niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

I znowu....to samo...kolejne genialne decyzje.Mam propozycję, aby dopłacić jakiemuś klubowi( obawiam się, że bardzo podrzędnemu) by zechciał wziąc sobie zarząd ŁKS-u. Jestem przekonany, że wiele szczeże oddanych klubowi ludzi weżmie udział w kweście, by dopłacić za chęć Ich przyjęcia przyszłemu pracodawcy naszych utalentowanych menegerów z zarządu . Deklaruje swoją pomoc w charakterze wolontariusza. Apelujemy do wszystkich klubów sportowych w Polsce: ZABIERZCIE ICH OD NAS, DOPŁACIMY.........Kasei dajmy wolną kartę, Szymańskiemu i innym również. POMÓŻCIE!!!

Panowie, co wy robicie w Łomżyńskim Klubie Sportowym?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

Jak każda bankrutująca firma , sprzedają co mogą. W tym momencie zawodników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

ŁKS ŁKS chyba znów go zje pies :-(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

stadion bedzie, nie bedzie graczy ... :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

Słyszałem, że najprawdopodobniej w drugiej połowie stycznia będzie zjazd wyborczy w ŁKS-ie, więc pewnie obecny zarząd poda się do dymisji. Poprzez obecne działania władze ŁKS-u chcą chyba uchronić klub przed bankructwem, bo skoro nie ma chętnych do sponsorowania drugoligowego klubu, to trzeba ratować dla niego chociaż ligę trzecią.

...a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

i co ten zjazd pomoze kazdy kto przychodzi" nowy " (prezes) to oswiadcza ile jego poprzednik zostawił dlugu ale sam nic nie kombinuje zeby pozyskac srodki chciałbym choc wątpie aby sie udało utrzymac II lige w łomzy wystarczy ze bałecki pojdzie do pzpn-u i po nas (oby nie) a pozostali czy pojdą na ugode z zarządem hmmmm wątpie oni tez mają rodziny i muszą je utrzymac ale jestem (chyba) optymistą i zagramy w II lidze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

Czyli jak zwykle...Może ktoś mógłby poinformować jak spowodować odwołanie obecnego zarządu ŁKS-u? Jeszcze chwila a będziemy witać sie z IV ligą. Jęsli wpłynie od zawodników skarga do pzpn-u dotycząca opóźnienia w płatności wynagrodzeniu dla piłkarzy, to możemy już to robić...i podziekowac zarządowi za trud i wysiłek...i prezydentowi za desygnowanie na to stanowisko tych wspaniałych fachowców....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

lomzerman a moze Ty sie zglosisz na prezesa?? Masz tyle do powiedzenia na temat klubu, wykorzystaj swoj potencjal i zostan preziem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

SN4P kandydowałbym, gdybym podszedł do tego cynicznie i wykorzystał ciepły stołek jako pomysł na życie, jak to czynią inni, dotychczasowi członkowie zarządu. Krytykować będę zawsze, gdy będą ku temu powody...,tak, to prawda, mam dużo do powiedzenia....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

ŁKS za kazdy wystep na stadionie Warmii w Grajewie placil po 12 tys. złotych a Kmita Zabierzów za za wystepy na stadionie Wawelu w Krakowie
po 2 tysiące.To oczywiste ,ze ŁKS tonie w dlugach majac takich obrotnych dzialaczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

Kaseja i cały zarząd-na wygnanie...Nie zauważyłem jednej, powtarzam jednego dobrej decyzji władz klubu. Post wyżej świadczy o braku kompletnej wiedzy na temat kosztów..........aaaa, nie chce mi się pisać, ręce opadają.......



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

Polityka obecnego prezesa polega prawie wyłącznie na łataniu dziury w kasie klubu za pomocą sprzedaży zawodników. Jednak czy to ma jakiś sens ta sprzedaż, zobaczcie sprzeda się zawodnika, a kasa za tego zawodnika jest nam oddawana w kilkunastu ratach. Za Truszkowskiego jeszcze do tej pory nie została cała kasa zapłacona, wpłynęło dopiero kilka rat z pełnej kwoty. Taka sprzedaż to typowa głupota.

