://www.wykop.pl/tag/przegryw/ tam rozwieją twoje wszystkie wątpliwości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestem całkowitym przegrywam?

158 to już fajny wzrost. Waga 60 jest adekwatna do tego wzrostu. BMI masz 24 więc w normie. Nie każdy musi mieć dobre oceny i wysokie IQ. Możesz być dobra w gotowaniu, malowaniu, śpiewaniu, dbaniu o rośliny. Myślę że masz szczęście. IQ nie jest wyznacznikiem pożyteczności w społeczeństwie. Moim zdaniem oceny w szkole też nie. Mam nadzieję, że kiedyś odejdziemy od systemu oceniania w szkole. Powoduje to tylko porównywanie się i niska samoocena dzieci a potem dorosłych. Dlaczego nie uczymy jak razem dążyć do celu??? Pozniej wiele osób boryka się właśnie z takimi problemami. Jeżeli chodzi o wygląd... Tu masz największy wpływ. Możesz wyglądać jak chcesz. Jeżeli chcesz wyglądać lepiej, to to zrób. Makijaż to nie grzech. Brak też nie.
Chętnie przeczytam o twoich pozytywnych stronach. Widzę że zawiesiłaś się na negatywnych. I to tylko to jest problemem. Czekam na listę dobrych stron. W czym jesteś dobra? Kiedy masz dobry humor?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestem całkowitym przegrywam?

Przy złym samopoczuciu IQ mi wychodzi sporo niższe. Jeżeli miewasz depresję, może to być przyczyną. Brak ci wtedy odwagi na podejmowanie trudnych wyzwań. Wybierasz najprostsze wyjścia. Pamiętaj że jest jeszcze inteligencja emocjonalna, która najbardziej warunkuje, kim się staniemy. Bądź odważna. Nie daj się zamknąć w żadna szufladkę. Może to oklepany tekst, ale Jeśli życie daje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestem całkowitym przegrywam?

Mam pytanie. Dlaczego ciągle piszesz na forum nowe tematy i pokazujesz swoje słabe strony. W ten sposób można wpędzić się w depresję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestem całkowitym przegrywam?

to troll, podejrzewam że się branzluje do komentarzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestem całkowitym przegrywam?

To nie troll, to analfabeta...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestem całkowitym przegrywam?

Jakiś przyjezdny lewacki prowokator nie znający jęz. polskiego.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestem całkowitym przegrywam?

Ale jak masz dwadzieścia lat trzy miesiące i dwa dni to naprawdę bym uważał na ten czerwony rower

...jeszcze będziesz Ojca błagał , by Cię zabił z rozsądku ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestem całkowitym przegrywam?

A i uważaj na szamę bo przytyjesz, i później będzie mieć problem z iq

...jeszcze będziesz Ojca błagał , by Cię zabił z rozsądku ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org