środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bon turystyczny

Hej,czy macie jakieś problemy z wykorzystaniem bonu turystycznego.Ja wysłałam wniosek do Wieliczki miesiąc temu i nadal nie mogę się doczekać jego rozpatrzenia.Na infolinia ciągle słyszę że jest dużo wniosków bo są wakacje i tłumaczenie że bon jest ważny do marca 2022. Tylko że potem zacznie się szkoła, nie będzi urlopu albo będzie kolejne zamknięcie wszystkiego.A niby skorzystanie z bonu turystycznego miało być takie proste a jest jak zwykle- problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bon turystyczny

A sprawdzała Pani na koncie zus swoim i męża? U nas obecnie 500 plus jest na męża ale na jego koncie zus nie było zakładki bon turystyczny, natomiast wcześniej przez 3 lata 500 plus składałam na siebie i juz na moim koncie byl bon. Tez juz wniosek mialam gotowy do wysłania 😉

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bon turystyczny

Mąż nie ma konta na ZUS ale wnioski o 500+ zawsze ja składałam więc bon powinien pojawić się na moim koncie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bon turystyczny

Pani składała miesiąc temu? He ,ja składałam w styczniu i nadal nic nie mam,śpiewka tylko żeby czekać.W telewizji mówią że dają ,ale to że ludzie nie mogą odebrać bo nie mają zakładki,to tego już nie powiedzą.Wielka ściema jak dla mnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bon turystyczny

Dwa miesiące temu złożyłam wniosek o bon turystyczny. Jak dzwoniłam to cały czas mówili że wniosek czeka na rozpatrzenie, napisalam przez mesendzer do nich i po 2 dniach miałam już bon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bon turystyczny

Ja tez mam problem z tym bonem- w ogóle go nie dostałem:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bon turystyczny

ale jak wy to robicie że tyle czasu wam to zajmuje? ja załatwiłam to w godzinę logując się na koncie zus i tam jest zakładka - bon turystyczny.Klikam - uaktywnij i kod otrzymałam na maila.Nie wiem czy prościej nie można?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bon turystyczny

Tylko że nie każdy ma zakładkę polski bon turystyczny i wtedy musi wysyłać wniosek o przyznanie bonu do Wieliczki a to już takie szybkie i proste już nie jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bon turystyczny

aha...ok, nie wiedziałam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bon turystyczny

Fajny ten bon można go wykorzystać w wielu miejscach. Ja z dzieciakami na byliśmy z bonem na termach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bon turystyczny

No dziewczyny,jestem w szoku.Właśnie dzisiaj dostałam zakładkę aby aktywować bon :)Po tak długim czasie....ale jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bon turystyczny

Była jakaś aktualizacja danych i niektörym pokazała się zakładka. Jeżeli dalej nie ma, to trzeba pisać do POT w Wieliczce + zaświadczenie z Mops.

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bon turystyczny

Ja aktywowałam ten bon, jak tylko go wprowadzili rok temu a wykorzystałam w tym roku :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bon turystyczny

Teraz z kuponami jest to trudne. Na stronach internetowych można znaleźć hotele i tanie bilety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org