TYLKO ŁOMŻA 84".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

Cwaniaki , wejdźcie do Zarządu klubu , a ja Was ocenię. Dlaczego nie było komu jasno powiedzieć , że nie stać nas na II ligę? Nie potrafili nawet tego zrobić poważni biznesmeni!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

niestac niestac ale dla chcacego nic trudnego.Kaseja powiedzial dla wspolczesnej ze sa prowadzone rozmowy ze sponsorami ale nic z nich niewynika.Przeciez sponsor musi miec cos w zamian nikt niebedzie dawal pieniedzy zeby nic z tego niemiec.Parking,bilboardy,banery,reklamy na koszulkach pamiatki klubowe itp.Jest tyle opcji zeby miec pieniadze tylko trzeba ruszyc glowa a nie sprzedawac zawodnikow jak ktos napisal na raty ktore ŁKS dostaje po czasie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

Idź do klubu do Zarzą du , że aktywnie chcesz im pomóc. Chętnie Ciebie tam przyjmą. Widzę , że trochę głowy masz , pokaż jak to należy robić , bo tak zza kompa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

Nie chodzi o to, by na krytykę zarzadu ŁKS ripostować propozycją zasiadania we władzach klubu. To nie są zastrzeżenia wyssane z palca, tylko przemyslane opinię, które należy wziąc pod uwagę...Może jest potrzeba, by skupić osoby niezadowolone z zastałego stanu rzeczy i merytorycznie porozmawiac o przyszłości klubu....Chętnie wziąłbym udział w takim spotkaniu, bo rzeczywiscie wypowidziami na tym forum, niewiele można zrobić, lecz każdy głos, opinia, czy krytyka obecnych władz, to nie czcza pogaducha, ale w moim wypadku szczere zainteresowanie i obawa o przyszłość ŁKS-u. Podaję swój adres: lomzerman@o2.pl, piszcie , może razem uda nam się coś stworzyć....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

Mam propozycję dla wszystkich zainteresowanych przyszłością ŁKS-u, by zainicjować spotkanie w gronie osób sprzyjających tej inicjatywie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

Co sądzą piłkarze o zarządzie ŁKS-u. Cytuję tę wypowiedź, by uświadomić niektórym co dzieje się w II-go ligowym klubie w Łomży:
"- Zachowanie działaczy jest niepoważne, nikt się do mnie nawet nie odezwał w sprawie uregulowania należności - denerwuje się Kowalski. - To są niekompetentni ludzie. Tyle czasu nie potrafią znaleźć sponsorów, sprawić, żeby ten klub funkcjonował w miarę normalnie. To oznacza chyba, że powinni sobie odpuścić i zająć się czymś innym. Chcę rozwiązać umowę z ŁKS-em i myślę, że znajdę sobie jeszcze jakiś klub, jak nie w drugiej, to choćby w trzeciej lidze."



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

Niby dziś mają się dowiedzieć piłkarze, co będzie z zaległościami finansowymi wobec zawodników ŁKSu. Oby wszystko potoczyło się pomyślnie, ponieważ dziś mija termin 3 miesięcy od ostatniej wypłaty dla zawodnika ŁKSu, wobec czego mogą zawodnicy składać podania do PZPNu o rozwiązanie kontraktów z winy ŁKSu, i stać się wolnymi strzelcami z karta zawodnika w ręku na polskim rynku transferów jesieni 2006/2007, a nasz ŁKS nic w tej sprawie nie będzie mógł zrobić jak PZPN uzna ich podanie za słuszne. Więc oby wszystko zakończyło się pomyślnie dla naszego klubu.

TYLKO ŁOMŻA 84".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

Wejdźcie na ten link, kolejni podstawowi gracze w ŁKS-sie mogą opuścić klub....to będzie koniec...Kowalski, Dąbrowski, Rybski to zawodnicy, którym zawdzięczamy bardzo wiele, od nich powinno zacząć się regulowanie zobowiązań, szczególnie od Kowalskiego, będącego "ikoną" ŁKS-u...
http://www.90minut.pl/news.php?id=488399



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

Podanie się do dymisji obecnego zarządu to używając nomenklatury matematycznej warunek konieczny, lez niewystarczający by zmienić fatalną sytuację w klubie. Pytanie brzmi co dalej? Wydaje mi się, że konieczne są rozmowy na szczeblu władz miasta, gdzie również zasiada były ( myślę, że najlepszy do tej pory) kandydat na funkcje prezesa ŁKS-u ,wspomniany już wcześniej Józef Kosiorek. Osoba przyjazna, odpowiedzialna i kompetentna. Wcześniej nie mógł porozumieć się z Preziem Łomży Brzezińskim ( niestety wybranym na kolejną kadencje). Powodem niesnasek, pewnie niejednym, wydaje mi się była sprawa stadionu. Ten problem jak mniemam zostanie definitywnie rozwiązany w rundzie wiosennej. Pytanie jest takie, czy Kosiorek jest zainteresowany powrotem na stanowisko Prezesa ŁKS-u. Sytuacja na szczeblach łomżyńskich władz się trochę zmieniła, więc może i decyzja właściciela Fargoteksu również mogłaby być ponownie rozważona. W przyszłość klubu powinna być zaangażowana cała Rada Miasta jak również prezio Łomży. Wydaje mi się, że należałoby postawić ten problem na jednej z najbliższych sesji Rady miasta.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

a jaki ma teraz Kosi,,,, interes bycia prezesem .Zobacz nie ma nikogo kto by chciał sponsorować Łks.Czy to dziwne,czy nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

Jutro o godzinie 17:00 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości na ul. Poznańskiej odbędzie się Walne Zwyczajne Sprawozdawczo Wyborcze Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia ŁKS. Wybiera się ktoś z kibiców naszego klubu na to, jakby nie było, ważne spotkanie?

...a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

to tam jest aula?? nie widziałem :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

Nikt się nie pofatyguje,ana pewno nie lomzerman.Widać to na tym forum.A tak przed wyborami na radnych i prezydentków tyle miało być wsparcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

kubwik... masz problem nie tylko z ortografią, ale przede wszystkim z wyrażaniem swoich myśli. Właściwie nie potrafię zrozumieć co tu nabazgrałeś i mam w związku z tym propozycję...ogranicz swoją aktywność na tym forum do minimum....bez odbioru...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

lomzeman,
to co piszesz ma sens
jednak wylewanie swoich żali na forum nieczego nie zmieni
masz ciekawe pomysły i jak mi sie wydaję wole walki
widzisz problem i możliwości jego rozwiązania, więc chyba powinienieś zrobic krok do przodu:)
być może ktoś wysłucha tego co masz do zaproponowania
tu wydaje mi sie, że nie znajdziesz osób które miałyby wiekszy wpływ na zmiane zaistniałej sytuacji:(
swoje propozycje przedstaw tym którzy grzeja tyłki na ciepłych posadkach
sądze, że warto, nie masz chyba już nic do stracenia
powodzenia...

MONIA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

Miło, Jadiza że zauważyłaś...Tak, rzeczywiście mam pomysły i chetnie wcieliłbym je w życie. Ale wierz mi, nie piszę dla samego pisania, czy też jak sugerujesz nie "żalę się na forum" ... podejmuje pewne rzeczywiste a nie tylko wirtualne kroki, by zmienić coś w klubie a wpisy na tym forum są jedynie śladem mojej aktywności, a nie jej celem. Są przemyślanym komentarzem osoby, której nie są obojętne losy ŁKS-u . Szkoda tylko, że niewiele jest osób, które mają ochotę i determinacje by zmienić coś w tym smutnym mieście... cokolwiek. Jutro wybieram się na walne zgromadzenie....może się tam spotkamy...pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarząd ŁKS-u co Wy tu robicie?

hm
Życzę powodzenia
raczej nie spotkamy się, nie jestem związana z piłką, ale to co napisałeś zainteresowało mnie tym bardziej, iż w pełni się z Tobą zgadzam i popieram
problem jest taki ,że często mamy słomiany zapał ale jak piszesz już oczyniłeś jakies starania no i na tym nie poprzestawaj
uważam, że ponienineś szukać pomocy u tych , których to dotyczy,którzy są z tym bezpośrednio związani (piłkarze)
to nie będzie łatwe
z doświadczenia wiem ,że człowiek osamotniony w walce ma nikłe szanse na zwycięstwo
trzeba mięć siłę przebicia
myślę i po tym co czytam chyba ją masz
nie wolno się poddawać
powodzonka:)))
mam nadzieję, że odniesiesz sukcesik

a odnośnie tego co napisałam wyżej (o tym że się żalisz) nie chodziło mi o to że to co tu piszesz na forum jjest żest złe, żle mnie zrozumiałeś, bądź ja się żle wyraziłam, ludzie muszą być doinformowani:)))
to tyle....

MONIA

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org